Dabīgo akmeņu rokassprādze

dabīgo akmeņu rokassprādze

Dabīgo akmeņu rokassprādze ir ekskluzīva dāvana, kas pret tās saņēmēju izrādīs īpašas rūpes, kā arī palutinās viņu ar skaistu un mirdzošu rotaslietu. Šī ir lieliska dāvana sievietei īpašos svētkos – sievai Valentīndienā, mammai dzimšanas dienā, māsai izlaidumā vai tētim kādos īpašos svētkos. Galu galā rokassprādze var būt arī vareni vīrišķīgs aksesuārs par ko vairāk lasi raksta noslēgumā.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Dabīgo akmeņu tulkojumi

Rotaslietas patīk ikvienai sievietei, jo tas ir lielisks veids, kā sapucēties un izcelt savu skaistumu. Dažām sievietēm patīk košas rotaslietas un iespēja katru dienu izvēlēties ar vien jaunas rotu kombinācijas. Citas gan labprāt izvēlas klasisku un kvalitatīvu ikdienas rotu komplektu, kas piestāv pie jebkura apģērba un izskatās eleganti. Lai arī kurš variants būtu šīs dienas jubilāre, dabīgo akmeņu rotaslieta, kas mirdzēs un laistīsies, būs lieliska dāvana svētkos.

Kā jau ar visu pārējo, arī rotaslietu izvēlē trendīgi ir izvēlēties dabīgāko. Savā apģērbā meklējam ilgtspējīgākos materiālus, kosmētikā izvēlamies dabai nekaitīgus zīmolus un rotaslietās lielu lomu spēlē dabīgie akmeņi.

Tie var būt tādi akmeņi kā hematīts, labradorīts, rodonīts, pērles, lazurīts un daudzi citi. Katram akmenim ir sava krāsa un īpašā enerģija, kurās daudzi cilvēki patiešām tic. Tas var kalpot par veidu, kā izvēlēties savu rotaslietu – pēc dabīgā akmens tulkojuma.

Ekskluzīva dāvana

Īpašos svētkos ierasts dāvanas saņēmēju palutināt ar ko patiešām pārsteidzošu un īpašu. Bieži vien šādos dzīves svētkos tiek dāvinātas arī ekskluzīvas dāvanas. Kas tāds, ko jubilārs pats sev, iespējams, nepirktu cenas dēļ.

Rotaslietas ir dāvana, ko parasti pasniedzam īpašos svētkos vai īpašam cilvēkam. Tā varētu būt piemērota ekskluzīvā dāvana gan savām ģimenes dāmām, gan arī savai mīļotajai sievietei. Rotaslietas vienmēr ir patīkami saņemt – īpaši tādā gadījumā, ja rota izvēlēta no labākajiem materiāliem, no dabīgiem akmeņiem. 

Dāvanas sniegtā vērtība

rokassprādze

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Īpašas rūpes pret jubilāri

Saņemt dāvanā rotaslietas ir tik patīkami, jo jubilāre uzreiz varēs justies sievišķīgi un mīlēti. Tā var būt dāvana Valentīndienā, izlaidumā, dzimšanas dienā vai kāzu jubilejā, taču īpaši nozīmīga tā būs jebkuros no šiem svētkiem. Rotaslietām piemīt spēja glabāt atmiņas par konkrētiem notikumiem. Piemēram, ja rokassprādze pasniegta gadadienā, tad tieši par to arī sieviete atcerēsies katru dienu, kad uz rokas liks savu dāvanu.

Mirdzoša rotaslieta skaistai ikdienai

Protams, rotaslietas galvenā vērtība ir tās ārējais izskats – kristālu mirdzums, pērļu maigums vai jebkuru citu dabīgo akmeņu spožās krāsas. Kā sievietei, ir tik aizraujoši spēlēties ar rotaslietu sakombinēšanu gan vienai ar otru, gan pieskaņošanu garastāvoklim vai apģērbu komplektam.

Dabīgo akmeņu pozitīvā enerģija

Visbeidzot izvēloties dabīgo akmeņu rotaslietu, īpaša nozīme ir pašiem akmeņiem. Mēdz ticēt, ka tie izstaro enerģiju, kas akmeņu valkātājai tiks nodota. Par to vajadzētu painteresēties iepriekš, jo tas dāvanai piešķir ipašu vērtību. Piemēram, lazurīts ir akmens, kas domāts pašpārliecībai, taisnīgumam, atklātībai. Obsidiāns ir spēcīgs aizsardzības akmens, kas izveido vairogu pret negatīvajām enerģijām, u.c.

Ko ņemt vērā

dabīgo akmeņu rotaslietas

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Iesaiņo dāvanu skaisti

Rotaslieta ir maza un delikāta dāvana, kuras pasniegšanai īpaši svarīgs ir tās iesaiņojums. Visbiežāk rotaslietu zīmoli jau uzreiz piedāvā skaistu iesaiņojumu, lai rotu varētu pasniegt kā dāvanu īpašai sievietei.

Piedomā par jubilāres gaumi

Pirms rotaslietu steidz izvēlēt, vērts padomāt par jubilāres gaumi. Lai arī skaistas rotaslietas patīk ikvienam, sievietes tomēr var valkāt gan košas un mirdzošas, gan klasiskas un vienkāršas rotas – katrai savs.

Pārliecinies par akmeņu īstumu

Ja esi izvēlējies iegādāties dabīgo akmeņu rokassprādzi, tad uzmanīgi izvēlies vietas, kur tādus iegādāties. Pirms izstaigāt veikalus, paskaties par atsauksmēm un sertifikātiem internetā. Jāpiebilst, ka nav jau slikta ideja iegādāties arī neīstus akmeņus, ko zeme nav radījusi. Un tomēr šis lēmums jāpieņem pirms dāvanas meklēšanas. 

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Rotaslietas ir no modes neizejoša dāvana sievietei, kas tuvākajā laikā noteikti nepazudīs. Tā ir jauka dāvana dažādos svētkos, kas izraisīs prieku un mīlestību.

Mammai

Īpašos svētkos dabīgo akmeņu rokassprādze varētu būt arī jauka un mīļa dāvana mammai. To būs patīkami saņemt gan no meitas, gan no dēla.

Absolventei

Rokassprādze no dabīgiem akmeņiem ir piemērota dāvana īpašos svētkos – kur vēl īpašāk par savas skolas absolvēšanu? Absolventei, draudzenei vai māsai, šāda dāvana būtu ļoti mīļš žests. 

Sievai 

Un, protams, rotaslietas ir vienmēr aktuāla dāvana savai mīļotajai sievai – dzimšanas dienā, Valentīndienā, Ziemassvētkos un citos svētkos. 

Kur pirkt dāvanu

swarovski kristālu rokassprādze

Dabīgie akmeņi ir īpaši un ne pārāk bieži sastopami – tas arī izskaidro augstās cenas. Lai pasniegtu vienlīdz lieluskaistumu, bet par draudzīgākām cenām, ir vairāki zīmoli, kas līdzīgas rotas imitē ar Swarovski kristālu palīdzību, piemēram, pašmāju zīmols Nela Gems.

Nela Gems rotaslietas no Swarovski kristāliem

Rotaslietas ir kaislība, un Nela Gems rūpīgi strādā, lai piešķirtu ikdienai mirdzumu un acīm – spožumu. Tajā atradīsi daudz dažādas rokassprādzes, kas būs piemērotas gan ikdienai, gan svētkiem. Nela Gems ir zīmols, kas vēlas radīt ko piemērotu ikvienam.

Starp piedāvājumu atradīsi arī lielisku dāvanu tētim, kam patīk ik pa laikam uzvilkt kādu stilīgu aksesuāru. Vīriešu rokassprādzes tētim arī Nela Gems piedāvājumā ir!

Dāvanu karte Nela Gems izstrādājumu iegādei ir lieliska izvēle dāvanai “žagatiņai” jeb sievietei, kas mīl mirdzošas rotas – kvalitatīvie Swarowski kristāli priecēs viņas acis un dvēseli.