Pirts ar piegādi

pirts muca

Pirts ar piegādi ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam sniegs labu pašsajūtu un veselību, kā arī lieliski pavadītu laiku ar mīļajiem. Šī ir jauka dāvana vecākiem Ziemassvētkos, absolventam izlaidumā vai pārim īpašos svētkos.

Iespēja ieiet pirtī jebkurā vietā

Tiem cilvēkiem, kam ļoti patīk iet sasildīties pirtī, parasti iesakām tādas dāvanas kā spa apmeklējumu. Tad arī tiek uzdāvinātas dažādas spa atpūtas baudīšanas iespējas – pirts un sauna parasti ir iekļauta. Taču tagad piedāvājam iepazīties ar jaunu konceptu – uz pirtiņu vairs nav jābrauc, var arī ļaut pirtiņai atbraukt pie jubilāra.

Kā jau daudz ko mūsdienās, lielu daļu ikdienas nepieciešamību var pasūtīt internetā. Arī pārvadājamo pirti. Tā ir iespēja pasūtīt pirti ar piegādi uz jebkuru vietu – uz savām mājām, uz kādu svinību viesu namu vai jebkur dabā, kur tiek baudīta atpūta, piemēram, pie ūdens.

Tagad ir tik vienkārši paņemt pirti sev līdz lai kur dotos: uz medībām vai zveju, atpūtā pie dabas vai ciemos pie draugiem. Tā ir superīga dāvana kādam, kas izbauda pirtī iešanu. Parasti viena pārvietojamā pirts muca spēj uzņemt (vienlaicīgi) ap 6 personām.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus izmēģināt ko jaunu – kādu piedzīvojumu vai pakalpojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to iespējams uzdāvināt.

Ja uz pirti doties ir ierasts, tad saņemt dāvanā pirts mucu, kas piebrauc pie pašām mājām – to nu gan ne visiem ir nācies izbaudīt. Pirts ar piegādi ir oriģināla dāvana, kas padarīs jubilāra vakaru interesantu, jautru un veselīgu. Tā ir dāvana, kas atmiņā paliks vēl ilgi un, iespējams, pārliecinās par to, ka pirts priekus tiešām var baudīt jebkurā vietā un jebkurā laikā!

Dāvanas sniegtā vērtība

pirts muca

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Laba pašsajūta un veselība

Pirtiņas galvenā vērtība ir veselību un pašsajūtu uzlabojošas īpašības. Tiem, kam pirtī patīk iet, šī ir lieliska dāvana. Īpaši novērtēta tā būs gada aukstākajos mēnešos, kad sasildīties pirtī būs īsts sapņa piepildījums. 

Ērta dāvanas izmantošana

Galvenā šīs dāvanas priekšrocība ir tas, cik ērti pirts pakalpojumus ir izmantot. Pirts mucu ar piegādi iespējams noīrēt uz dažām stundām vai pat uz veselu diennakti. Tas ir lielisks ballīšu vai atpūtas pie dabas sabiedrotais. Mucas variēpēc izmēriem, taču parasti ar vienu pirts mucu pietiek, lai visi paspēj kārtīgi pasildīties un labi pavadīt laiku.

Laiks kopā ar mīļajiem

Pirts ir paredzēta vairākām personām ne jau tāpat vien. Pirts, īpaši mums latviešiem, ir iecienīta izklaides lieta. Daudzi arī tic pirts ārstnieciskajām īpašībām, tāpēc pirtī iešana ar saviem mīļajiem mums visiem ir tuva lieta. Bieži vien kādās svinības labprāt ejam pasildīties pirtī. Tad nu šī būs iespēja jubilāram svētkus paildzināt un jau drīz vien sasaukt ciemiņus uz vienu foršu pirts vakaru.

Ko ņemt vērā

pirts muca

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Jāņem vērā veselības stāvoklis

Cilvēkiem ar veselības problēmām pirms pirtī iešanas ir jākonsultējas ar savu ārstu.

Sniedz iespēju pirts dienu izvēlēties pašam

Pirti var pasūtīt vai arī atbraukt pakaļ pašam. Vislabāk ir dāvanas saņēmējam uzdāvināt dāvanu karti ar ko viņš pats izvēlēsies datumu un laiku, kad sarīkot pirts dienu.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vecākiem

Jauka dāvana vecākiem Ziemassvētkos varētu būt pirts muca – iespēja drēgnajā laikā sasildīties un uzlabot savu veselību.

Absolventam

Izlaidumu laikā vakaros vēl var būt arī visai pavēsi. Izlaiduma ballītē absolventam būs lielisks pārsteigums, kā iepriecināt ciemus – pirts vakars!

Pārim

Ja meklē dāvanu pārim, tad pirts piegāde varētu būt īstā izvēle. Īpaši, ja abiem patīk atpūsties pie dabas un vakaros pasildīties pirtī.

Vīrietim

Parasti vīriešiem patīk iet pirtī visvairāk. Viņi arī var panest vislielāko temperatūru, un galu galā agrāk jau vīrieši un sievietes gāja pirtī atsevišķi. Šī ir laba dāvana ikvienam vīrietim – arī vīram, kādai brīvdienai, ko pavadīt ar draugiem pirtī.

Kur iegādāties

pirts muca

Pirts muca – dāvanu karte jubilāram

Tiem, kam patīk baudīt pirts priekus pie dabas krūts, pirts muca ar piegādi būs lieliska dāvana svētkos. Pirts mucai piemīt visas tradicionālās pirts īpašības: Pirtī vienlaikus var pērties līdz 6 personām; tā sakarst ātri – 30 min  laikā; pirtī ir viss nepieciešamais pirts rituālu baudīšanai: malkas krāsns, divas lāvas, vanniņa un termometrs; pirtī ir sava atpūtas zona – atvērta pirts priekša ar diviem soliņiem, kur var atvēsināties un baudīt tēju.