Grezna atpūta pilī

Grezna atpūta pilī

Grezna atpūta pilī ir ekskluzīva dāvana, kas tās saņēmējam ļaus palikt pa nakti skaistā Latvijas pilī, baudīt izsmalcinātus SPA rituālus un gardas vakariņas. Šāda karaliska atpūta ir lieliski piemērots pārsteigums mīļotajai sievai Valentīndienā, pārim vai vecākiem gada dienā vai kāzās.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Karaliska atpūta skaistā pilī

Atpūta ir nepieciešama ikvienam īpaši brīžos, kad darbu pilnas rokas un neatliek laika sev pašam. Vislabāk to parasti redz tieši tuvākie cilvēki, tāpēc arī dāvina dažādas atpūtas iespējas. Dāvana, ko vienmēr saņemt patīkami, ir relaksējoša masāža, kāds SPA rituāls, pēcpusdiena skaistumkopšanas salonā vai gardas vakariņas restorānā. 

Tomēr, ja tuvojas lieli svētki un gribās uzdāvināt ko īpašāku, tad lieliska ideja ir visu augstāk minēto apvienot un uzdāvināt greznas brīvdienas kādā no Latvijas pilīm vai muižām.

Tā būs iespēja piedzīvot pavisam karalisku sajūtu. Baudīt plašās telpas ar vēsturisku noskaņu, doties garās pastaigās pa skaisto teritoriju… Kas var būt skaistāks par to?

Ekskluzīva dāvana

Apaļās jubilejās, kāzu gadadienās un citos īpašos svētkos ierasts dāvanas saņēmēju palutināt ar ko patiešām pārsteidzošu un īpašu. Bieži vien šādos dzīves svētkos tiek dāvinātas ekskluzīvas dāvanas. 

Tās ir tādas dāvanas, kas to saņēmēju pārsteidz ar ko neparastu un ne visiem pieejamu. Ekskluzīva dāvana ļauj pieredzēt īpašas emocijas, sajusties novērtētam un, iespējams, pat pieredzēt ko jaunu. Grezna atpūta renovētā pilī ļauj sajusties kā karalim un baudīt visu labāko, sākot no nakšņošanas superior istabiņās līdz pat gardām maltītēm izsmalcinātā restorānā. Šī ir ekskluzīva dāvana, par ko varēs atcerēties un sapņot atgriezties vēl ilgi!

Dāvanas sniegtā vērtība

atpūta pilī

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja palikt pa nakti greznā pilī

Daudzas Latvijas pilis ir skaisti renovētas un pārtaisītas par vairāku zvaigžņu cienīgām viesnīcām. Katrs vismaz reizi ir sapņojis iejusties karaļa vai karalienes tēlā un palikt pa nakti greznos apartamentos. Tagad tas viss ir iespējams. Dāvanas saņēmējs varēs justies lutināts, izbaudot šo neaizmirstamo pieredzi. Raksta izskaņā lasi par labākajām un skaistākajām pilīm, kur baudīt romantisku nedēļas nogali.

Garda maltīte izsmalcinātā restorānā

Katrā no pilīm ir padomāts arī par gardām vakariņām skaistā restorānā. Balstoties uz pilī valdošo tematiku un tās vēsturi, arī maltīte tiek pieskaņota noskaņai. Jaunpils pilī, piemēram, tiek piedāvātas Barona cienīgs viduslaiku mieslasts sveču gaumē. Tā ir iespēja ne vien sātīgi pavakariņot, bet arī iepazīt vēsturi un vēl vairāk izbaudīt palikšanu pilī.

Īpaši izmeklēti SPA rituāli

Daudzas pilis nu jau ir izveidotas ne tikai kā greznas viesnīcas, bet arī kā SPA centri. Papildus gardajai maltītei un atpūtai istabiņā, iespējams baudīt arī dažādus SPA rituālus un procedūras. Piemēram, Piena muižā iespējams baudīt piena vannas, baseinu peldes un citas relaksējošas procedūras. Dāvanas saņēmējs iegūs pilnu atpūtas komplektu, kas ļaus no jauna restartēties un uzņemt labu enerģijas daudzumu turpmākajām nedēļas dienām.

Ko ņemt vērā

atpūta pilī

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Iepazīsties ar konkrētās pils piedāvājumiem

Katrā pilī un muižā uzņemšana ir citādāka, tāpēc pirms šādas dāvanas vērts noskaidrot detaļas. Dažas pilis ir saglabājušas pēc iespējas precīzāku vēsturi atainojošu pieredzi. Taču citas pilis vairāk koncentrējas uz 4 un 5 zvaigžņu viesnīcu līmeni, piedāvājot tikai greznāko un labāko saviem viesiem. Balstoties uz dāvanas saņēmēja gaumi, atradīsi piemērotāko.

Izvēlies dāvanā jau gatavus atpūtas komplektus

Lai dāvanu pasniegt būtu vienkāršāk un uzreiz vari rēķināties uz izmaksām, vienkāršāk ir atrast jau gatavus brīvdienu piedāvājumus. Piemēram, ja divu dienu atpūtā ietilpst nakšņošana Superior istabiņā, SPA procedūra pārim, gardas vakariņas un brokastis – zināsi, ko esi uzdāvinājis.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mīļotajai sievai

Sievietēm patīk romantiski pārsteigumi no vīrieša puses. Tāpēc atpūta pilī varētu būt fantastisks apsveikums Valentīndienā, sievas dzimšanas dienā vai pat Ziemassvētkos. Romantiska atpūta divatā sievai ļoti patiks, un kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ir garantēts.

Pārim kāzās

Arī kāzās šāda dāvana varētu būt izdevusies. Jaunajam pārim noteikti būs bezgalīgs prieks tikt šādi palutinātiem un iesākt kopdzīvi.

Vecākiem gadadienā

Vecākus, protams, gribas palutināt visvairāk. Viņi tomēr mūsu labā ir darījuši visvairāk. Un kādos īpašos svētkos, gadadienā vai apaļā jubilejā vecākiem uzdāvinātā atpūta pilī būs lieliska izvēle.

Kur pirkt dāvanu

atpūta pilī

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Romantiska atpūta diviem Jaunmoku pilī

Romantiska atpūta diviem Jaunmoku pilī, kurā iekļautas 3 ēdienu vakariņas, nakšņošna luksusa numurā ar masāžas vannu un meža muzeja apmeklējumu. Baltajā salonā tiek piedāvāta iespēja nobaudīt gardas vakariņas kamīna gaismā, jo tad tiek garantēta lieliska gaisotne.

Viduslaiku sapnis Jaunpils pilī

Romantiska nakšņošana Jaunpils pils apartamentos, baronu cienīga maltīte viduslaiku mūzikas un sveču gaismā un ekskursija ar pārģēbšanos viduslaiku tērpos.

Dāvanas saņēmēji varēs iejusties Jaunpils pils barona un baroneses lomā un viduslaiku gaisotnē baudīt romantisku vakaru divatā. Ietērptiem greznajos viduslaiku tērpos, kopā ar pils atslēgu glabātāju, viesi iepazīs Jaunpils baronu tikumus un apskatīs viņu iecienītākās vietas.