SPA brīvdienas

SPA brīvdienas

SPA brīvdienas ir relaksējoša dāvana, kas dāvanas saņēmējam ļaus baudīt mierpilnu atpūtu, laiku kopā ar savu līdzpaņemto cilvēku, kā arī veselību uzlabojošus SPA rituālus. Šī ir lieliska dāvana sievietei dzimšanas dienā, mīļotajai sievai Valentīndienā vai vecākiem Ziemassvētkos.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

SPA brīvdienas – iespēja izrauties no ikdienas steigas

Došanās uz kādu SPA centru sniedz iespēju izrauties no sasteigtās ikdienas un darbiem. Kvalitatīva atpūta ir nepieciešama ikvienam, taču reizēm mēdzam to atlikt malā un neveltīt sev tik daudz laika, cik nepieciešams.

Atpūta SPA centrā ir nesteidzīga, klientiem pieejami daudzi dažādi piedāvājumi – SPA rituāli un procedūras. Ir arī īpašie piedāvājumi gan pārim, gan vienatnē. 

SPA centri parasti ir atzinīgi novērtēti ne vien ar to procedūru klāstu un profesionālu darbību, bet arī ar viesnīcas lokāciju. Tā ir īpaši atlasīta, lai sniegtu viesim atbilstošu atpūtu.  

Relaksējoša dāvana 

Dāvana, kas sniegs augstāk minētos efektus – mierpilnu atpūtu, atslēgšanos no pasaules un arī veselības uzlabošanu, noteikti ir relaksējoša dāvana. Tās saņēmējs šādu dāvanu patiesi novērtēs, jo tā izrāda rūpes un mīlestību.

SPA centra apmeklējums ir lieliska dāvana pilnvērtīgai atpūtai. Tā kā paši par sevi parūpēties reizēm piemirstam un atliekam to uz ar vien vēlāku laiku, tad šāda relaksējoša dāvana ļoti tiek novērtēta. Tas ir kā aicinājums beidzot parūpēties pašam par sevi, nolikt darbus pie malas un ļauties pelnītai atpūtai.

Dāvanas sniegtie rezultāti

SPA brīvdienas

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Relaksējoša atpūta

Dāvinot SPA brīvdienas, dāvanas saņēmējs galvenokārt iegūs relaksējošu atpūtu – iespēju doties uz kādu gaišu un siltu viesnīcu un aizmirst visu slikto. Ne velti saka, ka SPA procedūras spēj parūpēties gan par ķermeni, gan par prātu.

Baudot relaksējošas masāžas, ķermeņa pīlingus, maskas, baseina peldes un citas individuālo SPA centru piedāvātos pakalpojumus, visa spriedze un ikdienas satraukumi pazūd. Parūpējoties par savu ķermeni un atslābinoties, iekšējs miers un labsajūta ir garantēts.

Laiks kopā

SPA brīdienas ir lielisks veids, kā atpūsties un vienlaikus dalīt šo atpūtu kopā ar kādu – SPA rituāls kopā ar savu māsu vai, piemēram, atpūta pārim.

SPA centri vienmēr sagatavo īpašus piedāvājumus pāriem – romantiskas pāru masāžas, burbuļvannas apmeklējumus, pirts rituālus utt. Ja dāvana tiek pasniegta pārim, tad tas noteikti sniegs lielisku iespēju abiem pavadīt kvalitatīvu laiku kopā, bez steigas.

Veselības uzlabošana

SPA centri piedāvā dažādus veselību uzlabojošus pakalpojumus – ārstnieciskās masāžas, relaksējošās masāžas, skābekļa kokteiļus, trenažieru apmeklējumus, kā arī pirtis un saunas.

Pirts apmeklējumā slēpjas īpašs spēks – aizbraucot uz kādu lauku SPA, iespējams izbaudīt īstenu pirts rituālu ar pēršanos, kārtīgu karsēšanos, kā arī nobaudīt lauku tēju un vakariņas. Par veselību ir jārūpējas visu laiku, un brīdienas kādā SPA viesnīcā ir labs veids, kā to paveikt.

Ko ņemt vērā

SPA brīvdienas pārim

Dāvinot jebkuru dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

SPA viesnīcas pieejamība

Bieži vien dāvanu iegāde tiek atlikta uz pēdejo brīdi un tad rezultātā tiek iegādāts kaut kas ar steigu. Dāvinot SPA brīvdienas kādā viesnīcā, vērts par to parūpēties jau laikus. Tādā veidā iecerētā atpūta būs izdevusies – numuriņi pieejami un SPA procedūras arī.

Kādos svētkos piemērota

Katrai dāvanai ir sava īpašā vērtība, ko vēlamies sniegt konkrētā gadījumā. Tāpēc ir svarīgi saprast, kādos sveikšanas gadījumos šī dāvana varētu būt piemērota – izlaidumā, dzimšanas dienā, Ziemassvētkos un Valentīndienā.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Pārim

Meklējot dāvanu pārim, kopā pavadīts laiks ir laba ideja. SPA brīvdienas ir dāvana, ko pāris noteikti izbaudītu. Tas ļautu abiem atpūsties un aizbraukt kaut kur ārpus pilsētas, baudot īpašus piedāvājumus un mieru.

Mīļotajam cilvēkam

Tā kā SPA brīvdienas ir piemērota dāvana pārim, tad tas pats attiecas uz savu mīļoto cilvēku. Šāda dāvana ir jauks pārsteigums savai otrajai pusītei, sievai vai vīram svētkos. 

Vecākiem

SPA brīvdienas sniegtu vecākiem iespēju izrauties no ikdienas darbiem un pavadīt kvalitatīvu laiku kopā. Šī ir piemērota dāvana vecākiem gadadienā vai Ziemassvētkos.

Absolventam

Pēc izlaiduma absolventam noteikti gribēsies atpūsties un atslēgties no visas pasaules.

Kur pirkt dāvanu

spa atpūta brīvdienas

SPA viesnīcas ir viscaur pa visu Latviju – gan Rīgas centrā, gan arī Latvijas reģionos. Ir lieliski SPA centri Rīgā, taču mierpilnākai atpūtai klusumā iesakām ielūkoties sarakstā SPA atpūta Latvijā.

Ezeri SPA Hotel – miers Siguldā

SPA viesnīcas Ezeri pirts kompleksā varēsiet karsēties gan turku-tvaika aroma pirtī, gan tradicionālajā saunā, veldzēties baseinos, kā arī vērot zvaigznes, guļot burbuļvannā zem klajas debess. Tas viss pieejams Ezeri Sigulda. Viesnīcas restorāns pārsteigs ar gardām maltītēm.

Hotel Jūrmala SPA

Hotel Jūrmala SPA viesnīca būs lieliska atpūta ikvienam, kas alkst pēc miera un harmonijas. Pēc profesionāļu veiktajām SPA procedūrām iespējams baudīt relaksāciju viesnīcas numuriņā, baudīt gardas vakariņas vai doties pastaigā gar jūru.

Piena muiža Berghof

Ja vēlies uzdāvināt karalisku atpūtu pārim kāzās vai apaļā jubilejā, tad atpūta Piena muižā ir īstā izvēle. Piena muiža ļaus baudīt prātam neiedomājamu relaksāciju greznā vidē.

Lai izdodas iepriecināt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *