Ziedojums dabas aizsardzībai

Ziedojums dabas aizsardzībai

Ziedojums dabas aizsardzībai ir iedvesmojoša dāvana radiniekiem un īpaši absolventiem, kas pabeiguši mācības kādā dabas virzienā.

sporta pulkstenis

Sporta pulkstenis

Sporta pulkstenis ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs motivāciju sportot, atvieglos ikdienu un vienlīdz kalpos par elegantu aksesuāru.

dāvanu karte foto salonā

Dāvanu karte foto salonā

Dāvanu karte foto salonā ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus izveidot skaistas atmiņas, iegādāties foto kartīšu izdruku vai fotosesiju.

karma socks stilīgas zeķes

Stilīgas zeķes

Stilīgas zeķes ir praktiska un aizraujoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs siltumu, pašpārliecību un iespēju iesākt foršu tardīciju ar ģimeni vai draugiem.

Žurnāla abonements

Žurnāla abonements

Žurnāla abonements ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iespēju atgūt lasītprieku un atrast tam laiku arī darbu pilnā ikdienā.

ilgtspējīga ūdens pudele

Ilgtspējīga ūdens pudele

Ilgtspējīga ūdens pudele ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam ļaus samazināt plastmasas lietojumu ikdienā un parūpēsies par to, lai vienmēr līdzi būtu dzeramais ūdens.

deju kursi

Deju kursi

Deju kursi ir interesanta dāvana, kas tās saņēmējam ļaus izmēģināt ko jaunu, nostiprināt jau esošās prasmes un kārtīgi izkustēties.

SPA brīvdienas

SPA brīvdienas

SPA brīvdienas ir relaksējoša dāvana, kas dāvanas saņēmējam ļaus baudīt mierpilnu atpūtu kopā ar savu mīļoto cilvēku.

davanu karte restorana

Dāvanu karte restorānā

Dāvanu karte restorānā ir praktiska dāvana, kas dāvanas saņēmēja dienu padarīs īpašu – ļaus baudīt gardu maltīti un jauku kopā būšanu ar saviem mīļajiem cilvēkiem