Interesantas dāvanas sievietei

interesantas dāvanas sievietei

Svētkos vēlamies iepriecināt savus tuvākos cilvēkus ar jaukām dāvanām. Lai arī atrast piemērotu dāvanu sievietei var likties ļoti vienkārši, gadiem ejot idejas sāk trūkt. It īpaši tad, ja vēlies jubilāri pārsteigt ar ko patiesi īpašu un negaidītu. Tieši tāpēc esam apkopojuši interesantas dāvanas sievietei.

Te ir dāvanu saraksts ar dažādiem piedāvājumiem un interesantām idejām, kā svētkos pārsteigt. Šīs ir dāvanas, ko sieviete visticamāk negaidīs vai nemaz nenojautīs, ka tās var tik vienkārši uzdāvināt.

Lai izdodas atrast piemērotāko dāvanu!

Izjāde ar zirgu

izjāde ar zirgu dāvana

Interesanta aktivitāte, ko vajadzētu izbaudīt ikvienam, ir izjāde ar zirgu. Daudzi no mums šo aktivitāti ir izmēģinājuši bērnībā, dodoties pārraudzītās izjādēs ar zirgiem vai ponijiem Mežaparkā, Tērvetē vai jebkur citur, kur šāda iespēja tiek piedāvāta. Taču cik daudzi no mums ir piedzīvojuši izjādi kā pieauguši cilvēki – apzināti veicot šādu izvēli?

Izjāde ar zirgu ir ļoti harmoniska un pozitīva pieredze. Tā ir interesanta, jo ir tik daudz veidi, kā ļauties izjādei. Daži piedāvājumi sniedz iespēju doties izjādē pa pļavām un mežiem, citi gar jūras krastu. 

Ja jubilāre mīl dzīvniekus un labprāt izmēģinātu aizraujošu izjādi ar zirgu, tad tā ir interesanta dāvana, ko noteikti izmēģināt.

Suši piegāde uz mājām

suši piegāde

Domājot par interesantām dāvanām, mēģinām iztēloties, kas ir tās dāvanas, kas patiesi pārsteidz. Īstenai gardēdei varētu uzdāvināt kāda restorāna apmeklējumu vai austeru baudījumu. Lai arī šīs ir lieliskas dāvanu idejas, tās ne vienmēr ietilpst interesantu dāvanu kategorijā. Mūsuprāt, interesanta dāvana sievietei varētu būt suši piegāde uz mājām.

Ja sievietes mīļākais ēdiens ir suši, viņa šādu dāvanu noteikti novērtēs. Tā ir klasiska ēdiena piegāde uz mājām, taču dāvanu karte suši piegādei ļaus sievietei pašai izvēlēties savu pasūtījumu un tā piegādes dienu, laiku.

Kāpēc gan maltītes piegāde uz mājām nevarētu būt forša, interesanta un moderna dāvana?

Stilīgi legingi ikdienas treniņiem

legingi dāvana sievietei

Legingi ir tik universāls apģērbs, jo tas piestāv visdažādākajiem notikumiem. Legingi var būt lieliski sabiedrotie dzīvojoties pa mājām, ejot uz parku, apmeklējot sporta zāli, meditējot, braucot uz veikalu utt. Turklāt legingi vairs netiek piedāvāti vien dažās nokrāsās, to izvēle ir patiešām plaša. Interesanti un stilīgi legingi ir lieliska dāvana sievietei svētkos.

Kvalitatīvi legingi var būt visai padārgi, tāpēc tā būs dāvana, ko svētkos saņemt būs ļoti patīkami. Tie garantēs komfortu un arī ilgtspējību.

Ekskursija maizes ceptuvē

maizes ceptuve dāvana

Vēl viena interesantas dāvanas sievietei ideja ir ekskursija maizes ceptuvē. Šī varētu būt piemērota dāvana dažādos gadījumos. Ja sievietei patīk gatavot un viņai interesē pašmāju ceptuves gatavošanas tradīcijas, šī būs laba dāvana. Tāpat tā būs piemērota ikvienai sievietei, kurai patīk piedalīties ekskursijās un uzzināt daudz jauna.

Ekskursija maizes ceptuvē sniegs iespēju apskatīties, kā izskatās īstena ceptuve un kā norisinās maizītes cepšanas procesi. Lai tos pilnvērtīgi izprastu, būs iespēja arī izcept pašai savu maizi. Šāda ekskursija parasti ir paredzēta vairākā personām, tā kā sieviete varēs ņemt līdzi ģimeni vai draugus.

Rezultātā labi pavadīts laiks kopā ar savējiem ir garantēts.

Sveču gatavošanas komplekts

sveces dāvana sievietei

Ja jubilārei, kuru plāno šogad pārsteigt ar interesantu dāvanu, patīk radoši darboties, tad tieši tādai ir jābūt viņas dāvanai. Uzdāvini viņai kaut ko, kas sievietei liks pašai izveidot ko skaistu. Mūsu piemērs ir sveču gatavošanas komplekts

Pašam izveidot sveces patiesībā ir gaužām vienkārši. Nepieciešams tikai nedaudz laiks, pacietības un vēlmes darboties. Sarežģītākais ir atsevišķi iepirkt vasku, sveču trauciņus u.c. sastāvdaļas. Tieši tāpēc tiek tirgoti jau gatavi sveču pagatavošanas komplekti, kur ir pievienots viss nepieciešamais sveču pagatavošanai un arī instrukcija.

Šī ir aizraujoša aktivitāte, ko darīt vienatnē vai kopā ar draugiem.

Interesanta puzle

puzle dāvana sievietei

Vēl viena interesanta nodarbe ir puzles likšana. Ja tavai jubilārei patīk izaicināt savu pacietību un vērst visu savu uzmanību uz kādu projektu, puzles likšana varētu būt tieši laikā. Turklāt šī ir dāvana, kas ļaus pavadīt vairāk laika kopā ar saviem mīļajiem – draugiem un ģimeni.

Interesanta puzle ir dāvana, kas patiks gan lieliem, gan maziem. Ja sievietei ir bērni, tad šī dāvana ir veids, kā lietderīgi pavadīt laiku kopā ar viņiem. Gan jau interesanti būs abiem diviem!

Publiskās runas meistarklase

runas meistarklase

Vislabākā dāvana ir tāda, kas jubilārei sniegs konkrētu vērtību. Ir svarīgi būt par sevi pārliecinātam, taču mums katram ir savas bailes. Vairums cilvēkiem piemīt bailes no publiskās uzstāšanās. Lai arī tas nav nekas jauns, tā tomēr ir prasme, ko ir vērts izkopt un uztrenēt labā līmenī.

Ja arī tavai jubilārei gribētos uzlabot savas publiskās runas spējas, tad kāda profesionālā publiskās runas meistarklase varētu būt ļoti interesanta dāvana svētkos. Tā noteikti palīdzētu sievietei kļūt par sevi pārliecinātākai. Šādu meistarklašu pamatā ir profesionāli oratori, kas ar dažiem trikiem spēj sniegt izcilus padomus par uzstāšanos publikas priekšā.

Ikdienā ir tik daudz situācijas, kad mums nāksies uzstāties cilvēku priekšā. Tik līdz šī darbība vairs neradīs papildus stresu, arī ikdiena būs daudz mierīgāka.

Vizāžista konsultācija

vizāžista konsultācija

Vēl viens veids, kā strādāt pie savas pārliecības, ir savs ārējais izskats. Lai arī, balstoties uz mūsu ārējo izskatu, apkārtējie cilvēki ne vienmēr mūs uztvers citādāk, ir svarīgi, ko par sevi domājam paši. Nav noslēpums, ka viens no pārliecības rīkiem sievietēm mēdz būt kosmētika un citi pucēšanās veidi. 

Tik līdz izdodas skaisti sapucēties, uzreiz arī pārliecības līmenis tajā dienā pieaug. Lai šī pārliecība būtu pavisam vienkārši sasniedzama arī ikdienā, nevis īpašos notikumos, kad dodamies pucēties uz saloniem, noderīga varētu būt vizāžista konsultācija.

Tās laikā sieviete tiks skaisti sapucēta, kā arī viņai izdosies noskaidrot dažādus noderīgus trikus. Viņai pastāstīs, kā labāk veidot grimu, ar kādām tehnikām un produktiem.

Magnētiskā grāmatzīme lasītājai

magnētiskā grāmatzīme dāvana

Ja tu meklē interesantu dāvanu lasītājai, tad laba un kvalitatīva grāmatzīme vienmēr noderēs. It īpaši tad, ja viņai nekad nav bijis laika tikt pie patiešām skaistas un praktiskas grāmatzīmes. Magnētiskā grāmatzīme ir veids, kā to tik viegli nepazaudēt – tā no grāmatas tik viegli neizkritīs.

Lai šo dāvanu padarītu īpašāku, izvēlies grāmatzīmi pasniegt kopā ar kādu jaunu grāmatu. Uzzini sievietes gaumi pār lasāmo literatūru un dodies uz grāmatnīcu. Vari arī pajautāt padomu konsultantam grāmatnīcā – gan jau mācēs ieteikt kādu grāmatu, balstoties uz sievietes gaumi.

Pastaiga Esena gaisa takās

esena gaisa takas

Interesantas dāvanas sievietei var būt arī aizraujoši piedzīvojumi svaigā gaisā, kas ļaus lieliski pavadīt laiku ar draugiem vai ģimeni. Viens no šādiem piedzīvojumiem ir pastaiga gaisa takās. Tā būs iespēja pastaigāties augstu gaisā pa speciāli izveidotām takām un šķēršļu joslām.

Ja jubilārei nav bail no augstuma un viņa labprāt izmēģina dažādas aktivitātes, tad šī varētu būt lieliska dāvana. Pavisam netālu no Rīgas centra atrodas Esena dārzi, kur iespējams izmēģināt savas spējas gaisa taku pastaigās.

Jāpiebilst, ka te būs svarīgs ne tik daudz spēks, kā veiklība un spēja paļauties uz savu ķermeni. Vietās, kur šķietami ir jāpaļaujas uz fizisko izturību, patiesībā galvenais ir līdzsvars.

Pašdarinātas ziepes vai skrubis

ziepes paštaisītas

Laba dāvanas izvēle ir pašdarināta dāvana. Lai arī ko tu izvēlētos veidot paša rokām, dāvana būs īpaša. Ir skaidrs, ka pašdarinātu dāvanu veidošanā tiek ieguldīts laiks, radošā enerģija un pūles. Visvienkāršāk ir izveidot skaistumkopšanas lietas, piemēram, pašdarinātas smaržīgas ziepes vai skrubi. Pamācības iespējams atrast interneta plašumos un tas ir pavisam vienkārši.

Ar abiem šiem piemēriem vari arī eksperimentēt. Pievienot dažādas ēteriskās eļļas, lai panāktu dažādus aromātus.

Šāda veida dāvana vislabāk būs piemērota tiem cilvēkiem, kam jau šķietami viss ir. Ja nezini, ko uzdāvināt, tad izveido ko pats. Dāvana nāks no sirds un bez šaubām tiks novērtēta.

Peldbaseina abonements

baseina abonements

Vēl viena interesanta dāvanas ideja sievietei ir peldbaseina abonements. Tā kā mums Latvijā nav pārāk ilgs laiks, ko veltīt peldēm dabīgajos ūdeņos, tad gada aukstajos mēnešos peldes var turpināt peldbaseinos. 

Ja zini, ka sievietei ļoti patīk peldēt, tad uzdāvini viņai abonementu uz baseinu. Tas būs foršs veids, kā labi pavadīt laiku un vienlaikus arī rūpēties par savu veselību. Nav noslēpums, ka peldēšana ir viens no efektīvākajiem sporta veidiem. Tā laikā tiek darbinātas dažādas ķermeņa muskuļu grupas.

Klinšu kāpšana divatā

klinšu kāpšana

Ja jau runājam par veselības uzlabošanu un sportošanu, tad ekstrēmāks veids, kā piekopt abas šīs lietas, ir klinšu kāpšana. 

Tas ir aizraujošs veids, kā pavadīt laiku mācoties ko jaunu. Klinšu kāpšanā svarīgs ir spēks un stratēģija. Šī aktivitāte norit profesionāļu uzraudzībā, kas parūpējas par drošību.

Klinšu kāpšana divatā ir lielisks dāvanas piedavājums, kas sievietei ļaus līdzi paņemt kādu draugu vai otro pusīti. Tad abi divi varēs izmēģināt savas spējas šajā aktivitātē un, iespējams, pat atklāt jaunu hobija veidu.

Gredzenveida lampa

gredzenveida lampa sievietei

Meklējot interesantas dāvanas sievietei, ir jāņem vērā arī viņas ikdienas hobiji un nodarbošanās. Interesantas un vienlīdz noderīgas dāvanas ideja varētu būt stilīga gredzenveida lampa, kas būs noderīgs gadžets filmēšanai.

Šī lampa ir viegli pāvietojama un pieejama arī dažādos izmēros. Tā ir praktiska tehnoloģija, kas labi noder filmēšanai vai attēlu veidošanai. Ja tā ir viena no sievietes nodarbēm, tad viņa noteikti priecāsies tikt pie labi apgaismotas vides saviem projektiem.

Ceram, ka tev ir izdevies atrast foršas idejas un interesantas dāvanas sievietei svētkos!