Radošās meistarklases

meistarklase

Radošās meistarklases ir dāvana iedvesmai, kas tās saņēmējam ļaus apgūt ko jaunu, iegūt īpašas sajūtas un pat veicināt radošo garu. Šī ir lieliska dāvana vecākiem, kolēģiem un skolotājiem gan dzimšanas dienās, gan skolas sākšanā un beigšanā.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Radošās meistarklases – dāvana attīstībai

Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Mūsdienās ir pieejamas dažādas interesantas un patiesi aizraujošas meistarklases, kas ļauj attīstīt savas prasmes un apgūt ko jaunu. Sociālajos medijos vien jau var redzēt daudzas interesantas reklāmas par visdažādākajām meistarklasēm. Iespējams apgūt gleznošanas un kaligrāfijas tehnikas, gūt iedvesmu pavārmākslas meistarklasē un iemācīties gatavot dažādus pasaules virtuvju ēdienus, iemācīties kā uzšūt pašam sev skaistu apģērbu un vēl, un vēl!

Un kāpēc gan šo iespēju neiegādāties dāvanas formātā un nepasniegt kādam svētkos? Radošās meistarklases iespējams pasniegt dāvanu karšu formātā. Tad dāvanas saņēmējs pats varēs izvēlēties laiku un datumu, kad šīs meistarklases apmeklēt. Tas ir vislabākais veids, kā uzdāvināt iedvesmu un sevis attīstīšanu. 

Dāvana iedvesmai

Dāvanas iedvesmai ir labs veids, kā uzdāvināt kaut ko noderīgu un vienlaikus sirdi sildošu. Dāvanas, kas sniedz īpašas emocijas – sajūtu dāvanas – ir lielisks apsveikums svētkos, kad negribas uzdāvināt kaut ko tādu, kas netiks izmantots. Tāda iedvesmas dāvana kā radošās meistarklases ļaus dāvanas saņēmējam izmēģināt ko jaunu, iegūt īpašas sajūtas, kaut ko iemācīties un noteikti arī veicināt savu radošo iedvesmu. 

Dāvanas sniegtā vērtība

radošās meistarklases

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Apgūt jaunas prasmes

Iegūstot savā īpašumā radošās meistarklases dāvanu karti, dāvanas saņēmējs noteikti iemācīsies ko jaunu. Ir noderīgi uzdāvināt tādas meistarklases, kas ļauj attīstīt jau esošas prasmes, piemēram, uzlabot gleznošanas tehniku vai apgūt zīmēšanu ar ogli. Taču vēl interesantāk ir ļaut dāvanas saņēmējam apgūt ko pavisam jaunu un vēl nezināmu – iesaistīties dekupāžā, izmēģināt prasmes fotografēšanā vai rokdarbos, floristikā utt. Jaunas prasmes vienmēr būs noderīgas, taču vienmēr paši sev iegalvojam, ka mums tam nav laika. Taču cik ātri tas brīvais laiks atrastos, ja kāds vienkārši bez brīdinājuma uzdāvinātu radošās meistarklases apmeklējumu – nevarētu sagaidī izmēģināt ko jaunu!

Iegūt īpašas sajūtas

Uzdāvinot radošās meistarklases apmeklējumu, dāvanas saņēmējs iegūs ne vien acīmredzamo, bet arī daudz vairāk. Meistarklase ļaus dāvanas saņēmējam apgūt kādu prasmi, taču tas nav viss. Došanās uz meistarklasi – vēl nezināmu un neapgūtu – var sagādāt nelielu satraukumu, taču rezultāts un garastāvoklis pēc tās apmeklēšanas noteikti būs lielisks. Tiks izmēgināts kas jauns, iegūtas fantastiskas sajūtas, satikti jaunu un profesionāli cilvēki.

Veicināt radošo garu

Katra radošā nodarbe ievērojami veicina arī radošo garu, iedvesmu un spēju radīt ko skaistu. Reizēm aizņemtās ikdienas laikā aizmirstam par radošo garu, jo visu savu uzmanību veltām darbiem. Meistarklases ļauj ne vien uzzināt un apgūt ko jaunu, bet arī radoši izpausties. Izveidot kaut ko paša rokām – oriģinālu un skaistu. Šāda izkāpšana no komforta zonas un kā jauna izmēģināšana nereti noved pie lieliskas iedvesmas, kas savukārt ļauj darīt brīnumus.

Ko ņemt vērā, dāvinot radošās meistarklases

Dāvinot šadu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Meistarklases pieejamība

Dāvanu karti uz konkrētām meistarklasēm var iegādāties visu laiku, jo tās arī regulāri tiek rīkotas. Tomēr, ja tiek apdomāts lēmums uzdāvināt kādu notiektu meistarklasi, kas norit vien konkrētos datumos, jāpārliecinās to pieejamība. Nav nekā sliktāka par dāvanas iegādes atstāšanu uz pēdējo brīdi un tad saprašana, ka gaidītā meistarklase jau ir piepildīta un brīvu vietu nav.

Izvēlētās meistarklases saikne ar dāvanas saņēmēju

Pirms šīs dāvanas iegādes, vērts padomāt arī par paša dāvanas saņēmēja vēlmēm. Jāizsecina, ko viņš tiešām novērtētu – kas būtu pietiekami jauna lieta, ko izmēģināt, kā arī vienlaikus jautra un interesanta?

