Ko dāvināt vīrietim dzimšanas dienā

Ko dāvināt vīrietim

Mūsu pašu pieredzē esam saskārušies ar faktu, ka atrast piemērotākās dāvanas vīrietim ir visgrūtāk. Ja sievietēm piemērotākās dāvanas var atrast, šķiet, uz katra soļa, tad vīrieša iepriecināšanai nākas papūlēties nedaudz vairāk.

Tāpēc šajā rakstā esam apkopojuši idejiskus virzienus, kur meklēt dāvanas vīrietim dzimšanas dienas svētkos sekojošās sadaļās.

Visas dāvanas kopā esam apkopojuši mūsu bloga sadaļā Dāvanas vīrietim.

Lai izdodas iepriecināt vīrieti svētkos!

Dāvana vīrietim – viņa hobijam

ko davinat virietim hobijam

Izvēloties dāvanu vīrieša hobijam, tu viņam parādīsi, ka atbalsti viņa nodarbošanos. Tas viņam nozīmēs patiesi daudz. Turklāt tādā veidā izpalīdzēsi arī no praktiskās puses. Vīrietis varēs saņemt kaut ko noderīgu sava hobija attīstībai.

Noderīgs termoss atpūtai pie dabas

Visbiežāk iemantotie hobiji, kas nāk prātā, ir makšķerēšana, medīšana, sportošana, velo braukšana, fotografēšana. Daudzi no hobija veidiem nereti tiek baudīti tieši ārtelpās.

Ja mums jāiesaka kāda dāvana, kas derēs dažādiem hobija veidiem, tad tas varētu būt termoss patīkamiem mirkļiem pie dabas. Vīrietim vienmēr līdzi būs sildošs dzēriens.

Kafijas brūvrīki

Ja tavam vīrietim garšo kafija un viņš labprāt to gatavo pats, tad varbūt viņam piemērotākā dāvana varētu būt kafijas brūvrīki. Īsti kafijas cienītāji zina, kā garšo kvalitatīva kafija.

Viņi noteikti arī vēlas to pagatavot paši. Lai ir zināms, kas tiek darīts tās pagatavošas procesā. Turklāt pašam savas kafijas brūvēšanas process patiesi ir rūpības vērts. Un noteikti aizraujošs!

Pirts ar piegādi uz mājām

Latviešu vīriem karsēšanās pirtiņā ir īpašs prieks. Tā tiek uzskatīta par veselīgu un tajā pašā laikā arī izklaidējošu aktivitāti. Laba dāvana vīrietim dzimšanas dienā varētu būt iespēja pakarsēties pirtiņā ar saviem draugiem vai ģimeni.

Labākais ir tas, ka pirts ar piegādi tiek atvesta uz vīrieša mājas pagalmu. Pašam nekur nemaz nav jādodas. Komforts un atpūta – viss vienā.

Dāvanu karte hobijam

Savukārt, ja galīgi nezini, ko tieši vīrietim viņa hobija ziņā uzdāvināt, nepērc kaut ko uz sajūtām. Vislabākais ir ļaut vīrietim izvēlēties pašam – it īpaši jau tad, ja neesi pārliecināts par izvēli. Tādā gadījumā dāvanu karte hobijam ir labākā izvēle.

Dāvanu karte vienmēr ir lieliska dāvana vīrietim dzimšanas dienā, jo ar to nav iespējams nošaut greizi. Tā ļaus vīrietim izvēlēties pašam tieši to, ko viņam visvairāk gribās.

Dāvana piedzīvojumu meklētājam

davana virietim

Ja vīrietis, kam tu meklē dāvanu dzimšanas dienā, ir īstens piedzīvojumu meklētājs, tad arī dāvanai ir jāsniedz viņam kādas trakulīgas emocijas.

Šim vīriešu tipam piemērotākās būs oriģinālas dāvanas, kas ļaus viņam izbaudīt kādu foršu aktivitāti.

Brauciens ar krosa moci

Domājot par piemērotākajām dāvanām, tā varētu būt aizraujošs brauciens ar krosa moci. Tas vīrietim ļaus kārtīgi iztrakoties pa trasi, izbaudīt ātrumu un visādi citādi labi pavadīt laiku.

Šī dāvana būs īpaši veiksmīga, ja šo piedzīvojumu vīrietis varēs baudīt kopā ar saviem draugiem.

Vindsērfinga apmācības

Vindsērfinga apmācības ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus apgūt vindsērfingu, labi pavadīt laiku un iegūt jaunu vasaras hobiju.

Ja vīrietim patīk atrasties uz ūdens un izaicināt sevi apgūt jaunas prasmes, vindsērfinga apmācības būs laba dāvana. Apmācības noritēs profesionāla instruktora pavadībā.

Nobrauciens bobsleja trasē

Vēl asāku izjūtu cienītājam noteikti patiks nobrauciens bobsleja trasē. Tā ir iespēja traukties lejā pa trasi līdz pat 125 km/h lielā ātrumā. Ikvienam ātruma entuziastam patiks šāda iespēja.

