Magnētiskā grāmatzīme

Magnētiskā grāmatzīme

Magnētiskā grāmatzīme ir praktiska dāvana, kas ievesmos lasīt vēl vairāk, kā arī stingri turēsies grāmatā un nepazudīs. Šī ir lieliska dāvana ikvienam lasītājam – mammai, tētim, māsai, skolotājai un kolēģim.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Lieliska dāvana lasītājiem

Lai arī ir tādas grāmatas, kuras patiešām var izlasīt vienā piegājienā, parasti tā ir vairāku piegājienu aktivitāte. Līdz ar to grāmatas labākais sabiedrotais ir grāmatzīme, pēc kuras nereti daudz var pateikt arī par tās īpašnieku. Var papētīt, cik esošā grāmatzīme ir liela, krāsaina vai vienkārša, speciāli veikalā iegādāta vai izgatavota paša rokām utt.

Magnētiskās grāmatzīmes ir salīdzinošs jaunums mūsdienu grāmatzīmju pasaulē. Tās ir daudz parocīgākas par parastajām papīra grāmatzīmēm. Iespējams, tavam jubilāram lasītājam piemērots dāvanas papildinājums ir tieši jauna un gaumīga grāmatzīme.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Tiem, kas daudz lasa, visticamāk jau ir pašiem sava grāmatzīme. Taču daudziem tā var būt ar laiku nonēsājusies. Daudzi arī mēdz izvēlēties citus objektus, ko izmanto par grāmatzīmi – kādu konfektes papīrīti, pierakstu lapiņu vai jebko citu. Arī šādā gadījumā magnētiskā grāmatzīme būs noderīga un praktiska dāvana lasītājam svētkos.

Dāvanas sniegtā vērtība

Magnētiskā grāmatzīme dāvana

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Atvieglo lasīšanas aktivitāti

Magnētiskā grāmatzīme atvieglo lasīšanas procesu, jo nav jāmeklē, kurā nodaļā esam palikuši iepriekšējā lasīšanas reizē. Tā ir praktiska dāvana, kas noderēs ikvienam lasītājam. Turklāt grāmatzīmes ir labi noderīgas arī biezākos žurnālos, arī tajos reizēm nākas apmaldīties un varbūt pat aizmirst, pie kura raksta ir palikts.

Uzlabo garastāvokli

Grāmatzīmes, kā jau arī citi mūsdienu gadžeti un aksesuāri, ir ne tikai funkcionāli, bet arī ļoti skaisti. Arī grāmatzīmes ir pieejamas visdažādākajos dizainos, košās krāsās, rakstos un variācijās. Šajā rakstā ievietojām attēlus ar pēc iespējas dažādākām grāmatzīmju formām, lai var aptvert plašo piedāvājumu.

Ikdienā ir patīkami darboties ne tikai ar praktisko, bet arī ar skaisto. Iespējams, tieši košā un uzrunājošā grāmatzīme būs tas, kas iedvesmos izlasīt vēl vienu grāmatas nodaļu.

Magnēts kalpo par praktiskāku risinājumu

Vislielākā magnētiskās grāmatzīmes vērtība ir praktiskums. Tā neizkritīs ārā no tavas grāmatas, kad to pārvietosi. Īpaši aktuāli tas būs tiem, kas ikdienā grāmatu ņem līdzi somā, piemēram. Tad arī lielo kustību magnētiskā grāmatzīme pārdzīvos daudz labāk, stingri noturoties savās grāmatas lapās. 

Tas nozīmē arī to, ka grāmatzīmi nevarēs tik vienkārši pazaudēt. Līdz ar to šobrīd šķietami, ka magnētiskās grāmatzīmes ir visuzticīgākie sabiedrotie lasītājiem.

Ko ņemt vērā

Magnētiskā grāmatzīme

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pārliecinies par to, ka grāmatzīme ir magnētiska

No ārpuses bieži vien grāmatzīme uzreiz neizskatās magnētiska. Taču, tā kā tā ir ērtāka, ir vērts pārliecināties par to, ka tā nav parasta papīra grāmatzīme. 

Pasniedz to kopā ar grāmatu

Parasti grāmatzīmes ir visai draudzīgās cenās, tā kā, ja vēlies dāvanu papildināt, dari to pavisam pašsaprotami – ar foršu grāmatu. 

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Magnētiskā grāmatzīme varētu būt jauka dāvana mammai, ja viņa lielu daļu sava brīvā laika pavada lasot arvien jaunas grāmatas.

Tētim

Arī tētim noderētu jauna grāmatzīme. Ja viņš daudz lasa, tad pastāv iespēja, ka viņam jau ir kāda grāmatzīme. Iespējams, ka esi novērojis, ka tā ir jau apbružājusies – pārsteidz viņu ar jaunu versiju, magnētisku un noturīgu.

Māsai

Ja arī tava māsa ir liela lasītāja, tad viņa noteikti priecāsies saņemt dāvanā kādu skaistu grāmatzīmi. Pārliecinies par to, ka tā atbilst viņas gaumei – izvēlies īpašas krāsas vai tematiku, kas viņai šķistu saistoša.

Skolotājai

Magnētiskā grāmatzīme varētu būt lieliski piemērota dāvana skolotājai. Pārsteidz viņu svētkos ar foršu grāmatzīmi kā dāvanas papildinājumu, piemēram, ziediem.

Kolēģim

Arī kolēģim, kas daudz lasa, piemērota dāvana svētkos varētu būt noderīga grāmatzīme. Magnēta aspekts to padarīs par ļoti ērtu, atvieglojot mūžīgo grāmatzīmju pazaudēšanas problēmu.

Kur pirkt dāvanu

Magnētiskā grāmatzīme manilla

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Magnētiskās grāmatzīmes veikalā Manilla

Veikals Manilla piedāvā iegādāties dažādas papīrlietas, plānotājus un burtnīcas, apsveikuma kartītes, kā arī grāmatzīmes. Augšējā attēlā ievietojām viņu magnētisko grāmatzīmju komplektus, kas būtu skaista dāvana ikvienam grāmatu lasītājam. 

Jāņa Rozes grāmatnīcas

Protams, ka arī grāmatnīcās ir iespējams iegādāties skaistas magnētiskās grāmatzīmes. Arī Jāņa Rozes grāmatnīcas interneta veikalā ir grāmatzīmju piedāvājums – ir gan magnētiskās, gan arī kartona un koka grāmatzīmes.