Kādos svētkos piemērota

radošās meistarklases

Katrai dāvanai ir sava īpašā vērtība, ko vēlamies sniegt konkrētā gadījumā. Tāpēc ir svarīgi saprast, kādos sveikšanas gadījumos šī dāvana varētu būt piemērota. Uzzini, kur iegādāties dāvanu sadaļā Kur pirkt dāvanu

Dzimšanas dienā

Dzimšanas dienā jubilāram aprit vēl viens gads, kas apzīmē kā jauna sākšanos. Līdzīgi kā ar jaunā gada sagaidīšanu, arī dzimšanas dienām ir līdzīga sajūta. Gribās izdarīt kaut ko vēl nepieredzētu, iemācīties ko jaunu – meistarklase ir tieši laikā.

Izlaidumā

Pēc mācībām, pārbaudes darbiem un eksāmeniem noteikti gribēsies paņemt pauzi un atpūsties. Vai arī, kamēr vēl vēlme un spēks kaut ko apgūt, var atrast kādu jaunu hobiju. Meistarklases noteikti spēj ieviest jaunas intereses un iemācīt ko interesantu.

Zinību dienā

Meistarklases ir arī lieliska dāvana, ar ko apsveikt skolnieku vai skolotāju pirmajā septembrī jeb Zinību dienā. Lai vienmēr ir ne tikai skola, kur mācīties, bet arī kāda meistarklase, kur apgūt ko pašam interesējošu.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vecākiem

Ieejot rutīnā un ikdienas pienākumos, bieži vien aizmirstam par laiku, ko veltīt pašiem sev. Tas īpaši raksturīgi ir vecākiem – mammai un tētim. Viņi ir pieraduši rūpēties par savu ģimeni, taču noteikti sev nevelta pietiekami daudz laika. Meistarklase ir veids, kā labi pavadīt laiku un iemācīties kaut ko jaunu un interesantu.

Māsai

Radošās meistarklases apmeklējums varētu būt jauka dāvana māsai svētkos. Pārsteigums, kas ļaus iedarbināt iztēli un radošo garu.

Skolotājai

Arī skolotājai ik pa laikam vērts iemācīties ko jaunu. Lai arī pati skolotāja profesija liek ikdienā nekad neatslābt un gūt jaunas zināšanas, meistarklase varētu lieliski palīdzēt apgūt kādus jaunus rokdarbus vai pamatzināšanas kādā citā jomā. To pēc tam skolotāja noteikti varēs arī iemācīt saviem skolniekiem, pamainot mācību repertuāru.

Kolēģim

Ja ikdienā pavadi laiku ar kolēģiem, tad noteikti esi viņus nedaudz iepazinis. Svētkos, kad jāatrod dāvana kolēģiem, lieliska izvēle ir meistarklase – to var izmantot, kā saliedēšanas pasākumu, kā arī uzdāvināt kā individuālu dāvanu. Iespēja izklaidēties un apgūt ko noderīgu vienmēr ir lieliska ideja.

Kur pirkt radošās meistarklases dāvanu karti

Radošās meistarklases ir veids, kā iedvesmot mūsu tuviniekus un draugus izmēģināt ko jaunu, attīstīt savas prasmes un izjust dziļu gandarījumu.

Dāvinot šādu karti, mēs ļaujam saviem dāvanu saņēmējiem izvēlēties, ko viņi patiešām vēlas darīt un izmēģināt sev piemērotas radošās nodarbības. Tas ir iespēja atrast jaunu hobiju, attīstīt māksliniecisko talantu vai vienkārši baudīt laiku, radot kaut ko unikālu ar savām rokām.

Gleznošanas meistarklase – Art&Wine

Gleznosanas meistarklase ar vinu

Meistarklase notiek individuāli profesionāla mākslinieka pavadībā – tikai Jūs un mākslinieks. Darbi tiek veikti uz 40 x 50 cm lieliem audekliem. Īpašai iedvesmai tiks uzcienāts ar vīnu, vai citiem bezalkoholiskiem dzērieniem, kurus var izvēlēties no plašā dzērienu klāsta.

Gleznošanas meistarklase ar vīnu ir lielisks veids, kā veltīt laiku sarunām un atklāt jaunu un aizraujošu hobiju.

Sveču liešanas meistarklase – Marissa Fleur

Svecu liesanas meistarklase

Sveču liešanas meistarklase ir aizraujošs process, kas ļauj īstenot vēlamo vīziju, kad tiek baudīti pašu izvēlētie aromāti. Marissa Fleur dāvā dažādas sveču veidošanas izvēles iespējas – sākot no lakoniskām, stilīgām svecēm, un beidzot ar “garšīgām”, realistiskām deserta svecēm. Meistarklases laikā vareši izpausties radoši un mācīties radīt ko jaunu.

Tāpēc, ja vēlaties iepriecināt savus tuviniekus ar dāvanu, kas iedvesmos viņus izpausties un attīstīt radošumu, radošo meistarklašu dāvanu karte ir lieliska izvēle. To izmantojot, viņi varēs atrast jaunu pasaules aspektu un iegūt jaunas prasmes, kas noteikti nesīs prieku un gandarījumu.

Iesakam aplūkot šādas dāvanu idejas:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *