Praktiska ādas josta vīrietiem

ādas josta vīrietim

Ādas josta ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam vienmēr noderēs, kā arī būs stilīgs garderobes papildinājums radošai apģērbu komplektēšanai. Šī dāvana ir piemērota izvēle vīrietim svētkos – dzimšanas dienā, izlaidumā, vārda dienā.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Stilīgs garderobes papildinājums

Kādreiz jostas bija vien praktisks gadžets, kas palīdz apģērbam labāk piegulēt augumam. Ja bikses ir nedaudz par lielu, tad josta ir īstais palīgs. Taču bieži vien praktiskās lietas tiek pārvērstas par modes zvaigzni un ar jostām tieši tā ir sanācis.

Kādam, kam patīk izcelt aksesuārus un ar to palīdzību būvēt izteiksmīgu un stilīgu apģērbu komplektu, laba ādas josta skapī noderēs vienmēr.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi.

Lai arī ādas josta var būt moderna, stilīga un modes entuziastam aizraujoša dāvana, tā galu galā ir praktiska dāvana. Jostas galvenais mērķis ir kalpot praktiski un ļaut apģērba gabalam koriģēt izmēru. Pat ja tā būs klasiska ādas josta ikdienas valkāšanai, praktiskā dāvana būs izdevusies un iepriecinās ikvienu, kas spēj novērtēt ikdienas nepieciešamības preces.

Dāvanas sniegtā vērtība

ādas josta

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Praktisks ikdienas aksesuārs

Jostas ir nepieciešamas ikvienam. Īpaši tad, ja ikdienā tiek valkātas bikses un džinsi – josta sniedz precīzāku apģērba izmēru, kas pielāgojas ķermenim. Tā rada drošības sajūtu un līdz ar to ir praktisks pirkums.

Līdzīgi kā ar zeķēm – arī jostas sākotnēji kalpoja kā praktisks aksesuārs vien, līdz mūsdienās tas var būt ļoti stilīgs un spilgts aksesuārs.

Modes akcents garderobē

No praktiska līdz stilīgam nav tāls ceļš ejams – īpaši, ja runājam par jostām. Tās vairs nav pieejamas vien brūnā un klasiski melnā krāsā. Nu jau jostas ir visdažādākajās krāsās, piemērotas visdažādākajiem apģērbu komplektiem.

Tas var kalpot par spilgtu un universālu akcentu garderobē, ko pēc sajūtām pievilkt pie dažādiem apģērbiem. Viss atkarīgs no vīrieša gaumes un tā, cik daudz krāsas viņam ikdienā patīk piemeklēt un izcelt savos apģērbos.

Universāls pielietojums

Tāpat dāvanas vērtība, protams, ir universālais jostas pielietojums. Ja tiks izvēlēta interesanta un praktiska josta, tad to varēs vilkt gan pie biksēm, gan pie šortiem vasarās.

Ko ņemt vērā

josta vīrietim

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Arī jostām ir izmēri

Dāvināt apģērbus ir pagrūti, jo pareizi jāspēj trāpīt ar izmēru. Tad, šķiet, ar aksesuāriem ir vienkāršāk, jo bieži vien tiem nav nepieciešams izmērs. Ar ādas jostām gan tā nav. Izmēru, protams, nav daudz, taču starp M un L atšķirība var būt gana liela. 

Parūpējies par skaistu iesaiņojumu

Ka jau jebkurai dāvanai, arī jostai svarīgi atrast skaistu iesaiņojumu. Lieliska izvēle ir jostu saritināt aplītī un to skaisti iesaiņot piemērota izmēra dāvanu kastē. Tai tad var pievienot arī zīmīti – piemēram, novēlot radošu garu, ko modē apvienot ar praktiskām vērtībām.

Svarīga jostas kvalitāte

Pirms izvēlies iegādaties jebkuru jostu, ja tā ir dāvana, tad vērts parūpēties par labu kvalitāti. Būtu visai neērti uzdāvināt jostu, kas drīz vien jau beigtu savu mūžu, sāktu izirt utt.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Klasiska josta, kas piemērota ikdienas valkāšanai, var būt lieliska dāvana vīrietim. Tā noteikti noderēs un, ja izvēlēsies jostu pēc viņa gaumes, tā arī iepriecinās.

Tētim

Šāda dāvana var būt lieliski piemērota arī tētim svētkos. Bieži vien tieši tētis saka, ka viņam neko dāvināt nevajag. Ja nu vienīgi tas ir kas noderīgs un ar praktisku pielietojumu ikdienā.

Brālim

Ja nezini, ko uzdāvināt brālim svētkos, tad josta būs universāla dāvanas izvēle. Tā noteikti noderēs. Izvēlies kādu interesantāku jostu viņa gaumei – varbūt tā ir eleganta ādas josta, bet varbūt krāsaina josta ikdienai.

Draugam

Arī draugam šī var būt piemērota dāvana, ja vien zini viņa izmēru un gaumi.

Kolēģim

Arī kolēģim piemērota dāvana varētu būt labas kvalitātes josta – noderīga, praktiska un arī lietišķa dāvana, ja pasniegta ar mērķi.

Absolventam

Kvalitatīva un interesanta ādas josta būs īpaši lieliska dāvana modes un dizaina absolventam izlaidumā.

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Chaos96 – ar rokām darinātas ādas jostas un aksesuāri

chaos96 ādas jostas dāvana

Balstoties uz vēlamo kvalitāti un budžetu, atradīsi dāvanas saņēmējam vēlamo jostu dažādos veikalos. Lielisks variants, kas piedāvā draudzīgas cenas un lielisku kvalitāti, ir Chaos96.

Chaos96 produkti tiek gatavoti ar rokām tepat Latvijā, bet valkāti visapkārt pasaulei. Zīmols izceļas ar īpaši augstu kvalitāti un personisku pieeju katram klientam, jo produkti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Chaos96 dāvanu karte ļaus jubilāram izvēlēties sev vēlamo ādas jostu, pārliecinoties par to, ka dāvana noteikti būs izdevusies.