Pāru galda spēle

Pāru galda spēle

Pāru galda spēle ir romantiska dāvana, kas pārim ļaus vienam otru labāk iepazīt un izprast, pavadīt kvalitatīvu laiku kopā un atjaunot dzirksteli attiecībās. Šī ir lieliska dāvana sievai, vīram, draugu vai radinieku pārim, vecākiem.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Galda spēle savstarpējo attiecību uzlabošanai

Ikvienās attiecībās ir svarīgs kvalitatīvi pavadīts laiks kopā, ko vērts priekšlaicīgi ieplānot. Dienas ātrajā skrējienā, īpaši ar maziem bērniem mājās, ir pagrūti atrast laiku, ko pavadīt divatā. Ar mērķi pāriem ļaut atvēlēt laiku divatā un pavadīt to interesantā veidā, tiek radītas dažādas pāru spēles.

To galvenais mērķis ir ieviest dzirksteli attiecībās, iepazīt vienam otru labāk un uzzināt vairāk vienam par otra sapņiem, mērķiem, vērtībām un vēlmēm. Un mērķis ir ne vien ieviest dzirksteli attiecībās, bet to arī atjaunot pēc gadiem ilgas kopā būšanas. Veiksmīgu attiecību pamatā ir regulāra strādāšana pie attiecībām – un kopīga laika pavadīšana ir viens no labākajiem veidiem, kā to paveikt.

Šādas spēles var būt ļoti dažādas un vērstas uz interesantiem jautājumiem vai tēmām, ko pārrunāt; balstītas uz kopīgām atmiņām, vai pat uz intīmās dzīves uzlabošanu.

Romantiska dāvana

Romantiska dāvana ir tāda, kas visbiežāk tiek sagaidīta no saviem mīļotajiem cilvēkiem un tā izrāda rūpes un mīlestību. Tā ir dāvana, kas ļauj pavadīt kopā kvalitatīvu laiku patīkamā atmosfērā kopā ar savu mīļoto cilvēku.

Galda spēle pāriem var tikt dāvināta gan no sava mīļotā partnera, gan arī no ģimenes vai tuviem draugiem. Galvenais, kas galda spēli pārim padara par romantisku dāvanu, ir kopā būšanas mirklis un vienam otra klātbūtne. Šīs spēles balstītas uz attiecību uzlabošanu un abu mīlestības vairošanu.

Dāvanas sniegtā vērtība

Pāru galda spēle

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja vienam otru labāk iepazīt

Pāru spēles visbiežāk iekļauj dažādus jautājumus un tematus, kas ikdienā netiek apspriesti. Tādā veidā pāris var izrunāt visdažādākās tēmas, uzzināt par otra viedokļiem un sajūtām. Šādas pāru spēles veicina savstarpējo sapratni un ļauj uzzināt vairāk par savu partneri. Spēle, kas vienmēr parūpēsies par to, ka randiņš būs lielisku sajūtu un sarunu piepildīts.

Kvalitatīvi pavadīts laiks kopā

Vēl pāru spēle ir īpaša ar to, ka tā ir paredzēts tikai un vienīgi pārim. Visa ģimene to nevar spēlēt, jo vienīgie un galvenie spēles varoņi ir pāris. Tas liek atcerēties par to, ka ikdienā jāspēj atrast laiks romantiskiem randiņiem un kopā būšanai – plānotai, siltai un mīļai.

Dzirkstele attiecībās

Pāru spēles spēj ieviest vai atgūt arī dzirksteli attiecībās. Tā ir iespēja vienam otrā ielausīties un ieraudzīt savu partneri no pavisam citas puses, ko ikdienā, iespējams, tik bieži redzēt nevar. Tas, protams, atkarīgs no izvēlētās spēles. Pastāv arī romantiskas spēles un kārtis, kas paredzētas intīmās kopdzīves uzlabošanai.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pārliecinies, ka pāris jutīsies ērti saņemt šādu dāvanu

Ja dāvanu pasniedz pārim, tad tev ir pietiekami labi jāzina pāris. Par nepareizi izvēlētu dāvanu pāris var arī apvainoties – nesaprast spēles nodomu un mērķi.

Šī ir lieliska dāvana kāzās vai kāzu jubilejā 

Vislabākā dāvana pārim – arī sievai vai vīram – ir tāda, kas ļaus būt kopā un romantiski pavadīt laiku. Laba randiņu spēle ir lieliska dāvana kāzās vai kāzu jubilejā.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievai

Sievietes novērtē romantiskas dāvanas. Īpaši tādas, kas balstītas uz attiecību uzlabošanu un kopā būšanu, tāpēc pāru spēle sievai ir lieliska dāvana.

Vīram

Šī dāvana strādā arī abpusēji – arī  vīram patiks pāru spēle, ja tā būs pietiekami interesanta.

Pārim

Tā kā spēle ir paredzēta pārim, tā var tikt pasniegta kā laba dāvana pārim kāzās, kāzu jubilejā vai jebkurā citā īpašā notikumā – piemēram, pēc pirmā bērniņa piedzimšanas vai sālsmaizē.

Vecākiem

Arī vecākiem ir labi atgādināt par kvalitatīvu kopā būšanu. Jāpiebilst, ka atrašanās vienā mājoklī katru dienu ne vienmēr nozīmē kvalitatīvu kopā būšanu, tāpēc pāru spēle varētu būt interesants pārsteigums.

Kur pirkt dāvanu

Pāru galda spēle

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Pāru spēle Ceļojums Mīlestībā

Radoša un aizraujoša spēle pāriem ir Ceļojums Mīlestībā. Pēc nejaušības principa izvēlieties vienu no piedāvātajām valstīm. Katrā valstī vai valstu grupā dota iespēja pabūt septiņās vietās. Katrai vietai atbilst viena kartīte ar uzdevumu, kas ietver vienu no septiņām attiecību jomām: sadarbību, iztēli, zināšanas, iedrošinājumu, krīzes situācijas risinājumu, seksu un intimitāti, kā arī relaksācijas uzdevumu. Labs vakars garantēts!

Pāru spēle Sex Memory Game

Atmiņas spēle ar jutekliskām bildēm MEMORY GAME ir spēle pāriem, lai seksā atjaunotu to, kas nedaudz pieklusis vai atklātu to, kas pat prātā nebija ienācis. Vienkārša un elpu aizraujoša izspēle – mazāk gatavošanās, vairāk baudas. Vakars pēc darba, kad gribas būt ar mīļoto vai brīvdiena – šī ir izklaide, kas vakaram radīs jaunas sajūtas. Šī spēle jūs uzkurinās, satuvinās un ļaus iepazīt vienam otru daudz dziļāk.