GoPro kamera – piedzīvojumu iemūžināšanai

GoPro kamera

GoPro kamera ir iedvesmojoša dāvana, kas tās saņēmējam ļaus attīstīt savu hobiju vai piedalīties jaunos piedzīvojumos. Šī ir lieliska dāvana īpašos svētkos – tuviniekiem dzimšanas dienās, draugiem kāzās un absolventam izlaidumā.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Kamera piedzīvojumiem un aktivitātēm

GoPro kamera ir sporta kamera, kas ir lielisks sabiedrotais dažādu sportisku skativitāšu fiksēšanai. Tās ir iemīļotas gan sportistu, gan arī piedzīvojumu meklētāju starpā. Ar GoPro kameru iespējams vienkārši un kvalitatīvi fiksēt kadrus, kas veikti kustībā – arī neizmantojot rokas.

Tāpēc, ja ir vēlme nofilmēt kādu sporta spēli, aizraujošu pārgājienu vai iemūžināt savu pirmo reizi sērfojot – GoPro ir īstā izvēle. Tieši tā, arī sērfošanu un citas ūdens aktivitātes ir šai kamerai pa spēkam – GoPro kamera ir ūdens iztaurīga.

Vēl viena lieliska priekšrocība ir GoPro kameras platais objektīvs. Ar šīs kameras palīdzību iespējams fiksēt daudz pilnvērtīgākus un platākus kadrus, nekā ar citām kamerām. Tās arī iespējams savienot ar viedtālruni, gan iOS, gan Android. Īstam teholoģoju mīlim šī dāvana būs tieši laikā.

Radoša dāvana

Lai arī GoPro noteikti ir praktiska dāvana, šajā rakstā to aprakstīsim kā radošu dāvanu. Radoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļaus radoši izpausties, sajusties iedvesmotam un pašam kaut ko radīt.

Ar šīs advancētās kameras palīdzību iespējams veidot elpu aizraujošu saturu, kas dāvanas saņēmējam sniegs iedvesmu doties ārā un meklēt jaunus piedzīvojumus. Šāda dāvana noderēs gan jau esošam sporta baudītājam, gan arī mirkļu iemūžināšanas entuziastam.  

Dāvanas sniegtā vērtība

GoPro kamera

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja attīstīt savu hobiju vai iegūt jaunu

Ja dāvanas saņēmējs ir aktīvs cilvēks – sportists vai aktīva dzīvesveida piekritējs, tad GoPro kamera varētu būt lielisks sabiedrotais treniņos un ikdienā. Tas varētu būt noderīgs gadžets, kas palīdzēs riteņbraukšanu, kalnos kāpšanu, pārgājienus, peldēšanos, ceļošanu un jebkuru citu aktivitāti padarīt par interesantāku un aizraujošāku piedzīvojumu. 

Tas sniegs iedvesmu ar jaunu sparu attīstīt savu brīvā laika pavadīšanas veidu, vai tieši otrādāk – ļaus iegūt jaunu hobiju. Tā varētu būt filmēšana gan pašam sev, gan arī citiem – fiksējot dažādas sporta spēles, sacensības un citas aktivitātes. 

Jauni piedzīvojumi

Ja dāvanas saņēmējam ļoti patīk iemūžināt kadrus, tad GoPro kamera šo procesu noteikti padarīs interesantāku un kvalitatīvāku. Tas arī sniegs dāvanas saņēmējam dažādas iespējas un iedvesmu meklēt jaunsu piedzīvojumus.

Domājot, ko lai nofilmē, iespējams attapties visdažādākajos pasākumos un piedzīvojumos, kuros paši sevi nebūtu iepriekš sastapuši. 

Ko ņemt vērā

gopro kamera

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

GoPro kameras nav lētas

Skaidrs, ka neviena laba kamera nemaksā maz. Tomēr GoPro kameras ir ļoti kvalitatīvas un piedāvā daudzfunkcionālas iespējas. Tāpēc arī nav lētas. Cenas variē aptuveni no 220 EUR līdz pat 600 EUR un vairāk. Šī varētu būt laba dāvana īpašos svētkos – apaļās jubilejās, izlaidumos, kāzās utt.

Vērts padomāt arī par GoPro kameras aksesuāriem

Uzdāvinot GoPro kameru kādam, kam nekad tāda iepriekš nav bijusi, jāpiedomā arī par šī gadžeta aksesuāriem. Iespējams, būs nepieciešams statīvs jeb kameras stiprinātājs. Ir jāņem vērā mērķis, kam kamera tiks izmantota, lai spētu paredzēt, kādi papildinājumi būs nepieciešami.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Brālim vai māsai

Aktīvās atpūtas vai sporta piekritējiem šī dāvana ļoti patiks. Ja māsa vai brālis nodarbojas ar sportu un labprāt to iemūžina, tad GoPro kamera ir lieliski piemērota dāvana svētkos.

Draugam vai draudzenei

Īpašos svētkos – apaļās jubilejās vai kāzās iespējams pasniegt arī šādu dāvanu. GoPro kameras noteikti nav no lētākajiem gadžetiem, tomēr, ja iespējams samesties ar citiem draugiem, tad tāda dāvana būs kas patiesi īpašs.

Absolventam

Turpmākajam dzīves posmam pēc skolas absolvēšanas šī ir lieliska dāvana. Atklāt ko jaunu, kādu hobiju vai pat uzsākt gaitas profesionālas filmēšanas karjeras virzienā. GoPro kamera noteikti noderēs jaunam absolventam, kam priekšā vēl tik daudzi skaisti piedzīvojumi!

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Pulsometrs.lv veikalā

pulsometrs.lv

Ir dažādi GoPro modeļi, kas piedāvā dažādas funkcijas. Arī Latvijā ir zīmoli, kas tirgo kvalitatīvas GoPro kameras gan sportiskām aktivitātēm, gan dažādiem ceļojumiem. Viens no šādiem zīmoliem ir Pulsometrs – www.pulsometrs.lv.

Lai izvēlētos sev piemērotu kameras modeli, iespējams arī ļaut dāvanas saņēmējam veikt sev piemērotāko izvēli pašam. Pulsometra dāvanu karte no populārā dāvanu karšu servisa FromMe.lv ir lieliska izvēle.

220.lv interneta veikalā

gopro kameras 220.lv

220.lv ir viens no populārākajiem interneta veikaliem Latvijā, kas iepriecina ar profesionālu servisu un plašu piedāvājumu dažādās ikdienas jomās. Piedāvājumā ir arī GoPro kameras dažādās cenu kategorijās.

Te varēs atrast gan pašas kameras, gan arī dažādus to aksesuārus. Aksesuāri vairāk gan noderēs tiem, kam jau ir pašiem savas Gopro kameras. Lai svētkos joprojām izdodas iepriecināt un papildināt esošo gadžetu.

Lai izdodas iepriecināt jubilāru svētkos!


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *