Ādas josta

ādas josta

Ādas josta ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam vienmēr noderēs, kā arī būs stilīgs garderobes papildinājums radošai apģērbu komplektēšanai. Šī dāvana piemērota gan vīrietim, gan arī sievietei dažādos svētkos – dzimšanas dienā, izlaidumā, vārda dienā.

Ērts un stilīgs apģērba komplekta papildinājums

Kādreiz jostas bija vien praktisks gadžets, kas palīdz apģērbam labāk piegulēt augumam. Ja bikses ir nedaudz par lielu, tad josta ir īstais palīgs. Taču bieži vien praktiskās lietas tiek pārvērstas par modes zvaigzni un ar jostām tieši tā ir sanācis.

Jau labu laiku modes pasaulē jostas tiek vilktas gan pie biksēm, gan arī pie citiem apģērba gabaliem – svārkiem, šortiem un pat kleitām. Un pašlaik tieši lielās, platās un izteiksmīgās ādas jostas nāk atpakaļ modē. Kādam, kam patīk izcelt aksesuārus un ar to palīdzību būvēt izteiksmīgu un stilīgu apģērbu komplektu, laba ādas josta skapī noderēs vienmēr.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi.

Lai arī ādas josta var būt moderna, stilīga un modes entuziastam aizraujoša dāvana, tā galu galā ir praktiska dāvana. Jostas galvenais mērķis ir kalpot praktiski un ļaut apģērba gabalam koriģēt izmēru. Pat ja tā būs klasiska ādas josta ikdienas valkāšanai, praktiskā dāvana būs izdevusies un iepriecinās ikvienu, kas spēj novērtēt ikdienas nepieciešamības preces.

Dāvanas sniegtā vērtība

ādas josta

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Praktisks ikdienas aksesuārs

Jostas ir nepieciešamas ikvienam. Īpaši tad, ja ikdienā tiek valkātas bikses un džinsi – josta sniedz precīzāku apģērba izmēru, kas pielāgojas ķermenim. Tā rada drošības sajūtu un līdz ar to ir praktisks pirkums. Līdzīgi kā ar zeķēm – arī jostas sākotnēji kalpoja kā praktisks aksesuārs vien, līdz mūsdienās tas var būt ļoti stilīgs un spilgts aksesuārs.

Modes akcents garderobē

No praktiska līdz stilīgam nav tāls ceļš ejams – īpaši, ja runājam par jostām. Tās vairs nav pieejamas vien brūnā un klasiski melnā krāsā. Nu jau jostas ir visdažādākajās krāsās, piemērotas visdažādākajiem apģērbu komplektiem. Tas var kalpot par spilgtu un universālu akcentu garderobē, ko pēc sajūtām pievilkt pie dažādiem apģērbiem.

Universāls pielietojums

Tāpat dāvanas vērtība, protams, ir universālais jostas pielietojums. Ja tiks izvēlēta interesanta josta, tad to varēs vilkt pie biksēm, pie šortiem vasarās, pie svārkiem un pie kleitām. Jostas var kalpot kā izmēra regulētājs uz gurniem, kā arī vidukļa izcelšanas gadžets kleitās un svārkos ar augsto jostas vietu.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Arī jostām ir izmēri

Dāvināt apģērbus ir pagrūti, jo pareizi jāspēj trāpīt ar izmēru. Tad, šķiet, ar aksesuāriem ir vienkāršāk, jo bieži vien tiem nav nepieciešams izmērs. Ar ādas jostām gan tā nav. Izmēru, protams, nav daudz, taču starp S un M atšķirība var būt gana liela. 

Parūpējies par skaistu iesaiņojumu

Ka jau jebkurai dāvanai, arī jostai svarīgi atrast skaistu iesaiņojumu. Lieliska izvēle ir jostu saritināt aplītī un to skaisti iesaiņot piemērota izmēra dāvanu kastē. Tai tad var pievienot arī zīmīti – piemēram, novēlot radošu garu, ko modē apvienot ar praktiskām vērtībām.

Svarīga jostas kvalitāte

Pirms izvēlies iegādaties jebkuru jostu, ja tā ir dāvana, tad vērts parūpēties par labu kvalitāti. Būtu visai neērti uzdāvināt jostu, kas drīz vien jau beigtu savu mūžu, sāktu izirt utt.

Kam piemērota šāda dāvana

ādas josta

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Klasiska josta, kas piemērota ikdienas valkāšanai, var būt lieliska dāvana vīrietim. Tā noteikti noderēs tētim, vīram, brāli vai draugam svētkos.

Sievietei

Tā kā jostas ir kļuvušas par diezgan bagātīgu sieviešu garderobes sastāvdaļu, tad interesantas krāsas un platuma josta var būt arī lieliska dāvana sievietei svētkos. 

Kolēģim

Arī kolēģim piemērota dāvana varētu būt labas kvalitātes josta – noderīga, praktiska un arī lietišķa dāvana, ja pasniegta ar mērķi.

Absolventam

Kvalitatīva un interesanta ādas josta būs īpaši lieliska dāvana modes un dizaina absolventam izlaidumā.

Kur iegādāties

ādas josta

Balstoties uz vēlamo kvalitāti un budžetu, atradīsi dāvanas saņēmējam vēlamo jostu dažādos veikalos. Lielisks variants, kas piedāvā draudzīgas cenas un lielisku kvalitāti, ir Buffalo Ade.

BuffaloAde – ar rokām darinātas ādas jostas un aksesuāri

BuffaloAde produkti tiek gatavoti ar rokām tepat Latvijā, bet valkāti visapkārt pasaulei. Zīmols izceļas ar īpaši augstu kvalitāti un personisku pieeju katram klientam, jo produkti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. BuffaloAde dāvanu karte ļaus jubilāram izvēlēties sev vēlamo ādas jostu, pārliecinoties par to, ka dāvana noteikti būs izdevusies.