Nobrauciens bobsleja trasē

bobslejs

Nobrauciens bobsleja trasē ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus izmēģināt ko jaunu, izjust ekstrēmas emocijas un lielu ātrumu. Šī ir lieliska dāvana, kas piemērota azartiskam un drosmīgam vīrietim, absolventam vai ekstrēmistam kolēģim.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Ekstrēms nobrauciens un interesanta ekskursija bobsleja trasē 

Viena no bobsleja un kamaniņu trasēm atrodas Siguldā, kuras apmeklējumu un pat nobraucienu iespējams uzdāvināt kādam ātruma cienītājam svētkos. Šī trase uzbūvēta 1986.gadā, tās garums ir 1200+220 m un tā sastāv no 16 virāžām. Trasē iespējams attīstīt līdz pat 125 km/h lielu ātrumu, kas patiks ātruma un asu izjūtu cienītājiem. 

Šī ir dāvana, kas palīdzēs aizmirsties un nedomāt ne par ko citu, kā vien konkrēto mirkli. Bobsleja un kamaniņu trasē tiek rīkotas bobsleja, kamaniņu un skeletona sacensības. Bobsleja sporta cienītājiem trases apmeklējums būs īpaši interesants notikums – pat ja tiks braukts kādam līdzi. 

No vīriešu starta estakādes skatu laukuma skatienam atklājas ne tikai gaujas senlejas, bet arī pilsētas un bobsleja trases panorāma. Ikvienam apmeklētājam tiek dota iespēja ar kājām iziet visas trases virāžas un aplūkot konstrukcijas.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus izmēģināt ko jaunu – kādu piedzīvojumu vai pakalpojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to iespējams uzdāvināt.

Nobrauciens ar bobsleju ir oriģināla dāvana, jo tas ir pakalpojums, ko ne vienmēr ir bijis iespējams kādam uzdāvināt. Nu jau ar dāvanu karšu palīdzību iespējams uzdāvināt arī trakulīgus un ekstrēmus piedzīvojumus – dažādus lidojumus, ūdens izklaides, ekskursijas un ceļojumus, kā arī nobraucienus bobsleja trasē. Šis ir piedzīvojums, ko jubilārs atcerēsies vēl ilgi.

Dāvanas sniegtā vērtība

Nobrauciens bobsleja trasē

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja izmēģināt ko jaunu

Oriģināla dāvana ir tāda, kasļauj izmēģināt ko jaunu. Ja jubilārs ir skatījies bobsleju un izrādījis, ka labprāt to izmēģinātu pats, tad šī ir īstā iespēja to viņam sniegt. Bieži vien skatāmies uz sporta veidiem televizorā, taču daudzus no tiem neiedomātos izmēģināt paši. Bobslejs ir viens no tiem sporta veidiem, kas nedaudz biedē, bet ko labprāt izmēģinātu. Šis būs piedzīvojums, ko noteikti izmēģināt vismaz reizi dzīvē!

Ekstrēmas emocijas

Bobsleja trase veidota ar daudzām virāžām, kas nobraucienu padara par vēl ekstrēmāku un aizraujošāku piedzīvojumu. Siguldas bobsleja trasē kopējais virāžu skaits ir 16. Ekstrēmu emociju ķērājiem šāds pakalpojums būs varens piedzīvojums, ko atcerēties!

Vēl nepiedzīvots ātrums

Bobsleja trases nobrauciens tiek piedāvāts divos variantos – sieviešu un vīriešu nobrauciens. No tā ir atkarīgs gan tarses garums, gan arī iespējamais sasniedzamais ātrums. Brauciena laikā uzņemtais ātrums ir atkarīgs no daudzām lietām, taču jebkurā gadījumā tas būs īsts sapņu piepildījums ektrēmu sajūtu cienītājiem. Bobsleja trases ir vairāk kā kilometru garas un tajās iespējams uzņemt ļoti lielu ātrumu, līdz 100km/h un vairāk. 

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Dāvana piemērota asu izjūtu cienītājiem

Šī ir dāvana, kas ļoti patiks ekstrēmu emociju cienītājiem, taču mierīgākas atpūtas piekritējiem būs īstās šausmas. Jāizvērtē dāvanas saņēmēja hobiji un brīvā laika pavadīšanas iespējas, kas patīk. Tad arī nenošausi greizi ar dāvanas izvēli.

Brauciens ar bobsleju ir laicīgi jāpiesaka

Nobrauciens ar bobsleju ir laicīgi jāpiesaka, lai pārliecinātos par to, ka vēlamajā laikā trase būs gatava uzņemt jubilāru. Ja izvēlēsies uzdāvināt dāvanu karti, tad jubilārs to sarunāt varēs pats pēc savām vēlmēm un iespējām.

Kam piemērota šāda dāvana

Nobrauciens bobsleja trasē

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Nobrauciens bobsleja trasē ir lieliska dāvana ikvienam ekstrēmam vīrietim, kurš nebaidās no asām izjūtām. Šī ir dāvana, ko uzdāvināt brālim, tētim vai vīram svētkos. 

Draugiem

Ja tavā draugu lokā ir kāds bobsleja fans, tad šāds piedzīvojums, kā nobrauciens bobsleja trasē, būs neaizmirstama dāvana. 

Absolventam

Pēc izglītības iestādes absolvēšanas ir laiks atpūsties un atbrīvoties. Taču pirms tam absolventam,  iespējams, labākais veids, kā no visa atslēgties, ir atrasties mirklī – kā šajā dāvanas piedzīvojumā!

Brālim vai māsai

Ja tavs brālis vai māsa ir lieli piedzīvojumu meklētāji un asu izjūtu ķērāji, tad bobsleja trases piedzīvojums ir īstā dāvana īpašos svētkos, piemēram, dzimšanas dienā!

Kolēģim

Darba vidē savus kolēģus ar laiku iepazīstam ļoti labi – lai zinātu iemīļotākos ārpus darba hobijus notiekti! Tāpēc, ja tavam kolēģim patīk sevi izaicināt un ķert asas emocijas, tad šāda dāvana ir īstā. 

Kur pirkt dāvanu

Nobrauciens bobsleja trasē

Siguldas bobsleja trase piedāvā dažādas bobsleja izbaudīšanas un piedzīvošanas iespējas arī tiem, kas ar šo sporta veidu profesionāli nenodarbojas. Zemāk ir divi lieliski piedāvājumi, kas pieejami dāvanu karšu veidā – lai dāvanas saņēmējs pats izvēlas dienu, kad šo aktivitāti izbaudīt.

Skeletona izjūtas atrakcijā Varde

Lai saprastu, ko nozīmē skeletons, jāizmēģina izbraukt ar “Vardi”. Dāvanu saņēmējs iegulsies “Vardē” uz vēdera un brauks pa trasi lejā, izbaudot gan straujās virāžas, gan ātrās taisnes. Brauciens norisinās Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē, kur norisinās arī Pasaules kausa posmi skeletonā. Skeletona izjūtas atrakcijā Varde būs lieliska dāvana aktīviem cilvēkiem, kam patīk ziema un sportiska atpūta svaigā gaisā.

Bobsleja nobrauciens Siguldas trasē diviem

Dāvanā ietilpst 1 nobrauciens ar bobsleju Siguldas bobsleja trasē divām personām. Tā ir iespēja izmēģināt traukties lejā pa trasi ar maksimālo ātrumu 100 km/h un atklāt sevī bobslejista talantu. Vīriešu trasē iespējams sasniegt ātrumu pat 120km/h apmērā! Bobsleja nobrauciens ir dāvana ekstrēmistiem, kam patīk sajust ātrumu!