Peldbaseina abonements

Peldbaseina abonements

Peldbaseina abonements ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam ļaus peldēties arī gada aukstajās sezonās un vienlaikus uzturēt sevi labā formā. Šī ir lieliska dāvana ikvienam aktīvam cilvēkam – gan vīrietim, gan sievietei.

Peldbaseina abonements peldēm arī rudenī un ziemā

Mums latviešiem ir vien pāris mēneši gadā, kad varam no sirds izpeldēties ezeros, upēs un jūrā. Taču, pienākot vasarai, ikdienas ritms un darbi nekur nepazūd. Ir labi, ja izdodas izrauties brīvdienās un aizbraukt izpeldēties karstas dienas noslēgumā. 

Lai palutinātu sevi ar regulāru peldēšanu, ir pieejami publiskie baseini. Tuvojoties rudenim, nav jāgaida nākošā vasara, lai labi izpeldētos. Ar baseina abonementu to iespējams darīt regulāri.

Turklāt peldēšana ir arī viens no labākajiem sportošanas veidiem, kas vienlaicīgi trenē gandrīz visas muskuļu grupas. Ja apnicis iet uz sporta zāli vai ikdienas skrējienos, tad laiks izmēģināt ko citu. Baseina abonements ir laba dāvana, kas tās saņēmējam ļaus uzturēt sevi labāk formā un vingrot patīkamāk.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi.

Baseina abonements ir laba dāvana aktīvā dzīvesveida entuziastiem, kas ar prieku kustās un sporto. Tad šī dāvana būs kā jauna iespēja uzturēt sevi labā fiziskā formā nedaudz neierastākā veidā. Tā ir praktiska dāvana, kas peldēt mīļiem noteikti patiks.

Dāvanas sniegtā vērtība

baseina abonements

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Aizraujošs sporta zāles aizvietotājs

Saņemot šo dāvanu, jubilārs varēs uz mēnesi aizmirst sporta zāli un doties uz peldbaseinu. Peldēšana ir viens no labākajiem veidiem, kā uzturēt sevi formā, jo vienlaicīgi tiek trenēti teju visi ķermeņa muskuļi. Protams, ši dāvana ir arī lielisks papildinājums sporta zālei. Vieniem patīk sportošanas rutīna, citiem tomēr gribās ik pa laikam ko pamainīt. Baseina apmeklējums ir pozitīvas pārmaiņas tiem, kas māk peldēt un to izbauda.

Iespēja peldēt arī gada aukstajā sezonā

Vislabākais ir tas, ka baseins ir pieejams visa gada garumā. Arī tad, kad ārā ir stindzinoši auksti, došanās uz baseinu sniedz patīkami satraucošu sajūtu. Baseina telpas ir apsildītas un pavisam viegli izdodas aizmirst par to, ka ārā ir uzsnigusi bieza sniega kārta. Un peldēties siltā baseinā ziemas laikā ir pavisam citādak nekā vasarā. 

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Prasme peldēt ir izteicošā šajā dāvanā

Var šķist pašsaprotami, taču baseina abonements ir aktuāla dāvana tiem, kas māk un, kas izbauda peldēšanas procesu. Lai arī baseins ir lieliska vieta, kur iemācīties peldēt, to nevajadzētu nevienam uzspiest. Šī būs izdevusies dāvana tad, ja tās saņemējs to vēlēsies izmantot.

Izvēlies lielu baseinu, kas nav pavisam tālu

Dāvanas saņēmējam būtu interesanti aizbraukt uz kādu lielu baseinu, kur vēl nav būts vienu vai divas reizes, taču abonementa garumā visu laiku braukāt uz otru pilsētas galu varētu būt nogurdinoši.

Kam piemērota šāda dāvana

baseina apmeklējums

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Aktīvam vīrietim šī varētu būs praktiska un ērti izmantojama dāvana – vīram, brālim.

Sievietei

Arī sievietei, kas izbauda aktīvu dzīvesveidu, šī būtu piemērota dāvana – sievai, māsai svētkos.

Draugam un draudzenei

Draugiem labs dzimšanas dienas apsveikums varētu būt baseina abonements – īpaši, ja uz baseinu varētu doties kopā. Gan labi pavadot laiku kopā, gan izpeldoties.

Vecākiem

Lai uzlabotu veselību un pašsajūtas stāvokli, varētu arī vecākiem uzdāvināt baseina abonementu. Iespējams, uz aerobisko vingrošanu vai kādu citu aktivitāti baseinā.

Kur iegādāties

Peldbaseina abonementus vai dāvanu kartes iespējams iegādāties jebkurā baseinā, reģistratūras nodaļā, kā arī internetā.

RTU Ķīpsalas peldbaseina dāvanu karte

Ķīpsalas baseins piedāvā sekojošas aktivitātes –  peldbaseins; ūdens aerobika; ārstnieciskā vingrošana; aerobika; joga; trenažieru zāle; klinšu kāpšana; boksa treniņi gan sievietēm, gan vīriešiem.

Peldbaseina apmeklējums piecām reizēm – Ķīpsalas peldbaseins

Peldbaseins, kurš lieliski piemērots peldēšanas entuziastiem, kā arī peldētājiem, kuri apmeklē baseinu profesionālu mērķu vadīti. Ir pieejams arī peldbaseina abonements piecām reizēm.