Latvijas dizaina apģērbs – moderna dāvana ar vērtību

Latviešu dizains

Latvijas dizaineru radīts apģērbs ir oriģināla dāvana dažādos svētkos – lielisks veids, kā savus mīļos tuviniekus pārsteigt ar stilīgu apģērbu, atbalstīt vietējos ražotājus un būt lepnam par savā zemē radīto. Šī ir lieliska dāvana gan sievietei, gan vīrietim, gan arī visai ģimenei.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzoš osadaļu Kur pirkt dāvanu.

Latviešu dizaina apģērbs – stilīgs un pats par sevi runājošs

Jebkuram ir svarīga sava apkārtējā vide, ko veidojam savos mājokļos – tos pēc savas gaumes iekārtojam, meklējam piemērotus dekorus un dažādus dizaina objektus. Vēlamies, lai apkārtējā vide runā par mums pašiem, mūsu vērtībām un, protams, gaumi. Tieši tāpat ir ar garderobi un apģērbiem ar ko izvēlamies to piepildīt.

Latviešu dizaineri attīstās un to veikumi pilnveidojas ar katru dienu, laužot stereotipus, ka Latvijas tirgū pašu darinātas var būt vien koka karotes un no rupjās dzijas adītas zeķes. Apģērbs, ko izvēlas veidot latviešu dizaineri, ir stilīgs, ērts, pats par sevi runājošs un jaunus trendus ieviesošs.

Latvieši rada ne vien skaistu un estētisku apģērbu, bet arī ļauj tam runāt par mūsu pašu vērtībām – par latviešu humoru, neizsīkstošo praktiskumu, lepnumu pašiem par savu tautu un zemi. Reizēm vērts atcerēties par to, cik viegli ir mīlēt pašu dzimteni un līdz ar to arī Latvijā radīto.

Oriģināla dāvana

Latviešu dizaina apģērbs ir oriģināla dāvana, ko uzdāvināt kādam svētkos. Izvēle ir ļoti plaša, jo ar katru dienu latviešu dizaineru skaits pieaug, tie atver jaunus dizaina veikalus un darbnīcas. Latvijas ražotāju veikali pārdod pašu veidotos aksesuārus, dekorus, apģērbus un interjera labumus. Turklāt visiem šiem veikaliem sirdī ir Latvijas dizains un galvenokārt pati Latvija – aiz tiem stāv daudzi latviešu dizaineri, kas nebaidās apvienoties un atbalstīt viens otra dizaina darinājumus.

Šī ir oriģināla dāvana, jo apģērbu parasti nemēdzam dāvināt – tā šķiet tāda ikdienišķa lieta un nepieciešamība, par ko katrs parasti parūpējas pats. Taču, izvēloties dāvināt latviešu dizaina apģērbu, dāvanai tiek pievienota papildus vērtība. Īpašs stāsts, tuvība ar dzimteni. Kaut kas tāds, kā valkāšana sagādā prieku un lepnumu.

Dāvanas sniegtā vērtība

lv dizains

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Stilīga un moderna dāvana

Latviešu radītais apģērbs ir stilīga dāvana, ko kādam uzdāvināt. Nu jau ir tik daudzi lieliski dizaineri un uzņēmumi, no kā izvēlēties, ka iespējams atrast kaut ko katra gaumei. Taču, ņemot vērā to, ka radoši un kvalitatīvi latviešu zīmoli vēl tikai veidojas, to arī nav pārāk daudz, lai atkārtotos. Zīmoliem pieejama radošā brīvība un oriģinālas idejas.

Piemēram, Cita Rota rada skaistas lina kleitas, kuras ir apburošas un sievišķīgas. TRU:DE zīmols rada apģērbus gan pieaugušajiem, gan bērniem – apģērbu dizains ir moderns, košs, rotaļīgs un pāri visam mīlestības pilns.

Savukārt Be–With zīmola produkcija tiek veidota ar mērķi cilvēkiem savstarpēja satuvināties – tas ir apģērbs apskāvieniem.

Pašmāju produkta atbalstīšana

Iegādājoties pašmāju preces, mēs izrādām atbalstu pret vietējiem ražotājiem. Tāpēc bieži vien izvēlamies pirkt mūsu pašu zemē audzētus pārtikas produktus. Tieši tāda pati domāšana ir pielietojama arī apģērbā.

