Apģērbs apskāvieniem

apģērbs apskāvieniem

Apģērbs apskāvieniem ir mīļa dāvana, kas tās saņēmējam sniegs labu noskaņojumu, ērtu garderobes papildinājumu un, pats svarīgākais, savstarpējo attiecību uzlabošanu ar apkārtējiem. Šī ir piemērota dāvana saviem mīļajiem svētkos – vecākiem, draugiem, brāļiem un māsām, kā arī mīļotajiem cilvēkiem – sievai, vīram.

Silti un mīļi – gan iekšēji, gan ārēji

Apģērbs apskāvieniem paliek ar vien populārāks, jo tas ir lielisks veids, kā uzlabot savstarpējās attiecības ar mīļajiem cilvēkiem. Tas ir apģērbs ar speciāli izveidotām kabatiņām, kur mīļotais cilvēks vai ģimenes loceklis var rokas ielikt kabatiņās apskāviena laikā. 

Šī apģērba veida mērķis ir ļaut apskāviena laikā satuvināties patiesi un no sirds, jo bieži vien ikdienā tam neveltam pietiekami daudz laika. Kā izrādās, tādiem pieskārieniem kā apskāvieni patiesībā ir liels nozīme savstarpējo attiecību veidošanā un labsajūtā. Viens apskāviens izdala konkrētu hormonu skaitu, kas ļauj sajusties mīlētam un novērtētam – sajūtas, ko katrs no mums noteikti vēlētos gan sniegt, gan saņemt ikdienā biežāk.

Mīļa dāvana

Saviem mīļajiem cilvēkiem svētkos vēlamies dāvināt ko tādu, kas viņus iepriecinātu un kas saildītu sirdis. Mīļa dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam sasildīs sirsniņu, kārtīgi iepriecinās un raidīs siltumu jubilāra virzienā. Tā ir dāvana, kas ir mīļa, jo tā ir pārdomāta un izvēlēta ar rūpību, nevis principiāli uzdāvināta.

Apģērbs apskāvieniem ir jauka dāvana, jo tā pasniegta ar pašiem labākajiem nodomiem. Tā būs īpaši mīļa dāvana, ja tās saņēmējs nezina par tāda apģērba veidu. Tad varēsi arī paskaidrot, kam šīs slepenās kabatiņas domātas un ko tās sniegs. Šī ir dāvana, kas ļaus būt tuvāk saviem mīļajiem cilvēkiem un kas gan ir jaukāks par to?

Dāvanas sniegtā vērtība

apģērbs apskāvieniem

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Mīksts un ērts apģērbs

Saņemot foršu džemperi ar speciāli iestrādātām kabatiņām vai ērtu t-kreklu, daļa no ieguvuma ir pašsaprotamais un redzamais – jauns un ērts apģērba gabals. Tas būs noderīgs un vienlaikus ērts garderobes papildinājums, kas dāvināts ar jauku un mīļu nodomu.

Attiecību uzlabošana

Galvenais dāvanas mērķis, protams, ir attiecību uzlabošana – romantisko attiecību veidā, ģimenes vai draugu attiecībās. Šī var būt romatiska dāvana, ko pasniegt otrajai pusītei ar nodomu uzlabot savstarpējās attiecības, taču šī var būt arī dāvana vecākiem, ģimenei vai draugiem. 

Ar cilvēka fizisku kontaktu mēs sajūtam viņu siltumu, kas palīdz labsajūtai. Tas īpaši jūtams apskāvienu laikā – ne vien ar otro pusīti, bet arī ar visiem saviem mīļajiem cilvēkiem.

Labs noskaņojums

Protams, ka ar attiecību uzlabošanu ģimenē vai romantiskajās attiecībās arī garastāvoklis un pašsajūta uzlabojas. Īpaši jau tāpēc, ka apskāvieni tajā spēlē lielu lomu. Attiecīgais apģērbs tad ietekmēs apskāvienus, kas savukārt pozitīvi ietekmēs arī pašsajūtu.

Ko ņemt vērā

apģērbs apskāvieniem

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Parūpējies par atbilstošu izmēru

Kā jau ar jebkuru apģērbu, arī šim svarīgi ir piemeklēt atbilstošu izmēru. Apģērbs apskāvieniem ir pieejams dažādos izmēros, taču vēl svarīgāk ir piemeklēt atbilstošo – tas nevar būt par mazu, taču ar pārlieku liels apģērbs nebūs īsti izdevies pirkums. Tāpēc vienkāršāk ir izvēlēties dāvanu karti, par ko vairāk raksta noslēgumā.

Sameklē dāvanu laicīgi

Jāpiebilst, ka ne visos veikalos ir pieejami apģērbi ar apslēptajām kabatiņām. Ir jāatrod zīmoli, kas šādu iespēju piedāvā un pēdējā dienā diez vai šādu dāvanu var sagādāt. 

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vecākiem

Lai veicinātu vecāku tuvību un savstarpējo attiecību uzlabošanu, apģērbs apskāvieniem ir lieliska dāvana vecākiem svētkos. Abiem diviem var iegādāties arī saskaņotus apģērbus.

Otrajai pusītei

Šī ir jauka un mīļa dāvana arī otrajai pusītei romantiskos svētkos, piemēram, Valentīndienā sievai vai savam vīram.

Draugiem

Tā kā šī dāvana nav domāta vien otrajai pusītei, to iespējams uzdāvināt arī saviem draugiem – vairojot mīlestību, kopā būšanu un labsajūtu.

Ģimenei

Šādu dāvanu var uzdāvināt arī saviem mīļajiem. Piemēram, Ziemassvētkos, kad visai ģimenei uzdāvināt pa foršam džemperim.

Kur iegādāties

apģērbs apskāvieniem be-with

Iegādājoties apģērbu, ir svarīgi atbalstīt kvalitatīva apģērba ražotājus un īpaši vietējos pašmāju dizainerus. Apģērbu apskāvieniem Latvijā rada zīmols “Be-with”.

“Be-with” apģērbs ar apslēptajām kabatiņām

Pieskārieni izraisa mīlestības un tuvības hormona oksitocīna izdalīšanos un samazina stresa hormona kortizola daudzumu organismā. Visi “Be-with” apģērbi radīti un ražoti Latvijā no dabīgiem materiāliem, kuru pieskāriens ādai arī ir patīkams. “Be-with” apģērbi iecienīti kā dāvana tuvam cilvēkam, ko visērtāk pasniegt kā dāvanu karti