Turklāt izdosies iejusties arī mūsu pašu bobslejistu ādā, kur katra sekunde ir svarīga un ātrums ir neaptverami liels.

Lidojums lidmašīnas simulatorā

Tiem, kas vienmēr ir vēlējušies lidot paši vai vadīt lidmašīnu, to piedāvā dāvana lidojums lidmašīnas simulatorā. Tā ir aizraujoša iespēja nokļūt pavisam tuvu sajūtai, kāda rodas pašam vadot lidmašīnu.

Vīrietis varēs doties uz jebkuru pasaules lidostu, turklāt savam lidojumam izvēlēties arī dažādus laikapstākļus. Asāku izjūtu cienītāji noteikti varēs izvēlēties kādu vētraināku pēcpusdienu, kuras laikā simulēt lidojumu.

Vairums citu līdzīgu dāvanu atradīsi mūsu sadaļā Oriģinālas dāvanas.

Romantiski pavadīts laiks kopā

davana parim svetkos

Meklējot dāvanu savam mīļotajam vīrietim, labs variants ir uzdāvināt kopīgu atpūtu. Ikdienā ne vienmer izdodas pavadīt kvalitatīvu laiku kopā, tāpēc vismaz svētkos ir jāspēj aizmukt no ikdienas burzmas un labi pavadīt laiku kopā.

Katram romantiska atpūta nozīmē ko citu, tāpēc ir svarīgi piemeklēt dāvanu, kas tavam vīrietim patiesi sagādās prieku. Varbūt tās ir mājās gatavotas vakariņas, bet varbūt tas ir kāda izsmalcināta restorāna apmeklējums. Vai varbūt tas var būt dienas izbrauciens uz jūru, kur tevi un vīrieti sagaidīs pikniks svaigā gaisā.

Nakšņošana greznā pilī

Baudīt atpūtu divatā var arī greznāk. Īpaši tad, ja vīrietim ir pienākusi apaļa jubileja, ko vērts nosvinēt tā kārtīgāk. Tad piemērota dāvana varētu būt ekskluzīvā nakšņošana pilī.

Tā ļaus sajusties kā īstenam karalim, baudot karalisku atpūtu. Daudzas mūsdienu pilis tikušas renovētas un tās piedāvā viesiem baudīt SPA atpūtu, gardas maltītes restorānos un, protams, nakšņot stilīgos pils numuriņos.

Mierpilnas brīvdienas SPA centrā

Vislabākā dāvana, ko vienmēr ir patīkami saņemt, ir SPA brīvdienas kādā gaumīgā SPA centrā. Tā varētu būt dāvana, ko vīrietim izbaudīt ar savu otro pusīti. Kopā atpūsties no ikdienas steigas un darbiem, paņemt divas dienas brīvas, lai relaksētos.

Turklāt SPA centros nereti ir īpaši romantiski piedāvājumi, kas ir pieejami pāriem.

Noorganizēts pikniks

Reizēm vislabākā dāvana ir kopā būšanas noorganizēšana un randiņa saplānošana. Skaists pikniks brīvā dabā ir jauka un mīļa dāvana otrajai pusītei. It īpaši, ja klāt vēl ir pārsteiguma elements.

Iesakām parūpēties par vīrieša iecienītākajiem gardumiem un apvienot ar kādu aktivitāti. Piemēram, pikniks jūras krastā ar saulrieta sagaidīšanu vai kāds pārgājiens, kura noslēgumā būs gards pikniks, kas jau iepriekš saorganizēts.

Apģērbs apskāvieniem

Ja ikdienā ar savu otro pusīti nespējam atraut rokas viens no otra, tad, iespējams, piemērota dāvana būs apģērbs apskāvieniem. Tas ir kvalitatīvs pašmāju apģērbs kreklu, džemperu un jaku formātā.

Apģērbam ir slepenas kabatiņas, kas paredzētas tavas otrās pusītes rokām – veicinot ikdienā apskāvienus un mīlestību kopumā. Šāda dāvana ir ļoti romantiska un rupju pilna.

Galda spēles pāriem

Veids, kā uzturēt attiecībās dzirksteli un mīlestību, ir regulāri pie tām piestrādājot. Jebkurš kvalitatīvās atpūtas veids ir labs sākums. Interesanta dāvana, kas varētu veicināt jūsu abu kopā būšanu, ir galda spēles pāriem.

Tās visbiežāk ļauj pavadīt laiku kopā un palīdz to izdarīt interesantos veidos. Piemēram, ir spēles, kas ļauj sarunāties par interesantiem tematiem, ko ikdienā ne vienmēr izdodas pārrunāt.

Vēl citas līdzīgas dāvanas atradīsi mūsu bloga kategorijā Romantiskas dāvanas.

Noderīga dāvana praktiskam vīrietim

praktiska davana virietim

Un visbeidzot, ja tā arī nezini, kāda būtu vīrietim piemērotākā dāvana dzimšanas dienā, tad nekad nenošausi greizi ar praktisku dāvanu. 

Mums visiem dzīvē ir vairāki vīrieši, kas apgalvo, ka viņiem šajos svētkos nekas nav nepieciešams – lai neko nedāvina. Šāda gadījumā praktiska dāvana ir labākais risinājums. Tā atvieglos vīrieša ikdienu, jo visticamāk praktiskās lietas viņš sev būtu nopircis pats jebkurā gadījumā.

Drons fotografēšanai

Praktiska dāvana var būt gan lielāka, gan arī mazāka. Tas tev pašai ir jānosaka pēc vīrieša vēlmēm. Vīrietim, kam patīk eksperimentēt ar jaunām tehnoloģijām, varētu patikt drons fotografēšanai.

Tas ir aizraujošs veids, kā apvienot fotografēšanas hobiju ar jaunas tehnoloģijas izpētīšanu un apgūšanu. Šī dāvana, protams, būs piemērota lieliem svētkiem, apaļām jubilejām tās augstās cenas dēļ.

Stilīga termokrūze ar apdruku

Vēl viena praktiska dāvana vīrietim svētkos, kas ir arī mīļa un personalizēta, ir termokrūze ar apdruku. Tā būs noderīga dāvana ikvienam vīrietim, kas savu ikdienu nevar iedomāties bez gardas tējas vai kafijas.

Tā īpaši noderēs tad, ja vīrietis daudz laika pavada darbā vai ceļā uz darbu – mašīnā. Tad karsta kafija, ko var malkot ilgi jo ilgi būs tieši laikā. Klāt var uzdāvināt arī kādu gardu kafiju vai kādus saldumus.

Ādas josta

Jāpiemin, ka praktiska dāvana var būt arī vienkāršāka, ikdienā noderīgāka, piemēram, kvalitatīva ādas josta. Tas ir ikdienā nepieciešams aksesuārs, kas ar laiku mēdz nonēsāties.

Nereti vīrietis to pats nenomainīs, kamēr josta joprojām darbojas. Līdz ar to vari viņu pārsteigt ar kādu kvalitatīvu un ilgtspējīgu ādas jostu, kas izskatīsies eleganti gan ikdienā, gan arī īpašākos gadījumos.

Bezvadu skaļrunis

Paturpinot vairāk par ikdienas gadžetiem, bezvadu skaļrunis kalpo līdzīgi. Ar vien vairāk gadžetu tiek ražoti bez vadiem, jo tas nodrošina ar daudz ērtāku pārvietošanas iespēju.

Nu jau vīrietis varēs visur līdzi ņemt savu uzlādēto bezvadu skaļruni. Vienmēr būs veids, kā paklausīties mūziku dārza ballītēs un grilla svētkos mājas pagalmā.

Klasisks rokas pulkstenis

Varbūt tavs vīrietis jau labu laiku runā par jauna rokas pulksteņa iegādi. Tad pasteidzies pirms viņa un nopērc viņam dzimšanas dienā jaunu. Klasisks rokas pulkstenis ir forša dāvana, ja labi pārzini vīrieša gaumi.

Tā ir ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam būs noderīgs ikdienas gadžets un iemācīs būt pašpārliecinātam un punktuālam.

Peldbaseina apmeklējums

Interesanta dāvanas ideja ir arī peldbaseina abonements. Mums latviešiem vasara vienmēr ir par īsu un nepietiek daudz laika peldēm. Tad nu baseinu apmeklējumi ir veids, kā turpināt savu peldes hobiju arī aukstos gada mēnešos. Turklāt šis ir arī ļoti veselīgs un aizraujošs hobijs, ko izbaudīt.

Lai izdodas atrast labas dāvanas vīrietim

Dāvanu izvēle vīrietim sākotnēji var šķist sarežģīta, taču patiesībā ir svarīgi pielāgoties viņu interesēm un hobijiem. Neatkarīgi no tā, vai viņš aizraujas ar tehnoloģijām, sportu, kulināriju vai kolekcionēšanu, pievēršot uzmanību tam, kas viņam patīk, var iegūt daudz pavedienu.

Galvenais ir novērot sīkumus – varbūt viņš ir pieminējis kādu iecienītu autoru vai kādu gadžetu, ko viņš ir ieraudzījis. Nedaudz padomājot, ideālas dāvanas atrašana patiesībā var kļūt par jautru un noderīgu mīklu, ko atrisināt.

Kad jūs pieskaņosiet dāvanu viņa kaislībām, jūs noteikti ieraudzīsiet gaišu smaidu, kad viņš to izsaiņos!

Vairāk labas dāvanu idejas atradīsi mūsu rakstā Ziemassvētku dāvanas vīrietim

Lai izdodas iepriecināt svētkos!!!