Dāvanu karte tetovējumam

Dāvanu karte tetovējumam

Dāvanu karte tetovējumam ir radoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iespēju izveidot tetovējumu, gūt fantastiskas atmiņas un, protams, sniegs arī finansiālu atbalstu šī mākslas darba iegūšanai. Šī ir lieliska dāvana dzimšanas dienā draugiem vai skolas pabeigšanā absolventam.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Tetovējums – kermeņa izrotāšanai vai atmiņām?

Lai arī tetovējumi un to simbolisma vēsture sniedzas teju tik pat tālu, cik vien zināms par cilvēces pirmatnējo attīstību, mūsdienās tetovējumu nozīme ir nedaudz mainījusies. Katram pašam ir sava izvēle, vai rotāt savu ķermeni ar tetovējumiem vai nē, tomēr tie paliek par pieņemamu mūsdienu sabiedrības izpausmes veidu. 

Ja sākotnēji tetovējumiem tika piešķirta dziļa nozīme un simbolisms, tad nu jau katram pašam par to ir sava teikšana. Nemaz tik reti nav sastopami gadījumi, kad cilvēki savu ķermeni izmanto kā audeklu skaistiem dizainiem, tekstu rindām un zīmējumiem bez sevišķi dziļas nozīmes.

Tieši tas ir tetovējumu skaistums un burvība – ne visā ir jāmeklē dziļa jēga un nozīme. Mūsdienās tetovēšanas saloni ir gandrīz tik pat bieži sastopami kā frizētavas un skaistumkopšanas saloni, kas izsniedz arī dāvanu kartes. Tas ļauj šo procedūru pārvērst par dāvanu.

Radoša dāvana

Radoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļaus radoši izpausties, sajusties iedvesmotam un pašam kaut ko radīt. Tā ir dāvana, kas noteikti iepriecinās cilvēkus, kuriem patīk kāds mākslas izpausmes veids.

Šajā gadījumā jauna tetovējuma iegūšana ir radoša dāvana, jo tā ļaus jubilāram tikt pie neaizmirstamas iespējas izrotāt savu ķermeni ar kādu īpašu dizianu, ko, iespējams, dāvanas saņēmējs var radīt pats. 

Dāvanas sniegtā vērtība

Dāvanu karte tetovējumam

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Radošā izpausme

Tetovējuma galvenā dāvanas vērtība ir radošā izpausme – tieši tāpēc jau arī šī ir radošā dāvana. Dāvanas saņēmējs gūs iespēju izveidot tetovējumu un varbūt pat pats savu dizainu, kas tetovējumu padarīs par vēl īpašāku mākslas darbu. 

Finansiāls atbalsts

Tetovējumi nav lēti. Tieši tāpēc dāvanu karte tetovējuma izveidošanai noteikti tiks augstu novērtēta. Bieži vien uztaisot vienu tetovējumu, gribās uztaisīt jau arī nākošo.

Tomēr lielāku un iespaidīgāku tetovējumu veidošanas izmaksas ir krietni lielākas, tāpēc finansiāls atbalsts dāvanas formātā ir lieliska dāvana tetovējumu mīlim.

Fantastiskas atmiņas

Tetovējums ir kas tāds, kas būs uz dāvanas saņēmēja ķermeņa visu mūžu. Līdz ar to arī daļa no šī tetovējuma vienmēr būs dāvanas pasniedzējs.

Tās būs lieliskas atmiņas jums abiem, jo tu izrādīji savu atbalstu – gan morālo, gan finansiālo, lai dāvanas saņēmējs spētu radoši izpausties un padarīt sevi laimīgāku.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies kvalitatīvu tetovēšanas salonu

Svarīgākais šādas dāvanas sagādāšanā ir pārliecināties par kvalitāti. Tetovējums ir kas tāds, kas dāvanas saņēmēja ķermeni rotās gadu desmitiem ilgi. Neviens nevēlas eksperimentēt ar nepieredzējušiem tetovētājiem – īpaši, ja tā ir dāvana.

Rūpīgi pārdomā dāvanas summu

Lai arī jebkāds atbalsts tetovējuma izveidošanai tiks novērtēts, šī tomēr nav tā lētakā dāvana. Tetovējumi ir visai padārgi, tāpēc ieteicams izvērtēt dāvanas saņēmēja jau esošos tetovējumus vai to idejas, lai saprastu uz kādu summu aptuveni rēķināties.

Tas atkarīgs arī no svētkiem – vārda dienas apsveikumam summa varētu būt mazāka, nekā, piemēram, izlaidumā.

Kam piemērota šāda dāvana

Dāvanu karte tetovējumam

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Māsai vai brālim

Ja tavai māsai vai brālim patīk tetovējumi, tad dāvanu karte kādā tetovēšanas salonā varētu būt lieliska dāvana dzimšanas dienā.

Absolventam

Pēc skolas vai augstākās izglītības iestādes pabeigšanas absolventam varētu būt vēlme uztaisīt tetovējumu. Tajā gadījumā šī dāvana tiktu augstu novērtēta!

Pārim

Mūsdienīgam pārim, kam abiem ir tetovējumi, tā varētu būt viena no pirmajām lietām, kas abus savienoja – interešu un izskata ziņā. Lai arī dāvana abiem būs dārgāka, tā noteikti ir piemērtoa izvēle lielākos svētkos vai pat kāzās.

Draugam

Savus draugus zinām vislabāk, tāpēc noteikti zinām arī viņu vēlmes. Ja kādam no draugiem tuvojas svētki un patīk tetovējumi, šī būs ļoti lieliska dāvana ar ko iepriecināt.

Kur pirkt dāvanu

Pirms dāvināt tetovējuma iegūšanas iespēju, vērts kārtīgi izpētīt sev tuvākās un kvalitatīvākās vietas, kur šo procedūru piedāvā.

Tattoo Imanta dāvanu karte

Viena no kvalitatīvākajām vietām ar īstiem profesionāļiem ir Tattoo Imanta. Tetovēšanas salonā Tattoo-Imanta darbojas tikai sava aroda profesionāļi, kuri ir ieguvuši godalgotas vietas sacensībās. Dāvanu karte tetovēšanas salonā būs oriģināla dāvana, kas neatstās vienaldzīgu.

Lai skaisti svētki!