Dāvanu karte velosipēdu veikalā

Dāvanu karte velosipēdu veikalā

Dāvanu karte velosipēdu veikalā ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam ļaus iegādaties jaunu riteni vai salabot savu esošo. Šī ir lieliska dāvana ikvienam aktīvam vīrietim vai sievieteibrālim, māsai, draugiem.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Dāvanā jauns velosipēds

Tiem, kam patīk pavadīt laiku svaigā gaisā, noteikti nav sveša braukšana ar velosipēdu. Tas ir lielisks veids, kā atpūsties dabā un vienlaikus būt aktīvam. No bērnības jau apgūstam prasmi braukt ar velosipēdu un visa mūža garumā to nekad tā arī neaizmirstam. Kādam, kas ļoti izbauda riteņbraukšanu, jauns ritenis ir lieliska dāvanas ideja svētkos.

Bieži vien gan nākas apjukt plašajā piedāvājumā, jo kā jau ar visu citu, arī riteņu izvēle ir izaugusi par milzīgu. Ikdienas riteņi, kalna riteņi, fiksīši – nu jau ir arī elektriskie velosipēdi. Lai parūpētos par to, ka jubilārs tiek pie sev vispiemērotākā riteņa, laba dāvanas izvēle ir dāvanu karte velosipēdu veikalā.

Ar šādu dāvanu karti iespējams ne vien iegādāties jaunu riteni, bet arī bieži vien salabot savu esošo. Vai iegādāties kādu nepieciešamo sastāvdaļu.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Velosipēds ir dāvana, kas spēj sagādāt daudz prieku un iemeslu kārtīgi izkustēties. Iespējams, ka šī ir praktiska dāvana, ko jubilārs pats sev gluži vienkārši nespēj atļauties vai neatrod laiku iegādāties labāku versiju. Ja šo pirkumu veiksi viņa vietā, izpalīdzēsi jebkurā gadījumā. 

Dāvanas sniegtā vērtība

Dāvanu karte velosipēdu veikalā

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Jauns ritenis

Dāvanu kartes galvenā vērtība ir pats velosipēds. Jubilārs varēs pats izvēlēties savu braucamo – gan pēc veida, gan pēc dizaina. Turklāt dāvanu karte kalpo kā izpalīzīga roka pirkuma veikšanā, jo vienmēr uzdāvināto summu var palielināt un piemaksāt atlikumu pašam. Tas arī atvieglos dārgāka riteņa iegādi.

Iespēja izkustēties

Tiekot pie jauna riteņa uzreiz arī gribēsies to pēc iespējas ātrāk izmēģināt. Braukšana ar velo ir labs veids, kā izvēdināt galvu un uz brīdi aizmirst par visu apkārtejo – darbiem un raizēm.

Veids, kā atklāt jaunas vietas

Dzīvojot gan pilsētā, gan laukos, bez braukšanas nekur tālu nav iespējams tikt. Protams, pilsētā kursē regulārie sabiedriskie transporti, tomēr braukt ar velosipēdu noteikti ir patīkamāk nekā ilglaicīgi atrasties autobusā vai tramvajā.

Velosipēda sezonā ir forši pašam pabraukāties pa pilsētu, aizbraukt uz vēl nezināmām vietām un pilsētas nostūriem. Ir tik daudz ieliņas un pagriezieni, ko izbraukāt un atklāt.

Veselības uzlabošana

Braukšana ar velosipēdu ir lielisks treniņš, kas uzlabos arī jubilāra veselību. Velobraukšanas laikā tiek nodarbinātas dažādas muskuļu grupas, rezultātā uzlabojot pašsajūtu. Tāpat tiek radīts arī prieks – gan elpojot svaigu gaisu, gan atklājot vēl nebijušas vietas.

Iespēja arī salabot savu riteni

Ja jubilāram jau ir savs uzticamais velosipēds, tad dāvanu karte ričuku veikalā var būt noderīga arī citādāk. Tā var noderēt, ja velosipēds ir jāsalabo, jānopērk kāda svarīga detaļa vai velobraukšanas aksesuāri.

Ko ņemt vērā

Dāvanu karte velosipēdu veikalā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Dāvanu karti var izmantot ne tikai riteņa iegādei

Kā jau minēts iepriekš, dāvanu karte velosipēda veikalā var tikt izmantota arī salabošanai vai dažādu aksesuāru iegādei. Tāpēc šī ir noderīga dāvana arī tiem, kam jau ir savs velosipēds.

Izvēlies atbilstošu naudas summu

Kvalitatīvs velosipēds nav lēts. Līdz ar to, ja tiek dāvināta dāvana jauna velosipēda iegādei, jābūt atbilstošai summai. Protams, dāvanu kartei vienmēr var piemaksāt klāt, tomēr būs patīkamāk, ja lielāko riteņa summu nomaksās dāvanas pasniedzējs.

dāvanu karte velosipēdu veikalā

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Aktīvam vīrietim vislabākā dāvana ir savu hobiju izbaudīšanai. Piemēram, jauns velosipēds motivēs braukt vairāk un tālāk, uzstādot jaunus mērķus.

Sievietei

Arī sievietei laba dāvana varētu būt jauns velosipēds – kopīgiem vasaras izbraucieniem ar draugiem.

Brālim un māsai

Ar brāļiem un māsām bērnībā noteikti ir izbraukāti visi pagalmu stūrīši, ko vien bija atļauts izbraukāt. Ritenis brālim vai māsai varētu būt mīļa, nostaļģiska dāvana dzimšanas dienā.

Tētim

Varbūt arī tētim patīk laiku pavadīt aktīvi – jauns ričuks noteikti motivētu lieku reizi izbraukt kādu aplīti!

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

FeelFree veloveikals

velosipedu veikals

Vel viens velosipēdu veikals ir FeelFree, kurā var iegādāties arī dāvanu karti. Šī veikala mērķis ir piedavāt visu nepieciešamo aktīvai atpūtai, lai procesu padarītu vēl aizraujošāku un patīkamāku.

Velosipēdu veikals Veloman

velo preces

Veikala Veloman saimniekam velosports un velosipēdi ir ne tikai brīnišķīgs laika pavadīšanas veids – tas ir dzīvesveids. Veikalā tiek tirgoti itāļu zīmola Bianchi divriteņi, tas ir vissenākais velosipēdu zīmols pasaulē un pagājušogad ar lepnumu nosvinēja 130 gadus velobiznesā. Tāpat veikalā tiek tirgoti pilsētas, tūrisma un MTB/kalnu velosipēdi.

Lai izdodas iepriecināt ar noderīgu dāvanu!

Aplūko arī šādas dāvanu idejas: