Lidojums lidmašīnas simulatorā

Lidojums lidmašīnas simulatorā

Lidojums lidmašīnas simulatorā ir izklaidējoša dāvana, kas piepildīs tā saņēmēja sapni vadīt lidmašīnu un ļaus labi pavadīt laiku. Šī ir lieliska dāvana vīrietim svētkos – vīram, brālim un kolēģim.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Reāla lidojuma imitācija – tu pie kontroles

Ikvienam vismaz reizi dzīvē ir bijis sapnis lidot. Vienam šis sapnis stiepās tik tālu, kā lidot kā putnam debesīs – pāri mežiem un pļavām, upēm un ezeriem. Citiem atkal šis sapnis var būt nedaudz profesionālāks – kļūt par pilotu vai pat astronautu. Jebkurā gadījumā lidošanas sajūtu īpašu padara kontrole. Lidojums lidmašīnas simulatorā ir iespēja imitēt reālu lidojumu un to kontrolēt.

Dāvanas saņēmējs varēs iejusties īsta pilota lomā un kontrolēt lidojuma norisi ar simulatora palīdzību. Profesionāls instruktors apmācīs un visu paskaidros. Lidojums notiek kādā no populārāko lidaparātu simolatora kabīnē, kas aprīkota ar panorāmas ekrāniem un profesionālu lidaparāta vadības aprīkojumu. Lidojuma laikā gan vizuāli, gan ar skaņas efektiem tiek lidojumam identiska sajūta.

Ikvienam, kas kādreiz sapņojis par lidmašīnas vadīšanu, šī ir lieliska iespēja izmēģināt savas prasmes un gūt lielisku pieredzi. 

Izklaidējoša dāvana

Izklaidējoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj piedzīvot ko aizraujošu un patiesi interesantu. Šīs dāvanas galvenais mērķis ir dāvanas saņēmēju izklaidēt un ļaut viņam pavadīt pēc iespējas labāk savu brīvo laiku.

Lidojums lidmašīnas simulatorā ir aizraujoša pieredze, kas ļaus izmēģināt ko jaunu un iepriekš vēl nepiedzīvotu. Tā ir iespēja uzņemt interesantu informāciju un ieskatīties pilotu darba vietā un uzzināt vairāk par lidmašīnas vadīšanas procesu. Šī ir izklaidējoša dāvana, kas patiktu gan lieliem, gan arī maziem lidotājiem.

Dāvanas sniegtā vērtība

Lidojums lidmašīnas simulatorā

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Piepildīts sapnis vadīt lidmašīnu

Vislielākā šīs dāvanas vērtība ir piepildītais sapnis vadīt lidmašīnu. Mūsdienu simulatori sniedz realitātei visai tuvu pieredzi, kas lidotājam patiešām ļauj sajusties, kā vadot lidmašīnu. Lidojumam var izvēlēties lokāciju – reālas lidostas un pilsētas tepat Eiropā un visā pasaulē, kā arī dažādus laika apstākļus, kas var būt gan saulaina diena, vētra vai sniegputenis.

Labi pavadīts laiks

Šīs dāvanas sniegtā izklaide garantēs labi pavadītu laiku veselas stundas garumā. Lidojuma simulācijā būs iespēja gan pacelties, gan veikt manevrus gaisā, gan nolaisties atpakaļ lidostā. Tā ir lieliska pieredze un labi pavadīts laiks, ko iemūžinot attēlos un atcerēties vēl ilgi!

Jaunas zināšanas

Profesionāli instruktori pastāstīs un ātri apmācīs, kā simulācija darbojas. Dāvanas saņēmējam būs iespēja aizlidot uz kādu reālu lidostu, apskatīt jaunas vietas, zimēģināt lidojumu dažādos laikapstākļos un gūt vērtīgu ieskatu pilota profesijā.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Līdzi drīkst ņemt vienu skatītāju

Lidojums lidmašīnas simulatorā ir paredzēts vienam cilvēkam, kurš līdzi drīkst ņemt vienu skatītāju. Kādu, kas varēs uzņemt fotoattēlus un vērot izklaidi no malas.

Jāveic iepriekšēja rezervācija

Lai baudītu šo izklaidi, iepriekš jāveic rezervācija.

Kam piemērota šāda dāvana

Lidojums lidmašīnas simulatorā

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Lidojums lidmašīnas simulatorā ir lieliska dāvana vīrietim, kas vēlētos izmēģināt ldimašīnas vadību!

Brālim

Ja brālim ir bijis sapnis vadīt lidmašīnu, tad šī ir lieliska dāvana, kas piemērota tieši viņam. Labi pavadīts laiks ir garantēts!

Vīram

Ja dāvanu idejas, kas patiešām aizrauj, sāk aptrūkties, tad lidojums simulatorā ir laba ideja svētkos vīram.

Kolēģim

Kolēģus mēdzam iepazīt ļoti labi un darba laikā kļūt par labiem draugiem. Ja tavs ikdienas darba sabiedrotais gribētu vadīt lidmašīnu, šī ir lieliska dāvana kolēģim!

Bērniem no 10 gadu vecuma

Arī bērniem šis prieks nav liegts – ja vienīgi bērnam nav mazāk par 10 gadiem. 

Kur pirkt dāvanu

Pilotu skola AvioService ir licencēta lidmašīnu pilotu skola, kura piedāvā teorētisku un praktisku apmācību topošiem un esošiem pilotiem. Tāpat AvioService piedāvā izmēģināt spēkus arī jebkuram interesentam lidošanas simulācijā.

Lidojums lidmašīnas simulatorā, 60 min

Dāvanu kupona īpašniekam ir iespēja izbaudīt lidojumu lidmašīnas pilota lomā kādā no populārāko lidaparātu simolatora kabīnē. Lidojums lidmašīnas simulatorā ir dāvana, par ko būs priecīgs ik katrs, kas sapņojis vai aizvien sapņo kļūt par lidmašīnas pilotu un apceļot visu pasauli.

Lai izdodas pārsteigt jubilāru svētkos!