Ziemassvētku dāvanas vīrietim

Ziemassvētki ir laiks, kad gribās darīt labu, neko atpakaļ neprasot. Par spīti stindzinošajam gaisam ārā, šo svētku laikā gaisā tomēr virmo siltums – emocijās un sajūtās. To arī cenšamies nodot citiem ar dāvanu palīdzību.

Šajā rakstā lasi par to, kādas ir labākās Ziemassvētku dāvanas vīrietim. Bieži vien tieši vīriešiem piemērotas dāvanas atrašana ir nedaudz mīklains uzdevums, ko esam gatavi padarīt skaidrāku ar vairākām fantastiskām dāvanu idejām.

Ja vīrietis, kam meklē dāvanu, novērtē relaksējošas, praktiskas vai aktīva laika pavadīšanai domātas dāvanas, tad šis raksts būs ļoti noderīgs.

Praktiska dāvana vīrietim

praktiska davana virietim ziemassvetkos

Praktiskai dāvanai noteikti nevajadzētu nozīmēt ko garlaicīgu un paredzamu. Bieži vien labākā ir tā dāvana, kas saistīta ar viņa vaļasprieku. Hobija attīstīšanas vienmēr noder kādi jauni darba rīki, gadžeti un citas lietas.

Dāvanas hobijam meklē FromMe dāvanu kategorijā Praktiska dāvanu karte.

Dāvanu karte restorānā

Restorāna apmeklējums ir patīkams notikums, ko izbauda ikviens. Ir tik jauki reizēm atpūsties no vakariņu gatavošanas vai beidzot noprast, ka picas pasūtīšana trešo vakaru pēc kārtas īsti par labu pašam beigās nenāks.

Dāvanu kartes restorānā ir lieliska dāvana ikvienam, tāpēc arī vīrietis šo dāvanu noteikti novērtēs un, iespējams, uzaicinās vakariņās tieši tevi.

Pašmāju dizaineru ‘’Latvietis’’ cepure

Atbalstīt vietējo latviešu sniegumu mākslā, dizainā vai vispārīgi kultūrā ir ļoti apsveicami. Ja vīrietis, kam meklē dāvanu, aizraujas ar modi un ir lepns par savu zemi, tad mums ir piemērota dāvanas ideja. Zīmols ‘’Latvietis’’ rada trendīgus apģērbus un aksesuārus, kurus rotā nenoliedzama pārliecība un lepnums par to, no kurienes mēs latvieši nākam.

Latvietis cepure ir stilīgs aksesuārs par sevi pārliecinātam vīrietim, kurš labprāt savā garderobē iekļauj cepures.

Latvijas dizaina apģērbs ir lieliska dāvana ar vērtību. Turklāt nereti tieši mazie pašmāju ražotāji parūpējas par ilgtspējīgu kvalitāti un labiem materiāliem.

ziemassvetku davanas

Bezvadu austiņas no interneta veikala 707.lv

Internetveikals 707.lv piedāvā ļoti plašu preču klāstu ar visdažādākajiem piedāvājumiem mājai un dārzam, skaistumam un veselībai, automašīnas uzturēšanai, mājokļa iekārtošanai, un sevis lutināšanai.

Vīriešiem, kas seko līdzi jaunākajām tehnoloģijām un to attīstībai, noteikti patiktu kāds ikdienā pielietojams un praktisks gadžets. Bezvadu austiņas būs piemērota dāvana vīrietim, kam patīk klausīties mūziku un ņemt to līdzi arī ikdienas gaitās.

Dāvanu karte dažādiem hobijiem

Dāvanu karte vispārīgi ir viena no praktiskākajām dāvanu idejām, jo tā sniedz izvēles iespēju pašam saņēmējam. Līdz ar to dāvana noteikti tiks izmantota, turklāt tiks atrasta arī lieliska dāvana saņēmējam.

Vēl specifiskāk – laba izvēle ir universālā dāvanu karte hobijam. Tas ir jaunums dāvanu karšu pasaulē, jo šī dāvanu karte ir derīga nevis vienā konkrētā, bet daudzos veikalos. Tā būs piemērota sportistiem, makšķerniekiem, galda spēļu entuziastiem, VR geiminga faniem, slēpotājiem un citu hobiju īpasniekiem.

Jaunākā PlayStation 4 spēļu konsole

Vēl viena lieliska un praktiska dāvanas ideja ir PS4 (playstation) spēļu konsole. Ja vīrietim patīk spēlēt datorspēles, tad spēļu konsoles iegādāšanās varētu būt īstens sapņu piepildījums.

Un kas gan var būt labāks par pārnākšanu mājās pēc garas dienas un TV skatīšanās vietā kaut ko uzspēlēt un uz brīdi aizmirsties?

Dārgas vīriešu smaržas

Smaržas ir zīmīgs tēla papildinājums, ko teju visi izvēlas izmantot. Lai arī saka, ka citam dāvināt smaržas ir riskanti, jo nekad nevar būt pārliecināts par otra cilvēka gaumi, ne vienmēr jāļauj tam sevi apturēt.

Vispārīgi vīriešu smaržas tiek piedāvātas plašā izvēlē, tāpēc ieteicams izvēlēties neitrālākas – tādas, kas vēsta par svaigumu un pārliecību, un vīrietis noteikti būs priecīgs.

Garda tēja, kas sasildīs

Ziemassvētkiem piestāv karsta tēja. Ziemā ir īpaši svarīgi sasildīties un tēja ir perfektais veids, kā jau pāris minūšu laikā pēc aukstās dienas sajusties silti un omulīgi. Šīs sajūtas var nodot ar tēju arī kā dāvanu.

Piemēram, zīmolam Es Mīlu Kafiju piedāvājumā ir tēja visdažādākajās garšās un aromātos. Turklāt daudzas no tām jau skaisti iesaiņotas – kā gaidīdamas savu dāvanas uznācienu.

Armijas stila apģērbs

Vēl viena praktiskas dāvanas ideja ir armijas stila apģērbs. Armijas apģērbs ir veidots tā, lai tas tiktu piemērots jebkuriem laika apstākļiem – šajā interneta veikalā atradīsi apģērbu un aksesuārus, kas piemēroti lietainam, vējainam un stindzinoši aukstam laikam.

Vīrietim, kam patīk doties pārgājienos, makšķerēt vai medīt, noteikti patiks šī praktiskā dāvana.

Dāvana aktīvam vīrietim

davana aktivam virietim ziemassvetkos

Ja dāvanas saņēmējs ir aktīva dzīvesveida piekritējs, tad dāvanu idejas ir ļoti daudzas un dažādas. Sākot ar sporta zāles abonementu līdz pat dažādām emociju gūstošām aktivitātēm.

Aktīvs bieži apzīmē arī asas izjūtas un adrenalīnu. Iespējams, labākā dāvana aktīvam vīrietim ir kas tāds, kas liks sirdij pukstēt straujāk un adrenalīna līmenim asinīs kāpt augstāk. Šajā sarakstā pāris lielisku dāvanu ideju.

Brauciens ar sniega motociklu

Aktīvas atpūtas pavadīšanas veids, kas liks arī izbaudīt dabas skaistumu, ir Brauciens ar sniega motociklu. Šī ir sezonai piemērota dāvana, ko uzdāvināt Ziemassvētkos. Brauciens ilgst vienu stundu un tā maršruts ir galvenokārt pa Vidzemes mežiem.

Šī ir iespēja izbaudīt ātrumu un piesnigušā meža neaptveramo burvību.

Baseina abonements

Mums latviešiem ar pāris mēnešiem, kas atvēlēti peldēšanai brīvā dabā, noteikti nav gana. Peldēšana ir ne vien veselīga aktivitāte, kas vienlaicīgi trenē vairākas muskuļu grupas, bet tā ir arī jautra laika pavadīšanas aktivitāte.

Baseina abonements ir lieliska dāvana kādam, kas ievēro aktīvu dzīvesveidu un labprāt izmēģinātu regulāru baseina apmeklēšanu.

Žagarkalna apmeklējums

Īstena ziemas tradīcija ir sniega klātesamības izbaudīšana – pikošanās, sniega vīru celšana, slidošana un slēpošana.

Žagarkalns ir brīnumaina vieta, kas piedāvā kārtīgi izpriecāties un izbaudīt ziemas aktivitātes, galvenokārt slēpošanā. Žagarkalns dāvanu karte ir lieliska dāvana vīrietim Ziemassvētkos.

Piedzīvojums naktī ar purva kurpēm

Piedzīvojums, kas norit dabā visa gada garumā, ir pārgājieni purvā ar purva kurpēm. Tā ir aizraujoša ekspedīcija, kas tiek rīkota dažādos laikos, arī pa nakti vāl pirms saullēkta. Piedzīvojums norit nelielās cilvēku grupās, tāpēc būs iespēja iepazīt arī jaunus piedzīvojumu biedrus.

