Ko dāvināt vīrietim dzimšanas dienā

Ko dāvināt vīrietim

Mūsu pašu pieredzē esam saskārušies ar faktu, ka atrast piemērotākās dāvanas vīrietim ir visgrūtāk. Ja sievietēm piemērotākās dāvanas var atrast, šķiet, uz katra soļa, tad vīrieša iepriecināšanai nākas papūlēties nedaudz vairāk.

Tāpēc šajā rakstā esam apkopojuši idejiskus virzienus, kur meklēt dāvanas vīrietim dzimšanas dienas svētkos. 

Visas dāvanas kopā esam apkopojuši mūsu bloga sadaļā Dāvanas vīrietim. Lai izdodas iepriecināt vīrieti svētkos!

Dāvana vīrieša hobijam

Ko dāvināt vīrietim hobijam

Vispirms ir svarīgi izvērtēt, vai jubilāram ir kāds iecienīts hobijs, kam viņš savā brīvajā laikā regulāri nododas. Izvēloties dāvanu vīrieša hobijam, tu viņam parādīsi, ka atbalsti viņa nodarbošanos. Tas viņam nozīmēs patiesi daudz. Turklāt tādā veidā izpalīdzēsi arī no praktiskās puses. Vīrietis varēs saņemt kaut ko noderīgu sava hobija attīstībai.

Visbiežāk iemantotie hobiji, kas nāk prātā, ir makšķerēšana, medīšana, sportošana, velo braukšana, fotografēšana. Daudzi no hobija veidiem nereti tiek baudīti tieši ārtelpās. Ja mums jāiesaka kāda dāvana, kas derēs dažādiem hobija veidiem, tad tas varētu būt termoss patīkamiem mirkļiem pie dabas. Vīrietim vienmēr līdzi būs sildošs dzēriens.

Savukārt, ja galīgi nezini, ko tieši vīrietim viņa hobija ziņā uzdāvināt, nepērc kaut ko uz sajūtām. Vislabākais ir ļaut vīrietim izvēlēties pašam – it īpaši jau tad, ja neesi pārliecināts par izvēli. Tādā gadījumā dāvanu karte hobijam ir labākā izvēle.

Dāvanu karte vienmēr ir lieliska dāvana vīrietim dzimšanas dienā, jo ar to nav iespējams nošaut greizi.

Dāvana piedzīvojumu meklētājam

Ko dāvināt vīrietim piedzīvojumiem

Ja vīrietis, kam tu meklē dāvanu dzimšanas dienā, ir īstens piedzīvojumu meklētājs, tad arī dāvanai ir jāsniedz viņam kādas trakulīgas emocijas. Šim vīriešu tipam piemērotākās būs oriģinālas dāvanas, kas ļaus viņam izbaudīt kādu foršu aktivitāti.

Domājot par piemērotākajām dāvanām, tā varētu būt aizraujošs brauciens ar krosa moci. Tas vīrietim ļaus kārtīgi iztrakoties pa trasi, izbaudīt ātrumu un visādi citādi labi pavadīt laiku. Šī dāvana būs īpaši veiksmīga, ja šo piedzīvojumu vīrietis varēs baudīt kopā ar saviem draugiem.

Līdzīgas dāvanu idejas šajā kategorijā varētu būt izplānots ceļojums, brauciens ar ūdens motociklu, vindsērfinga apmācības, brauciens ar kvadraciklu un lidojums ar deltaplānu.

Romantiski pavadīts laiks kopā

Ko dāvināt vīrietim laikam kopā

Meklējot dāvanu savam mīļotajam vīrietim, labs variants ir uzdāvināt kopīgu atpūtu. Ikdienā ne vienmer izdodas pavadīt kvalitatīvu laiku kopā, tāpēc vismaz svētkos ir jāspēj aizmukt no ikdienas burzmas un labi pavadīt laiku kopā.

Katram romantiska atpūta nozīmē ko citu, tāpēc ir svarīgi piemeklēt dāvanu, kas tavam vīrietim patiesi sagādās prieku. Varbūt tās ir mājās gatavotas vakariņas, bet varbūt tas ir kāda izsmalcināta restorāna apmeklējums. Vai varbūt tas var būt dienas izbrauciens uz jūru, kur tevi un vīrieti sagaidīs pikniks svaigā gaisā.

Baudīt atpūtu divatā var arī greznāk. Īpaši tad, ja vīrietim ir pienākusi apaļa jubileja, ko vērts nosvinēt tā kārtīgāk. Tad piemērota dāvana varētu būt ekskluzīvā nakšņošana pilī vai varbūt SPA brīvdienas kādā gaumīgā SPA centrā.

Noderīga dāvana praktiskam vīrietim

Ko dāvināt vīrietim praktiķim

Un visbeidzot, ja tā arī nezini, kāda būtu vīrietim piemērotākā dāvana dzimšanas dienā, tad nekad nenošausi greizi ar praktisku dāvanu. 

Mums visiem dzīvē ir vairāki vīrieši, kas apgalvo, ka viņiem šajos svētkos nekas nav nepieciešams – lai neko nedāvina. Šāda gadījumā praktiska dāvana ir labākais risinājums. Tā atvieglos vīrieša ikdienu, jo visticamāk praktiskās lietas viņš sev būtu nopircis pats jebkurā gadījumā.

Tad praktiska dāvana var būt gan lielāka, gan arī mazāka. Tas tev pašam jānosaka pēc vīrieša vēlmēm. Piemērota dāvana var būt gan drons fotografēšanai, gan arī praktiska ādas josta vīrietim

Vairāk labas dāvanu idejas atradīsi mūsu rakstā Ziemassvētku dāvanas vīrietim

Savukārt, ja velies iedvesmoties vēl vairāk, iesakām apskatīties arī specializēto dāvanu blogu TopDavanas.lv, kur atradīsi lieliskas idejas sadaļā “Ko dāvināt vīrietim“.