Brauciens ar krosa moci

brauciens ar krosa moci

Brauciens ar krosa moci ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus izmēģināt ko jaunu, kārtīgi iztrakoties un pavadīt laiku pie dabas. Tā ir piemērota dāvana ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam – aktīvam vīrietim, drošai sievietei, brālim, tētim vai mīļotajam vīram.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Pa kalniem un pa lejām ātruma piepildītās sajūtās

Tiem, kam patīk izbaudīt ātrumu un pilnā jaudā traukties uz priekšu, dāvanu piedāvājumu netrūkst. Tā kā sajūtu dāvanas iespējams citiem pasniegt ar dāvanu karšu palīdzību, tad arī ekstrēmās atpūtas piedāvājumi ar katru dienu paplašinās – nu jau arī izbraucienu ar krosa moci var uzdāvināt svētkos.

Dāvanas saņēmējs varēs aizbraukt uz speciāli izveidotu trasi, kas paredzēta braukšanas ar krosa moci. To iespējams darīt visa gada garumā, tāpēc šī ir lieliska dāvana ar kuru nekļūdīties arī dzimšanas dienā. Ir vasaras un ziemas braukšanas sezona. Krosa mocis sniegs lieliskas izjūtas, ļaus izbaudīt ātrumu un jaudu, ko pakāpeniski varēs palielināt, kad trase būs iepazīta.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus izmēģināt ko jaunu – kādu piedzīvojumu vai pakalpojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to iespējams uzdāvināt.

Piedzīvojumi, kas ļauj kārtīgi iztrakoties un izmēģināt ko nepiedzīvotu, paliek par arvien populārāku dāvanas izvēli. Brauciens ar krosa moci ir oriģināla dāvana, kas varētu patikt gan tiem, kas jau ir braukuši ar moci, gan arī tiem, kas to labprāt izmēģinātu. Trasē visu nepieciešamo pastāstītu un izskaidrotu – šis pakalpojums pieejams arī bērniem jau no 10 gadu vecuma. 

Dāvanas sniegtā vērtība

krosa mocis

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja izmēģināt ko jaunu

Dāvana, kas ļaus pamēģināt kādu jaunu izklaidi vai pakalpojumu, ir vērtīgs jaunas pieredzes sniedzējs. Tāda dāvana noteikti paliks atmiņā un izraisīs saņēmējā aizraujošas emocijas. Ir tik patīkami un vienlaikus satraucoši pamēģināt kaut ko pirmo reizi. Iespējams, dāvanas saņēmējs būs ticis pie jauna ekstrēmā hobija vai arī vienu reizi kārtīgi iztrakojies no visas sirds!

Aktīvā atpūta

Dāvanas galvenā vērtība ir pats aktīvās atpūtas piedāvājums. Brauciens ar krosa moci sniegs krietnu devu adrenalīna, kas jāizbauda ar piesardzību. Tas būs labi pavadīts laiks, jūtot ātrumu, motora smaržu un vēju matos, ātrumā traucoties pa trases kalniem un lejām.

Svaigs gaiss un daba

Vēl viena pozitīvā īpašība un dāvanas vērtība braucienam ar krosa moci ir apkārtne. Brauciens notiek speciāli izveidotā trasē, kas visbiežāk ir kaut kur mežā, lai nevienam netraucētu. Tur arī iespējams pilnīgi netraucētam kārtīgi izbraukāties, vienlaikus baudot dabas skaistumu un svaigo gaidu. Dāvana, kas ļauj izkustēties un labi pavadīt laiku dabā.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Jāņem vērā darba laiks un iepriekšēja pieteikšanās

Kā jau jebkuram aktīvās atpūtas veidam, arī braucienam ar krosa moci ir nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Tāda veidā zināsi, ka trase ir brīva, tā strādā un gaida ciemos.

Nepilngadīgām personām nepieciešama vecāku rakstiska atļauja

Ja dāvana tiek pasniegta jaunietim vai bērnam, jāzina, ka braukt drīkst, bet tikai ir nepieciešama rakstiska vecāku atļauja.

Kam piemērota šāda dāvana

krosa motocikls

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Vīrietim, kam patīk aktīvā atpūta un iespēja iztrakoties, brauciens ar krosa moci ir fantastiska dāvana. Vējš matos un ātrums pa moča trosi ir lieliska atpūta!

Sievietei

Arī aktīvai, aizrautīgai un drošai sievietei brauciens ar krosa moci noteikti vismaz reizi ir jāizmēģina. Tas ir mirklis, kas ne par ko citu nedomāt un būtu tikai mirklī!

Bērniem

Tā kā brauciens ar moci pieejams arī bērniem no 10 gadu vecuma, tā var būt arī forša dāvana mazajiem! Tas gan katrā vietā atšķirās, tāpēc vērts noskaidrot, kur šo izklaidi bērniem atļauj.

Brālim

Vīriešiem patīk izmēģināt savus spēkus – it īpaši savā starpā sacensties. Brāļiem noteikti jāaizbaruc pabraukāties ar močiem kopā!

Aktīvam pārim

Ja tiek meklēta aizraujoša un forša dāvana pārim, tad brauciens ar krosa močiem varētu būt oriģināls apsveikuma risinājums!

Tētim

Ja tētis ir aktīvs un labprāt izmēģina aktīvās atpūtas piedāvājumus, tad kāpēc nepamēģināt arī krosa moci – piemēram, ziemas sezonā, kas varbūt nav iepriekš mēģināts!

Mīļotajam vīram

Ja arī mīļotais vīrietis labprāt izmēģinātu adrenalīna pilnu braucienu pa moto trasi, tad kāpēc gan to viņam neuzdāvināt. Lieliska dāvana vīram, kas ļaus atbrīvoties un iztrakoties ar draugiem!

Kur pirkt dāvanu

brauciens ar krosa moci

Lieliska vieta, kur izbaudīt kalnainas apkaimes un īpaši uzbūvētas trases moto sportam, ir Vidzemē. Viena no vietām, kas šādu izklaidi piedāvā, ir KHM – tur iespējams izbraukāties gan ar krosa močiem, gan ar kvadracikliem.

KHM – kvadriciklu un motociklu noma dāvanu karte

KHM trase atrodas tikai 30 km attālumā no Rīgas, kur atpūsties, uzlādēties un apgūt jaunas iemaņas. Te jau vairāk nekā 10 gadus piedāvā krosa motociklu un kvadriciklu nomu.

Kvalitatīva mototehnika un drošības aprīkojums, kombinācijā ar instruktora pieredzi, samazina risku gūt traumas. KHM dāvanu karte ir lieliski piemērota ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam svētkos!

Lai priecīgi svētki!