Dedzināti māla trauki

Dedzināti māla trauki

Dedzināti māla trauki ir praktiska dāvana, kas noderēs ikvienam unikāla dizaina cienītājam gan ikdienā, gan svētkos. Tā ir lieliski piemērota dāvana mammai, māsai, draudzenei un skolotājai īpašos svētkos.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Neatkārtojama dāvana dizaina cienītājam

Viss, kas ir darināts paša rokām un vēl pie tam tepat Latvijā, ir ļoti īpašs. Ja dāvanas veidošanā ir iespēja piedalīties pašam, uzreiz skaidrs, ka sniegtā dāvana būs ar pievienoto vērtību. Ja pats tomēr konkrēto dāvanas ideju ar roku darbu realizēt nevari, alternatīva ir atrast pašdarinātu dāvanu citur. Piemēram, māla darbnīcā.

Māls ir pavisam unikāls materiāls, no kura iespējams veidot tik daudz dažādus traukus un ikdienas priekšmetus. Tā ir vērtība, kad gadiem ilgi nepazūd un bez šaubām nekur nezudīs vēl ļoti ilgi. 

Dedzināti māla trauki ir lieliska dāvanas ideja tiem, kam patīk unikāls un neatkārtojams dizains. Lai arī no māla iespējams darināt līdzīgu dizainu traukus, katrs no tiem vienmēr būs unikāls un oriģināls. Un tieši tas šo dāvanas izvēli padara par īpašu.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Trauki ir noderīgi vienmēr. Īpaši tiem, kas nese ievākušies jaunā mājoklī vai pārcēlušies uz pavisam citu vietu. Tāpat tāda praktiska dāvana kā dedzināti māla trauki varētu noderēt arī lielām ģimenēm, kad katram gribās savu unikālo šķīvi vai krūzīti. Tad oriģināli trauki varētu nākt tieši laikā.

Dāvanas sniegtā vērtība

Dedzināti māla trauki
Attēls no The Cave zīmola

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Unikāls dizains

Vislielākā vērtība māla traukiem ir to unikalitāte. Podnieku darbs ir neatkārtojams, jo nav iespējams ar rokām izveidot vienu un to pašu produktu divas reizes pilnībā identiski. Līdz ar to arī saņēmējam rodas patīkama sajūta, ka tieši šādas dāvanas nav nevienam citam uz pasaules.

Noderīgi trauki ikdienai

Dāvanas praktiskā vērtība ir noderīgums ikdienā. Galvenais ir atrast tādu trauku vai ikdienas piederumu, kas dāvanas saņēmējam patiesi nebūs lieks. Varbūt tā būs kafijas krūze, kas paredzēta tieši līdzņemšanai uz darba vietu. Jāspēj atrast veids, kā piemeklēt jubilāram piemērotākā dāvana. Tad tā noteikti būs izdevusies.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Trauku atšķirības un unikalitāte

Lai arī dedzināto māla trauku unikalitāte ir viena no lielākajām vērtībām, tā arī ir viena no lietām, kas jāņem vērā. Ja vēlies pasūtīt kādu trauku komplektu, jārēķinās ar to, ka tas nebūs tāpat kā veikalā nopirkt pilnīgu dublikātu. Šie māla trauki ir ar savu dvēseli un īpašajām atšķirībām, kā jau katram roku darbam.

Dāvanas izgatave var aizņemt ilgāku laiku

Jāņem vērā arī tas, ka ne vienmēr būs pieejami visi trauki uzreiz. Ja skatīsies un meklēsi šo davanu uz vietas, tad noteikti varēsi iegādāties to, kas tur būs. Ja iepirksies internetā, var gadīties, ka jāveic pasūtījums un līdz ar to dāvana jāsāk sarūpēt jau laicīgi.

Kam piemērota

Dedzināti māla trauki
Attēls no The Cave zīmola

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Mīļa dāvana mammai varētu būt kāds viņai piemērots māla trauks. Varbūt tas būs jauns cukura trauks, medus trauks vai kas īpaši viņas ikdienai nepieciešams.

Māsai

Arī māsai varētu patikt dedzināti māla trauki. Īpaši, ja viņa spēj novērtēt interesantu un unikālu dizainu. 

Draudzenei

Svētkos iepriecini arī savējos draugus ar oriģināla izskata traukiem. Tas var būt vesels trauku komplekts vai varbūt kāda īpaša vienība, kas draudzenei noderēs ikdienā.

Skolotājai

Arī mīļajai skolotājai no klases var uzdāvināt oriģinālu māla trauku. Piemēram, krūzīti, ko vienmēr ņemt līdzi un paturēt skolā par atgādinājumu par foršo klasi.

Ģimenei

Ja vēlies iepriecināt visus savējos svētkos, tad dedzināti māla trauki var būt arī kopīga davana visai ģimenei. Tas būtu jauks apsveikums, piemēram, Ziemassvētkos, kad katrs var tikt pie savas krūzītes.

Kur pirkt dāvanu

Dedzināti māla trauki

Šeit apkopojam vietas, kur iegādāties iepriekš minēto dāvanu.

Ģimenes uzņēmums The Cave

The Cave ir pašmāju ģimenes uzņēmums, kas iestājas par veselīgām un radošām ģimenēm. Viņu mērķis ir ne tikai piedāvāt iegādāties dedzinātus māla traukus, bet arī apmācīt citus. Viņu The Cave veikalā iespējams iegādāties māla krūzes un dažāda izmēra bļodiņas.  

Keramikas darbnīca Cepļi

Šie ir trauki ar Latvijas garšu, kā izsakās paši zīmola dibinātāji. Cepļu veikalā iespējams iegādāties trauku komplektus, aromalampas, cukurtraukus un dažāda izmēra bļodas. Piedāvājums ir ļoti plašs!