Termokrūze ar apdruku

termokruze ar apdruku

Termokrūze ar apdruku ir praktiska dāvana ar īpašu vērtību – personalizācijas elementu, kas padara dāvanu vēl labāku. Tā ir lieliska dāvana kolēģim vai draugam svētkos – ikvienam, kam patīk līdzi paņemt kādu karsto dzērienu. Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu. Mīļa dāvana kafijas […]

Idejas personalizētām dāvanām

Ik viens vēlas sajusties īpašs, un kā citādāk to panākt, ja ne ar speciāli piemeklētu dāvanu. Personalizētas dāvanas ir lielisks veids, kā izrādīt rūpes un interesi par otru cilvēku. Vai tā ir iniciāļu iegravēšana vai speciāli izveidots mākslas darbs, nevienam citam tādas nebūs.

Grūtības izlemt, kas būtu ideālā personalizētā dāvana? Šeit esam apkopojuši pāris personalizētu dāvanu idejas iedvesmai.

Īpaši veidotas rotas

Rotaslietas ar saņēmēja vārdu, iniciāļiem vai dzimšanas akmeni ir klasiska personalizēta dāvana. Personalizētas rotaslietas var atrast dažādos stilos – no vienkāršām un elegantām līdz kaut kam inčīgākam.

Rotaslieta ir sīkumiņš ar dziļu nozīmi. Dāvanas saņēmējs to vienmēr var nēsāt sev līdzi un nekad neaizmirst, kāda nozīme aiz tā slēpjas.

Unikāls piesitiens apģērbam

Līdzīgi kā rotaslietas, arī apģērbs ir gan unikāla, gan ikdienā noderīga lieta. Nēsājot to, saņēmējs vienmēr domās par jums un jūsu kopīgajām atmiņām.

Šeit var droši izpausties no t-krekliem un cepurēm līdz pat auduma maisiņiem. Var izgatavot pēc pasūtījuma apģērbu ar saņēmēja vārdu vai iniciāļiem. Varbūt jums ir kāda jauka bilde kopā vai kāds smieklīgs savstarpējais joks, ko uzlikt uz apģērba gabala.

Sīkumiņš mājai

Personalizēta dāvana, kā mājas dekors, ir lielisks veids, kā piešķirt saņēmēja mājoklim personības akcentu. Iespējams, ka saņēmējs ir ieminējies, ko vēlas vai vajag iegādāties mājai. Šeit ir jūsu iespēja nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu.

Iegādājaties kaut ko, kas ir gan noderīgs, gan arī personalizēts. Jūs varat iegādāties personalizētus durvju paklājiņus, metamos spilvenus, sienas mākslas darbus un daudz ko citu.

Sasaistiet dāvanu ar hobijiem

Vienmēr ir svarīgi apsvērt, kādas ir saņēmēja intereses. Personalizēta dāvana, kas ir apvienota ar indivīda hobijiem, ir daudz reiz nozīmīgāka.

Piemēram, ja saņēmējs mīl gatavot, varat uzdāvināt personalizētu priekšautu vai griešanas dēlīti. Ja viņam patīk lasīt, varat uzdāvināt personalizētu grāmatzīmi vai grāmatu turētāju.

Pievienojat kopīgo joku

Humors un joki vienmēr sasilda sirdi. Pievienojot to personalizētai dāvanai, saņēmējs uzreiz sapratīs, ka dāvana ir īpaši izgatavota tieši viņam.

Ja joks ir saistīts ar krūzi vai telefonu, tad izveidojat krūzi vai telefona vāciņu ar kādu teicienu vai citu kopīgu joku. Personalizēti priekšmeti ar šiem elementiem radīs smaidus un atgādinās par kopā izveidotām atmiņām.

Veidojot personalizētas dāvanas, galvenais ir apsvērt saņēmēja velmes un vajadzības. Attiecīgi no tā būs arī vieglāk apsvērt, kur tieši varat integrēt personalizēto elementu.

Cerams, ka šie punkti noderēja un lai izdodas atrast ideālo dāvanu!