Lidojums ar turbīndēli

lidojums ar turbīndēli

Lidojums ar turbīndēli ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam sniegs aktīvo atpūtu, jaunas emocijas un ļaus izmēģināt iespēju lidot virs ūdens. Šī ir laba dāvanas izvēle ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam – absolventam izlaidumā, aktīvam vīrietim, māsai vai brālim dzimšanas dienā.

Iespēja lidot virs ūdens

Mums latviešiem nav dots pietiekami daudz laika, lai izbaudītu ūdens priekus – vien pāris vasaras mēneši. Tāpēc, kad vasara tuvojas, gribās pēc iespējas ātrāk izpeldēties un izbaudīt visus iespējamos ūdens priekus, kas tiek piedāvāti. Citos rakstos esam pastāstījuši par braucienu ar veikbordu, ūdens motociklu un supošanu. Visi šie piedzīvojumi ir fantastiski, un tiem pievienojas arī šī raksta piedāvājums – lidojums ar turbīndēli.

To iespējams izbaudīt laikā no maija līdz septembrim. Turbīndēlis no ūdens uzšauj tevi vairāk kā 10m augstumā un tad galvenais uzdevums ir noturēt līdzsvaru. Sākotnēji šīs izklaides pārvaldīšanai ir jāpiešaujas, taču pāris minūšu laikā parasti vairumam cilvēku izdodas noturēt līdzsvaru un izbaudīt lidošanas fenomenu.

Tā būs iespēja lidot kā Supermenam vai izšauties ārā no ūdens kā raķetei. Vienreizējas un fantastiskas sajūtas noteikti ir garantētas.  

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus izmēģināt ko jaunu – kādu piedzīvojumu vai pakalpojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to iespējams uzdāvināt.

Ar dāvanu karšu palīdzību iespējams uzdāvināt dažādus piedzīvojumus, arī lidojumu ar turbīndēli. Par  to, kur šo dāvanu iegādāties, vairāk lasīt raksta noslēgumā. Šāds piedzīvojums ir oriģināla dāvana, kas patiks ikvienam aktīvās atpūtas piekritējam. Parasti pakalpojums tiek piedāvāts laikā ap 10 minūtēm, ar ko iesācējiem pilnīgi pietiek, lai izmēģinātu savas prasmes un patīkami nogurtu.

Dāvanas sniegtā vērtība

Lidojums ar turbīndēli

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Aktīvā atpūta

Turbīndēlis ļauj izbaudīt jaunas emocijas un padarīt vasaru daudz aizraujošāku un interesantāku. Nu ir iespējams veikt akrobātiskus trikus ne tikai uz zemes, bet arī ūdenī un vairākus metrus virs tā. Ikvienam, kam patīk aktīvā atpūta un vel pie tam dabā, vasarā noteikti patiks izmēģināt ko jaunu.

Fantastiskas emocijas

Ūdens atrakcijas Turbīndēlis sniedz iespēju: lidināties virs ūdens virsmas kā Supermenam; ienirt ūdens dzelmē kā delfīnam; izšauties no ūdens kā raķetei. Visi šie 3 pieminētie atrakcijas izbaudīsanas veidi lieliski raksturo emocijas, ko iespējams izbaudīt. Lidojums ar turbīndēli ir aktīvā atpūta, ko gribēsies izbaudīt vēl un vēl – katru reizi uztrenējot savas iemaņas un attīstot tās aizvien labāk.

Izmēģinājums lidot vairāk kā 10m augstumā

Visbiežāk ūdens prieki sagādā iespēju izpeldēties vai sajust ātrumu uz ūdens. Piemēram, braucienā ar ūdensmoci iespējams izbaudīt azartu, ko rada kontrole un ātrums. Savukārt lidojumā ar turbīndēli visa kontrole slēpjas līdzsvara noturēšanā. Piedzīvot foršu lidojumu augstu gaisā izdosies vien tad, ja tiks iegūta kontrole pār savu līdzsvaru. 

Ko ņemt vērā

Lidojums ar turbīndēli

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Vislabāk iegādāties ar dāvanu karti

Ka jau arī citas sajūtu dāvanas, visērtāk tās ir uzdāvināt ar dāvanu karti. Tad jubilārs pats varēs izmantot dāvanu sev ērtākā laikā un dienā. Tas gan iepriekš jāsarunā ar pakalpojuma sniedzēju, laicīgi piesakoties.

Sezonāls sports

Lidojums ar turbīndēli ir sezonāla dāvana, tāpēc to iesakām dāvināt vien tad, kad to iespējams izmantot. Šī nebūs labākā dāvana, ko jubilāram dzimšanas dienā pasniegt oktobrī, jo viņam vairāk kā pus gads būs jāgaida, līdz dāvanu varēs izmantot.

Piedāvājums pieejams tikai pieaugušajiem

Ar turbīndēli iespējams izbaudīt lidojumu tikai tiem, kas jau sasnieguši 18 gadu vecumu.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Katram aktīvam vīrietim noteikti gribētos izmēģināt lidojumu ar turbīndēli, piedzīvojot jaunas emocijas un izmēģinot savas prasmes.

Absolventam

Pabeidzot universitāti vai augstskolu, laba izlaiduma dāvana absolventam ir iespēja kārtīgi iztrakoties. Tā kā izlaidumi ir tieši jūnijā, tad uzreiz arī varēs izmantot savu dāvanu.

Brālim vai māsai

Šis aktīvais piedzīvojums varētu būt arī laba dāvana brāļa un māsas starpā. Pat abiem uzreiz – lai var ļauties draudzīgai sacensībai un pavērot, kuram sanāks labāk un ātrāk noturēt līdzsvaru.

Vīram

Ja arī tavam vīram gribētos izbaudīt šādu dāvanu, uzdāvini to viņam dzimšanas dienā. Vai arī citos svētkos, ja dzimšanas diena iekrīt nesezonā.

Tētim

Ja tev ir aktīvs tētis, kurš arī labprāt izmēģina dažādus sporta veidus un aizraujošas izklaides, tad varbūt arī kāds ūdens sports ir laba dāvanas ideja. Tētim varētu patikt iespēja palidināties virs ūdens.

Kolēģim

Ja esi labi sadraudzējies arī ar kolēģiem un zini, vai viņiem šāda dāvanas patiktu, tad kāpēc gan neiepriecināt ar labu piedzīvojumu! Arī aktīvā atpūta ir laba dāvana kolēģim, ja pārzini viņa intereses ārpus darba.

Kur iegādāties

Lidojums ar turbīndēli

Lidojums ar turbīndēli ir lieliska aktīvā atpūta un ūdens atrakcija, ko izbaudīt vismaz reizi dzīvē. 

Turbīndēlis.lv dāvanu karte

Dāvanu karte trubīndēlim ir izmantojama balstoties uz izvēlēto summu. Turbīndēlis 10 minūtēm – 40 EUR;  turbīndēlis 15 minūtēn – 50 EUR;  turbīndēlis 20 minūtēm, iegādātais laiks var tikt izmantots pa daļām – 70 EUR;  turbīndēlis 30 minūtēm, iegādātais laiks var tikt izmantots pa daļām – 90 EUR.