Purvs naktī tieši atdzīvojas visvairāk, līdz ar to katra skaņa ļaus iztēlei darboties spilgti jo spilgti.

Nobrauciens bobsleja trasē

Aizraujoša dāvana, ko uzdāvināt aktīvam vīrietim svētkos, ir nobrauciens bosleja trasē.

Šis piedzīvojums jo īpaši ir aktuāls ziemā. Siguldas bobsleja trase piedāvā dažādas bobsleja izbaudīšanas un piedzīvošanas iespējas arī tiem, kas ar šo sporta veidu profesionāli nenodarbojas.

Brauciens ar elektrokartingiem

Vēl viena aizraujoša aktivitāte, kas baudāma arī ziemā, ir brauciens ar elektrokartingiem. Piedzīvojums norit iekštelpās, kur speciāli izveidotā trasē var baudīt ātros braucienos.

Šī dāvana ir interesanta gan tiem, kas to izmēģinās pirmo reizi, gan arī tiem, kas to darīs jau atkārtoti.

Relaksējoša un romantiska atpūta vīrietim

relaksejosa atputa virietim

Laba dāvanas ideja, lai atpūstos, ir dāvanu karte SPA. Arī vīriešiem ir vērts atpūsties un izbaudīt dažādas SPA procedūras – turklāt vairums viesnīcu piedāvā dažādas relaksējošas procedūras, ieskaitot baseinu apmeklējumu, pirtis, masāžas un daudzas citas.

Vairākums dāvanu kartes ir paredzētas diviem cilvēkiem, tāpēc šī dāvana vīrietim būs relaksējoša un arī romantiska atpūta ar mīļoto.

Grezna atpūta kādā Latvijas pilī

Mūsdienās daudzas no Latvijā labi saglabātām pilīm ir tikušas pie renovācijām. Tas ir ļāvis šīm pilīm uzņemt viesus un ļaut tiem palikt pa nakti elegantos pils numuriņos.

Grezna atpūta pilī ir patiesi ekskluzīva dāvana, kas būs piemērota Ziemassvētku pelnītajai atpūtai. Vairākas pilis piedāvā arī dažādas SPA iespējas un maltītes smalkos restorānos. Patiesi iespējams sajusties kā karalim ar karalieni.

SPA brīvdienas ar otro pusīti

SPA atpūta ir patīkama dāvana, ko saņemt vienmēr. It īpaši gada noslēgumā, Ziemassvētkos, kad visa gada garumā ir labi pastrādāts. Tad atpūta ir ļoti pelnīta un tieši laikā.

SPA brīvdienas ļaus doties vairāku dienu relaksējošā atpūtā kopā ar savu otro pusīti. Tā kā nereti SPA centri piedā dažādus romantiskus piedāvājumus pāriem, brīvdienas noteikti būs izdevušās.

Pāru galda spēle

Romantiska dāvana var būt ļoti dažāda, arī tāda, kas ļaus kvalitatīvi pavadīt laiku kopā mājās. Pāru galda spēle ir labs veids, kā atgūt dzirksteli attiecībās. Galda spēles pāriem var būt gan ļoti intīmas, gan arī gluži vienkārši izzinošas.

Daudzas no tām ir radītas ar mērķi veicināt abu attiecībās esošo mīlestību. Piemēram, ir tādas galda spēles, kas balstās uz jautājumu uzdošanu. Spēles laikā pāris pārrunās tādas tēmas, ko ikdienā parasti noliekam malā.

Ārstnieciskā masāža

Ja nav laika doties uz SPA veselu brīvdienu izpildījumā, laba alternatīva ir ārstnieciskā masāža. Tā būs īpaši noderīga dāvana vīrietim, kas cīnās ar muguras, plecu vai jostasvietas sāpēm. Šī masāža būs patīkama arī tiem, kam nav aktīvu sāpju minētajās vietās.

Šāda dāvana izrādīs rūpes un būs tieši laikā tiem, kam ikdienā nav daudz brīva laika. Brauciens uz ārstniecisko masāžu var tikt rīkots arī darba dienā, kad ir kāda stundiņa brīva laika.

Citas dāvanas atradīsi mūsu rakstā Ko dāvināt vīrietim dzimšanas dienā.

fromme davanu kartes

Lai izdodas atrast meklēto!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *