Sienas uzlīme ar ziediem

Sienas uzlīme ar ziediem

Sienas uzlīme ar ziediem ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iespēju skaisti papildināt interjeru savā mājoklī. Tā ir lieliska dāvana ikvienam interjera entuziastam – mammai, māsai vai  tuvai draudzenei.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Stilīgs interjera papildinājums

No tā, kā izvēlamies iekārtot savu mājokli, lielā mērā ir atkarīga arī ikdienas pašsajūta. Ir svarīgi savu telpu iekārtot, ņemot vērā vēlmes un funkcionalitāti. Sienas dekorācijas ir lielisks veids, kā papildināt interjeru un bieži vien telpai piešķirt telpiskumu. Sienas uzlīmes ir labs veids, kā piešķirt sienām krāsu – vienkāršā un ātrā veidā.

Ierastā tapešu līmēšana nu jau ir aiz muguras, jo ar sienas uzlīmju palīdzību var atsvaidzināt savu interjeru ar daudz mazāku pūļu apjomu. Sienas uzlīmes ir lieliska izvēle galvenokārt tāpēc, ka tā ir estētiska un vienlīdz arī vienkārši lietojama.

Kādam, kam bieži vien ātri apnīkst savs interjers, sienas uzlīme būs dāvana tieši laikā.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus izmēģināt ko jaunu – kādu piedzīvojumu vai pakalpojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to ir iespējams uzdāvināt.

Parasti interjera objekti ir interesantas dāvanas, ko izvēlamies dāvināt ļoti tuviem cilvēkiem. Tie var būt dažādi suvenīri un nieciņi, tomēr tapetes nav interjera priekšmets, ko var kādam uzdāvināt. Līdz ar to sienas uzlīme ar ziediem ir oriģināla dāvana, ko nevarētu nemaz iedomāties saņemt dāvanā. Tas būs foršs pārsteigums, īpaši tad, ja tavai jubilārei patīk ziedu motīvi. 

Dāvanas sniegtā vērtība

Sienas uzlīme ar ziediem

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Atsvaidzināts mājokļa interjers

Interjera iekārtošana daudziem var sagādāt raizes, jo katru gadu remontu tomēr netaisām. Līdz ar to var rasties satraukums par mājokļa iekārtojumu, jo tam ir jābūt izcilam jau no pirmās mēģinājuma reizes. Sienas uzlīme ar ziediem ir pierādījums tam, ka interjeru var pamainīt pavisam vienkārši un bez rūpēm.

Tas ir jauks veids, kā dāvanas saņēmējs varēs atsvaidzināt savu interjeru un pamēģināt kaut ko jaunu. Šāda sienas uzlīme ar ziediem it īpaši labi iederēsies minimālisma stilā iekārtotā mājoklī, kam prasās kāda košāka odziņa. Zieds pēc izvēles noteikti spēs interjeram piešķirt jaunu jaudu.

Skaista iedvesma

Spēt jebkurā brīdī pamainīt savu interjeru ir lielisks veids, kā sevi iedvesmot. Brīžos, kad viss senais un ierastais jau ir apnicis, tad tieši viss jaunais un aizraujošais iedvesmo visvairāk. Arī savā mājoklī ir jāspēj rast harmonija un miers, kas daudziem no mums sākas tieši ar gaumei piemērotu interjeru.

Ziedi ir viens no dabas lielākajiem skaistumiem, kas patiesi spēj iedvesmot. Varbūt vari šīs dāvanas izvēlei pievērsties īpaši rūpīgi un papētīt ziedu nozīmes. Tādā veidā dāvanas saņēmēju pārsteidz ne tikai ar fizisku dāvanu, bet arī ar dziļāku nozīmi un vēlējumu.

Vienkārša uzlīmes lietošana

Vislabākās dāvanas, ko saņemt svētkos, ir tādas, kas ir noderīgas un arī vienkārši lietojamas. Tā kā sienas uzlīme ar ziediem ir oriģināla dāvana, ir īpaši labi, ka tā ir arī vienkārši regulējama. To var uzlikt uz sienas bez īpašām pūlēm un prasmēm. Tik pat vienkārši to var arī noņemt nost, kad uzlīme apnīkst.

Interjers bieži vien spēj ietekmēt mūsu labsajūtu un garastāvokli, tāpēc ir labi, ja to var pielāgot kādam dzīves posmam vai noskaņojumam. 

Ko ņemt vērā

Sienas uzlīme ar ziediem

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Parūpējies par jubilāra gaumei atbilstošu izvēli

Dāvanas izvēlē ņem vērā jubilāra gaumi. Padomā par to, kādi ir dāvanas saņēmēja iecienītākie ziedi, kādas krāsas viņam patīk vislabāk utt. Tas ir ļoti svarīgi dāvanas izvēles procesā, lai nenošautu greizi.

Dāvini sev tuviem cilvēkiem

Paturi prātā, ka interjers ir ļoti personiska izvēle, tāpēc sienas uzlīmes vislabāk ir dāvināt tiem cilvēkiem, kuru vēlmes tu labi pārzini. Tā būs vislabākā dāvana ģimenei un tuviniekiem, jo tu zini gan viņu gaumi, gan arī viņu mājokli.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Ģimenei

Sienas uzlīme ar ziediem vai jebkuru citu motīvu varētu būt jauka dāvana ģimenei, kas vēlas atsvaidzināt sava mājokļa interjeru. Svarīgi izvēlēties ko tādu, kas vienlīdz patiks visiem.

Mammai

Šī varētu būt arī interesanta un oriģināla dāvana mammai, kas ļaus viņai piešķirt krāsu kādā no izvēlētajām mājokļa telpām. 

Māsai

Iespējams, arī tava māsa labprāt pamainītu savas istabas interjeru, to papildinot ar skaistiem ziediem. Tādā gadījumā sienas uzlīme ar ziediem varētu būt skaista dāvana māsai dzimšanas dienā.

Draudzenei

Savas labākās draudzenes zinām ļoti labi, tāpēc arī tu noteikti vari šādu dāvanu dāvināt draudzenei. Tas būs jauks pārsteigums un īpaši izdevusies dāvana ziedu cienītājai.

Kur pirkt dāvanu

Sienas uzlīme ar ziediem stickerinos

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Stickerinos.com interneta veikals

Stickerinos ir zīmols, kas piedāvā iegādāties visdažādākās sienu uzlīmes. Piedāvājumā ir skaistas sienas uzlīmes ar ziediem, kā arī ar citiem rakstiem – baloniem, augiem, rakstiem. Ir arī īpašas izglītojošās sienas uzlīmes bērnu istabām. 

Tā kā sienas uzlīmes ar ziediem ir ļoti sievišķīgas, tā būs lieliska dāvana sievietei svētkos. Īpaši populāras ir peoniju uzlīmes dažādos toņos.

Lai izdodas iepriecināt ar skaistumu un iedvesmu!