Vindsērfinga apmācības

Vindsērfinga apmācības

Vindsērfinga apmācības ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus apgūt vindsērfingu, labi pavadīt laiku un iegūt jaunu vasaras hobiju. Šī ir lieliska dāvana ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam ar vēlmi apgūt ko jaunu – vīrietim, sievietei, brālim, māsai, absolventam, tētim, mammai.

Vindsērfings – spēle ar vēju un viļniem

Vasarā nereti visvairāk sava brīvā laika vēlamies pavadīt pie ūdens. Kad ziemas un rudens aukstie mēneši ir pievarēti, tad laiski pagulēt saulītē un pēc tam izpeldēties ezerā, upē vai jūrā ir fantastisks atpūtas veids. Tomēr, ja slinka gulēšana saulītē nav īsti tavā stilā, tad lieliska vasaras izklaide ir kāds no ūdens sportiem – piemēram, vindsērfings.

Tā nav izklaide, kurā mesties iekšā un uzreiz sagaidīt veiksmīgus rezultātus. Vindsērfings sākumā ir jāapgūst profesionāla instruktora pavadībā, tāpēc tā ir lieliska dāvana kādam aktīvam ūdens prieku cienītājam.

Vindsērfings ir spēle ar viļņiem un vēju, apvienojot sevī burāšanu un slīdēšanu ar dēli pa ūdens virsmu. Tiem, kas meklē izaicinājumus un vēlas iemācīties ko jaunu, vindsērfinga apmācība profesionāla instruktora vadībā un inventāra noma ir lieliska dāvana ikvienos svētkos.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus izmēģināt ko jaunu – kādu piedzīvojumu vai pakalpojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to iespējams uzdāvināt.

Vindsērfinga apmācības ir oriģināla dāvana, jo tā sniegs pozitīvas emocijas. Tā ir sajūtu dāvana, kas tās saņēmējam ļaus labi pavadīt laiku. Vienlaikus tiks apgūta jauna prasme, līdz ar to dāvana ir ne vien izklaidējoša, bet arī lietderīga. 

Dāvanas sniegtā vērtība

Vindsērfinga apmācības

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja apgūt vindsērfingu

Vindsērfings ir ūdens sporta veids, kurā izmanto vējdēli (parasti tas ir 2–4 m garš) un buru, kas izmanto vēja spēku. Bura kopā ar mastu un giku ir savienota ar dēli, izmantojot masta pēdu. Buras lielums ir robežās no 1,5 m2 līdz 12,5 m2. Atkarībā no apstākļiem, burātāja prasmes  un vindsērfinga klases var izmantot atšķirīgu buras izmēru. Šī dāvana ļaus tās saņēmējam uzlabot savas zināšanas konkrētajā jomā, kā arī praktiskās iemaņas. 

Labi pavadīts laiks

Ūdens prieki var būt arī jaunu zināšanu pilni, tomēr jautrība noteikti arī ir garantēta. Mācīties nenozīmē būt garlaikotam – īpaši vindsērfingā. Viss pavisam ātri no teorijas tiek pārvērsts praktiskās nodarbībās, lai pēc iespējas ātrāk varētu stāties cīņā uz ūdens, pret vēju un viļņiem.

Jauns sezonālais hobijs

Vindsērfings ir lieliska aktivitāte, ko ar pareizu attiecību sava brīvā laika un prasmēm iespējams pārvērst savā hobijā. Ja dāvanas saņēmējam jau ir kāds hobijs, tad šis var kalpot kā labs sezonālais hobijs, kas sniedz atpūtu un labi pavadītu laiku vienlaikus.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Šī ir sezonāla dāvana, kas piemērota pavasara un vasaras jubilāram

Vindsērfings ir vasaras hobijs, tāpēc arī piemērots kā apsveikums svētkos ap vasaras posmu. Nevienam negribētos rudenī saņemt šādu dāvanu un tad gandrīz gadu gaidīt iespēju savu dāvanu izmantot. Ja tomēr nevar sagaidīt, tad laba alternatīva ir ziemas vindsērfings. Ziemas vindsērfings ir lielisks veids, kā viegli iemācīties pamatprincipus burāšanai ar vējdēli vasarā.

Parūpējies par dāvanas summu, kurā iekļauts viss nepieciešamais inventārs

Lai baudītu un apgūtu vindsērfingu, ir nepieciešams īpaši paredzēts inventārs. Ja vēlies uzdāvināt apmācības, tad vērts sniegt pilnu komplektu, lai apmācības būtu veiksmīgas.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija

Vērts pieminēt, ka apmācību uzsākšana ir jāsarunā ar attiecīgo instruktoru.

Kam piemērota

Vindsērfinga apmācības

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Ikvienam aktīvam vīrietim varētu patikt iespēja iemācīties ko jaunu un pārsteigt draugus ar lieliskām vindsērfinga prasmēm. Šī ir laba dāvana vīram, ja viņam patīk ūdens prieki, ko baudīt vasarā.

Sievietei

Arī aizrautīgai un aktīvai sievietei varētu patikt izmēģināt savas prasmes jaunā hobijā. Ja tava draudzene vai sieva labprāt apgūst jaunas prasmes un sacenšas ar tevi, kāpēc gan neizmēģināt vindsērfingu?

Brālim un māsai

Starp brāļiem un māsām parasti konkurence valda visvairāk. Ir tik forši vienam ar otru sacensties, jo tas motivē uzlabot prasmes un kļūt labākiem. Varbūt vindsērfings var būt jaunais hobijs, ko abiem izmēģināt.

Absolventam

Pēc skolas absolvēšanas var būt īpaši aizraujoši pievērsties kam pavisam jaunam. Ne visa dēļ ir jāapmeklē skola, jo tādas prasmes kā vidsērfings iespējams apgūt vien dažādas nodarbībās. Iespējams, šis ir tieši tas, kas uzņēmīgam absolventam vasarā nepieciešams.

Kur iegādāties

Latvijā ir vairākas vietas, kur apgūt vindsērfingu profesionāļu pavadībā.

AAC vindsērfinga apgūšana lielajā Baltezerā

Ja jubilāram tiks pasniegta dāvanu karte AAC Baltezerā, tad varēs izmantot tajā iekļauto vindsērfinga apmācību pusotras stundas garumā profesionāla instruktora vadībā, kā arī inventāra nomu aktīvās atpūtas centrā AAC Lielajā Baltezerā.

Ziemas vindsērfinga apmācības klubā Kambīze

Ir arī ziemas apmācības tiem, kas nevēlas gaidīt vasaru pienākam. Tad nu ar dāvanu karti ziemas vindsērfingam iespējams šo hobiju apgūt jau laicīgi sagatavojoties vasarai. Ziemas vindsērfings ir lielisks veids, kā viegli iemācīties pamatprincipus burāšanai ar vējdēli vasarā. Vienīgā atšķirība ir ledusdēlis, kas tiek lietots vējdēļa vietā. Tas darbojas līdzīgi skrituļdēlim, kam ir piestiprinātas slidas.