Gaismas virtene

gaismas virtene

Gaismas virtene ir mīļa dāvana, kas tās saņēmējam sniegs saulainu istabas dekoru un iespēju iedvesmoties, radoši izpausties. Tā ir dāvana, kas ir piemērota ikvienai sievieteimāsai, draudzenei, sievai, meitenei, varbūt arī mammai un absolventam.

Skaista lampiņu virtene

Skaists veids, kā izdekorēt savu mājvietu, ir ar gaismas virteņu palīdzību. Jau labu laiku tas tiek uzskatīts par lielisku dekorāciju, kas var būt gan funkcionāla, gan arī vienkārši estētiska. Gaismas virtenes var būt dažādas – bumbas, lampiņas, mazas vai lielas, krāsainas vai dzeltenas utt. 

Tas ir mīļš veids, kā uzdāvināt kādam gaismu un siltumu. Gaismas virtenes vari atlasīt pēc dāvanas saņēmēja gaumes un interjera. Raksta beigās arī sadaļa, kur tādas var iegādāties.

Mīļa dāvana

Saviem mīļajiem cilvēkiem svētkos vēlamies dāvināt ko tādu, kas viņus iepriecinātu un kas saildītu sirdis. Mīļa dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam sasildīs sirsniņu, kārtīgi iepriecinās un raidīs siltumu jubilāra virzienā. Tā ir dāvana, kas ir mīļa, jo tā ir pārdomāta un izvēlēta ar rūpību, nevis principiāli uzdāvināta.

Gaismas virtenes ir mīļa dāvana, kas sniegs prieku un siltumu. Tā palīdzēs izrotāt dāvanas saņēmēja istabu un piešķirt tai īpašu omulību. Ja zini jubilāra mīļākās krāsas vai gaumi, tad šī dāvana būs īpaši mīļš apsveikums. Tas būs labi piemērots sveiciens dzimšanas dienā, izlaidumā vai īpaši Ziemassvētkos.

Dāvanas sniegtā vērtība

Gaismas virtene

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Skaists un saulains dekors

Gaismas virtenes jeb lampiņas var būt forss dekors ne tikai Ziemassvētku sezonā, bet visu cauru gadu. Virtenes noteikti telpai spēj piešķirt īpaši omulīgu un saulainu noskaņu. Turklāt tām nav obligāti jābūt parastām lampiņām, ko ierasts karināt Ziemassvētku eglītē. Tās var būt mazākas, lielākas gaismu bumbas, krāsainās kombinācijās, oriģinālas un košas.

Silta un mīļa dāvana

Šī ir dāvana, kas var kalpot par mīļu metaforu. To vari dāvanas saņēmējam pasniegt ar vēlējumu viemēr rast siltumu un sauli katrā situācijā. Vai vienmēr spīdēt tik pat spoži kā saulei, tāpēc tiek uzdāvināts atgādinājums gaismas virteņu formātā. 

Iespēja radoši izpausties

Gaismas virtene var būt arī iedvesmojoša dāvana, kas tās saņēmējam ļaus radoši izpausties. Tas gan atkarīgs no lampiņām, kas tiks izvēlētas kā dāvanas.

Piemēram, pastāv arī mazas lampiņu virtenes ar pavisam smalkiem pavedieniem. Tad no tām iespējams izveidot oriģinālu telpas dekoru. Viss, kas jāizdara, ir tās jāsaliek skaistā stikla burciņā. Tā kā tās darbojas uz baterijām, baterijas slēdzi var skaisti noslēpt un radīsies spīdošā burka. To var piepildīt ar mandarīniem vai, piemēram, vati. Gaismas mākonis ir gatavs! Šis dekors izskatīsies īpaši skaisti tumsā. 

Ko ņemt vērā

Gaismas virtene

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies gaismas virteni pēc saņēmēja gaumes

Ja īsti nezini, kādas virtenes dāvanas saņēmējam vislabāk patiktu, tad mēģinito noskaidrot kādā apslēptā veidā. Pajautā kādam jubilāra draugam. Vai arī uzdod nekonkrētus jautājumus jubilāram – piemēram, pajautā par mīļākajām krāsu kombinācijām. Tad arī zināsi, kādu virteni labāk izvēlēties.

Parūpējies par rezerves lampiņām, uzlādes baterijām

Gaismas virtenēm ir svarīgi pielikt klāt arī baterijas vai rezerves lampiņas. Tas parasti ir komplektā, taču vērts par to pārliecināties. Ja virtene netiek pirkta tās oriģinālajā veikalā, tad šādas lietas var arī iztrūkt.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Gaismas virtene ir lieliska dāvana sievietei svētkos. Tā var būt mīļa un romantiska dāvana, kas sniegs gaismu un omulīgu atmosfēru sievietes istabā.

Māsai

Tā var būt arī mīļa dāvana tavai māsai svētkos. Galvenais ir izvēlēties viņas gaumei piemērotākās krāsas un lampiņas noteikti būs izdevusies dāvana.

Sievai

Ja vēlies uzdāvināt siltu un mīļu dāvanu savai sievai, tad gaismu virtene var būt īstā izvēle. Viņa noteikti priecāsies par jaunu dekorāciju jūsu mājoklim.

Draudzenei

Savas draudzenes gaumi noteikti pārzini labi, tāpēč bez šaubām zināsi, vai šī ir dāvana, kas viņu iepriecinās.

Absolventei

Arī absolventei šī var būt piemērota dāvana. Varbūt pat ar saulainu novēlējumu – lai šīs gaismas virtenes rāda gaišu ceļu arī nākošajā profesionālās dzīves izaugsmes posmā!

Mammai

Varbūt arī tavai mammai patiktu saņemt svētkos mīļu un skaistu gaismas virteni. Izvēlies to oriģinālu un vēl neredzētu, tad mammai būs superīgs rotājums kādai telpai mājās vai pat dārza nojumē. 

Kur iegādāties

Gaismas virtene cherry picking

Gaismas virtenes un lampiņas iespējams iegādāties dažādās vietās. Tas gan atkarīgs no tā, kādas virtenes tu vēlies iegādāties.

Pašmāju Cherry Picking virtenes

Šīs sadaļas attēlā esam ievietojuši Cherry Picking gaismas virtenes, kas ir mūsu pašmāju ražotāju darinātas dāvanas. Tās ir piemērotas gan kā skaists dekors, gan arī iedvesmojošs sveiciens svētkos. Piedāvājumā ir visdažādākās krāsu kombinācijas, kā arī iespējams iegūt savu personalizēto variantu.

LED virtenes interneta veikals

Internetā iespējams iegādāties LED virtenes visdažādākajos veidos. Te pieejamas gan parastas un mazākas lampiņas, gan arī gaismu bumbas un iespaidīgi veidojumi.