Saulriets purvā uz SUP dēļa

Saulriets purvā uz SUP dēļa

Saulriets purvā uz SUP dēļa ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus baudīt pasakainu saulrietu vienlaikus arī baudot ūdens priekus ar SUP dēli. Šī ir lieliska dāvana dzimšanas dienā sievietei, vīrietim, vecākiem vai pārim, kā arī laba dāvana izlaidumā absolventam.

Maģisks piedzīvojums purvā uz SUP dēļa

Izklaides, ko iespējams baudīt dabā, paliek ar vien populārākas. Tas ir veids, kā cilvēkam savienoties ar dabu, saelpoties svaigu gaisu un labi pavadīt laiku. Ūdens prieki ir labākais veids, kā gada siltajos mēnešos izklaidēties dabā. Piedzīvojums uz SUP dēļa purvā ir viens no šādiem piedzīvojumiem.

Purvam piemīt īpaša enerģija, ko vislabāk var sajust pilnīgā klusumā. Visbiežāk tas ir tieši no paša rīta, kad aust saule vai pretēji – vakarā, kad saule riet. Gaisā vērojama īpaša atmosfēra, dzīvnieku radītās skaņas, vējš matos un pilnīga būšana uz vietas, te un tagad.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus izmēģināt ko jaunu – kādu piedzīvojumu vai pakalpojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to iespējams uzdāvināt.

Saulriets purvā uz SUP dēļa ir ļoti oriģināla un, pats galvenais, neparedzama dāvana. Tā ir ļoti specifiska dāvana, kas patiks gan tiem, kas jau iepriekš ir supojuši, gan arī pilnīgiem iesācējiem. Vērot saulrietu un baudīt SUP dēļa priekus varētu būt par vienu no neaizmirstamākajiem vasaras piedzīvojumiem.

Dāvanas sniegtā vērtība

Saulriets purvā uz SUP dēļa

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja vērot burvīgu saulrietu

Saulriets katru vakaru ir citādāks, taču tas vienmēr pārsteidz ar burvīgu skaistumu. Dabā tas vienmēr izskatās vēl krāšņāk, nekā pilsētā. Īpaši, ja tas tiek vērots purvā, pilnīgā klusumā, ar saviem mīļajiem cilvēkiem blakus.

Ūdens prieki uz SUP dēļa

Mums latviešiem nav dots pietiekami ilgs laiks, lai paspētu uz visiem 100 izbaudīt ūdens priekus – peldēt, braukt ar ūdensmočiem, veikbordiem un arī SUP dēļiem. Tas ir jauns izklaides veids, kas pie mums parādījies vien pirms pāris gadiem. Nu jau katra vasara gandrīz nav iedomājama bez SUP piedzīvojuma.

Labi pavadīts laiks kopā

Vislabākās dāvanas ir tās, kas sniedz kvalitatīvi pavadītu laiku kopā. Kopīgs piedzīvojums dabā, kā SUP dēļu saulriets, ir viena no šādām dāvanām. Tā ir piemērota dāvana, ko baudīt gan draugu, gan ģimenes, gan arī otrās pusītes sabiedrībā.

Svaigs gaiss un daba

Dāvanas papildus vērtība ir arī krāšņā daba un svaigais gaiss, ko vairāku stundu garumā saelpoties. Tas noteikti garantēs labu miegu un lielisku pašsajūtu arī nākošajām dienām. 

Purvos noteikti jau iepriekš ir būts – kādās dabas takās vai pārgājienos. Supošana pa purva ūdeņiem būs pavisam cita pieredze, kas ļaus purvu apskatīt no vēl neredzēta skatu punkta.

Ko ņemt vērā

Saulriets purvā uz SUP dēļa

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies dāvanu karti

Visērtākais veids, kā šādu dāvanu uzdāvināt, ir ar dāvanu kartes palīdzību. Tad jubilārs pats varēs veikt rezervāciju un izvēlēties sev ērtāko laiku un dienu.

Sniedz šo dāvanu īstenam piedzīvojumu baudītājam

Šī ir dāvana, kas noteikti patiks kādam piedzīvojumu baudītājam. Var gadīties, ka jubilārs ne pārāk dod priekšroku izklaidēm dabā. Par to nu tev ir jālemj pašam!

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

SUP piedzīvojums purvā, kas ir tik maģiska vieta, noteikti patiks katrai sievietei – romantikas cienītājai.

Vīrietim

Šī varētu būt arī lieliska dāvana aktīvam vīrietim, kuram patīk pavadīt savu brīvo laiku dabā un nodoties šāda veida piedzīvojumiem. Saulrieta baudīšana var būt ļoti skaists pasākums!

Vecākiem

Saulriets purvā varētu būt arī mīļa dāvana, ko pasniegt saviem vecākiem jubilejā. Tas būtu lielisks piedzīvojums, ko izbaudīt ārpus savas ierastās ikdienas rāmjiem.

Pārim

Tā kā šī dāvana ir visai romantiska, tā noteikti būs īpaši piemērota dāvana pārim svētkos. Tā būs skaista iespēja būt kopā. Šis piedzīvojums būs īpaši aizraujošs, ja pāris vēl nav bijis kopā supot.

Absolventam

Pabeidzot skolu, noteikti arī absolventam gribēsies mesties iekšā dažādos piedzīvojumos. Īpaši vasarā, kad ir pieejami ūdens prieki, šī dāvana ir lielisks variants izlaiduma dāvanai.

Kur iegādāties

Saulriets purvā uz SUP dēļa

Vieta, kas piedāvā piedzīvot maģisku saulrietu uz SUP dēļa ir SUP Adventures uzņēmums.

Maģisks SUP saulriets diviem no SUP Adventures

SUP Adventures saulriets purvā ir lieliska dāvana ikvienam, kam patīk piedzīvot ko maģisku un pavadīt laiku dabā. Piedzīvojuma cenā tiek iekļauta: ievada un drošības instrukcija SUP airēšanā; SUP airēšanas inventārs (SUP dēlis, airis un drošības saite); profesionāls un pieredzējis SUP gids; aptuveni 4h ilgs SUP piedzīvojums jebkurā nedēļas dienā; GoPro kamerā iemūžinātas SUP piedzīvojuma atmiņas.