Termokrūze ar apdruku

termokruze ar apdruku

Termokrūze ar apdruku ir praktiska dāvana ar īpašu vērtību – personalizācijas elementu, kas padara dāvanu vēl labāku. Tā ir lieliska dāvana kolēģim vai draugam svētkos – ikvienam, kam patīk līdzi paņemt kādu karsto dzērienu.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Mīļa dāvana kafijas un tējas cienītājiem

Kvalitatīva termokrūze ir lieta, kurai jābūt katra tējas, kafijas un citu silto dzērienu mīļotāju mājās. Tā var tikt izmantota kādā rudens vai ziemas vakara pastaigā, kad gaisā jau jūtams vēsums un gribās rokās siltu dzērienu. Termokrūze ir viena no pirmās nepieciešamības lietām pārgājienos un atpūtai pie dabas.

Termokrūze ar apdruku ir laba personalizētas dāvanas izvēle, jo apdrukas veidi ir dažādi. Ja dāvana tiek meklēta vairākiem cilvēkiem kopā – piemēram, korporatīvajā apdāvināšanā, tad kā apdrukas veidu var izvēlēties printēšanu. Tas ir variants, kas parasti ir pieejams pasūtījumiem vairumā.

Savukārt, ja interesē dāvana vienam vai diviem cilvēkiem, tad labs apdrukas veids ir gravēšana. Tas ir ātri izdarāms un par labu cenu pieejams arī vienai dāvanai. Par to vairāk lasīt raksta noslēgumā.

Praktiska un personalizēta dāvana 

Praktiska dāvana ir lieliska izvēle, kad negribās riskēt un uzdāvināt kaut ko uz sajūtām. Dāvanas saņēmējam, kas savu ikdienu nevar iztēloties bez kafijas vai tējas, termokrūze būs lieliska dāvana. Tas būs noderīgs ikdienas sabiedrotais, kas tiks izmantots katru dienu.

Savukārt termokrūze ar apdruku jau ir praktiskas dāvanas apvienojums ar personalizētu dāvanu. Tas ir foršs veids, kā termokrūzei piešķirt personību un apdrukāt ar jubilāra vārdu vai kādu motivējošu citātu. Dāvanas sarūpēšanas procesā uzreiz ir tikušas ieguldītas vairāk pūles, līdz ar ko dāvana liksies daudz īpašāka un personiskāka.

Dāvanas sniegtā vērtība

termokruze ar apdruku

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja paņemt savu karsto dzērienu līdzi

Termokrūze ir lieliska dāvana, kas patiks praktisku un noderīgu gadžetu cienītājiem. Tas ir labs un ērts veids, kā savu kafiju vai tēju paņemt līdzi un turpināt dzert ikdienas skrējienā. Bieži vien termokrūzes ir īpaši aktuālas tiem, kas ilgi brauc uz darbu mašīnā.

Tāpat termokrūzes ir labs risinājums steidzīgos rītos, kad paspēj uztaisīt kafiju, bet nepaspēj to līdz galam izdzert. Atliek vien ielieto to savā termokrūzē un nesteidzīgi malkot kaut vai vairāku stundu garumā.

Stilīga un moderna dāvana

Mūsdienās modernas dāvanas ir tādas, kas ir noderīgas un patīkamas saņemšanā un lietošanā. Tā kā aizvien populārāks paliek ilgtspējas topiks, tad arī dāvanas, kas ir dabai draudzīgas, paliek ar vien aktuālākas.

Termokrūzes sniedz iespēju izvairīties no vienreiz lietojamām papīra kafijas krūzēm. Turklāt daudzās vietās, piemēram, Circkle K pat tiek piemērota atlaide kafijai, ja nāc ar pašam savu termokrūzi.

Mīļa personalizācija pēc izvēles

Personalizēta dāvana vienmēr ir īpašāka par parastu dāvanu, kurai nav pievienota kāda mīļa zīmīte vai gravējums. Tāpēc termokrūze ar apdruku ir lieliska, personalizēta dāvana tiem, kas novērtē mīļas un sirsnīgas dāvanas.

Ko ņemt vērā

ko nemt vera termokruzei

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Jāizvēlās apdrukas metode

Termokrūze ar apdruku ir laba personalizētas dāvanas izvēle, jo apdrukas veidi ir dažādi. Ja dāvana tiek meklēta vairākiem cilvēkiem kopā, tad kā apdrukas veidu var izvēlēties printēšanu. Tas ir variants, kas parasti ir pieejams pasūtījumiem vairumā.

Savukārt, ja interesē dāvana vienam vai diviem cilvēkiem, tad labs apdrukas veids ir gravēšana. Tas ir ātri izdarāms un par labu cenu pieejams arī vienai dāvanai. 

Jāizvēlās apdrukas teksts

Un tad atliek vien izvēlēties, ar ko apdrukāt savu termokrūzi. Iegravēt jubilāra vārdu, kādu īpašu datumu vai varbūt pat sveiciena/motivācijas tekstu. Pie tā iesakām ņemt vērā jubilāra personību un intereses, kā arī humora izjūtu.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Kolēģim

Termokrūze ar apdruku ir laba dāvana kolēģim vai darbiniekam, it īpaši, ja nepieciešams sarūpēt dāvanas visai komandai. Tad apdruka ir labs veids, kā uzlikt uz dāvanas arī uzņēmuma logo vai saukli.

Draudzenei

Tāpat šī ir laba dāvana draudzenei, kas nevar savu ikdienu iedomāties bez gardas kafijas vai karstas tējas.

Mammai

Termokrūzi var dāvināt arī mammai svētkos, lai vienmēr līdzi būtu karsts dzēriens. Vai tieši pretēji – lai vasarīgās pastaigās būtu ilglaicīgi pieejams vēss ūdens vai sula.

Tētim

Un arī tētim būs prieks par termokrūzi – īpaši tad, ja viņš daudz laika pavada auto, piemēram, katru dienu braucot uz darbu.

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

udenspudele termokruzes apdruka

UDENSPUDELE.LV termokrūžu iegādei un apdrukai

Ja vēlies atrast visskaistākās un kvalitatīvākās termokrūzes, tad īstā vieta būs UDENSPUDELE.LV. Piedāvājumā termokrūzes no populārākajiem pasaules zīmoliem Kambukka, Stanley, Contigo u.c. 

UDENSPUDELE.LV ir specializētais termopudeļu un termokrūžu veikals, kurš visai labi arī zin, kā iesaiņot dāvanas. Viņi arī sniegs palīdzīgu atbalstu īstās termokrūzes izvēlei. Turklāt viņu piedāvājumā ir arī termokrūžu apdruka, kas ir visai ātri izdarāma un paveicama par labām cenām. 

Lai izdodas iepriecināt jubilāru ar skaistu, praktisku un mīļu dāvanu vienlaikus!