Tikai, iegādājoties latviešu radītus apģērbus, mēs atbalstām vietējo produkciju ne vien pirkšanas brīdī, bet arī katru reizi, kad šo apģērba gabalu valkājam.

Atbalstot latviešu dizainu, mēs rūpējamies par to, lai tas turpinātu attīstīties. Lai Latvijā veidotos vēl vairāk neatkarīgu uzņēmumu, kas veido paši savus zīmolus. Tur tomēr slēpjas atšķirīga sajūta, kad tiek valkāts apģērbs, kas nāk no pašu tautas. Tā ir piederības sajūta, kas tiek nodota ar dāvanu. Dāvana ar vērtīgu ziņu.

Ko ņemt vērā, dāvinot apģērbu

latviešu dizaina apģerbs

Dāvinot jebkāda veida apģērbu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pārliecinies par izmēru

Pirmā un vispašsaprotamākā lieta ir apģērba izmērs. Vērts pārliecināties par to, ka ir zināms dāvanas saņēmēja izmērs. Lai arī apģērbs, kas ir izmēru par lielu, nereti tiek uzskatīts par trendīgu izvēli, diez vai to pašu varētu teikt par mazāku apģērbu, nekā nepieciešams.

Ņem vēra saņēmēja gaumi

Ir daudzi latviešu zīmoli, kas rada patiešām skaistus apģērbus – stilīgus un modernus. Un tomēr ne vienmēr var zināt, vai konkrētais apģērbs dāvanas saņēmējam patīk.

Tāpēc ir jāpiedomā, vai apģērbs ir atbilstošs dāvanas saņēmēja gaumei – vai tas ir pārliecinošs un drosmīgs apģērbs, ikdienišķs un vienkāršs, vai arī smieklīgs un humoru paudošs.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Jauniešiem

Pašmāju dizaina apģērbs ir trendīgs un stilīgs, tāpēc to noteikti iecienītu tie, kas seko līdzi modei. Šī būtu lieliska dāvana jauniešiem, kas mēdz eksperimentēt ar savu stilu un labprāt atbalstītu latviešu apģērbu.

Māsai vai brālim

Tāpat šāda dāvana ir lieliski piemērota māsai vai brālim svētkos. Kāda stilīga kleita no zīmola ‘’Micars’’ māsai vai arī elegants krekls no zīmola ‘’Latvietis’’.

Dāvana ģimenei

Daudzi latviešu dizaina zīmoli rada produkciju arī pašiem mazākajiem, piemēram, TRU:DE. Apģērbi ir pieejami pieaugušajiem un arī miniatūras versijā. Lieliskas dāvanas ideja jaunajiem vecākiem un viņu mazulim, visai ģimenei kopā.

Sievietei

Sievietei, kas atbalsta vietējos ražotājus, noteikti patiks kāds latviešu dizaineru veikums – gan apģērbā, gan arī aksesuāros.

Vīrietim

Par sevi pārliecinātam vīrietim noteikti patiks kāds stilīgs Latvietis krekls vai aksesuārs.

Kur pirkt dāvanu

Šeit apkopojām vairākas vietas, kur iegādāties stilīgu un unikālu latviešu dizaineru apģērbu.

Interneta veikals eucow.com

Interneta veikalā www.eucow.com iespējams iegādāties oriģinālos zīmola Latvietis un Latviete, kā arī citu fonda radīto zīmolu un sadarbības partneru produktus. Zīmola Latvietis idejas mērķis ir atbalstīt un popularizēt vietējos Latvijas uzņēmējus, kas rada mūsdienīgus un kvalitatīvus produktus tepat Latvijā.

Ražots Latvijā dāvanu karte

Gadījumā, ja dāvana ir jānopērk pēdējā brīdī vai arī to nākas uzdāvināt attālināti, tad labākais risinājums ir dāvanu karte internetā. Ražots Latvijā dāvanu kartes iekļauj tādus zīmolus kā Latvietis, Karma Sock, Be-With, Cita Rota un citi.

Latviešu veikaliņu apkopojums

Latvijā ir ļoti daudzi lieliski veikali, kas tirgo latviešu dizaina preces. Par to, kur šie veikali atrodas un ko tajos iegādāties, lasi rakstā Veikali, kur iegādāties Latvijas dizaina preces.

Lai izdodas atrast!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *