Krāsojamā grāmata pieaugušajiem

Krāsojamā grāmata pieaugušajiem

Krāsojamā grāmata pieaugušajiem ir iedvesmojoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs miera terapiju, radošo iedvesmu un interesantu brīvā laika pavadīšanu. Tā ir dāvana, kas piemērota draugiem, mammai un arī kolēģiem, ko labi esi iepazinis.

Krāsojamā grāmata miera rašanai

Krāsojamā grāmata ir aktivitāte, kas patīk daudziem bērniem. Viņu iemīļotākie multfilmu varoņi, princeses, vāģi u.c. palīdz bērniem iemācīties pacietību, krāsu koordināciju, precizitāti utt. Lai arī to visu iespējams trenēt arī esot pieaugušam, tomēr pieaugušo krāsojamās grāmatas kalpo arī citu mērķu labā.

Krāsojamās grāmatas var tikt izmantotas kā iedvesmas projekts, kur gūt idejas no zīmējumiem vai krāsu salikumiem. Tāpat krāsojamās grāmatas var tikt izmantotas miera gūšanai. Krāsošana audzina pacietību un sniedz kontroles sajūtu. Bieži vien tā ir lieta, kas mums ikdienā trūkst. Tad nu īpaša mandalu vai ziedu krāsojamā grāmata var nomierināt un kalpot par vērtīgu terapiju.

Dāvana iedvesmai

Dāvanas iedvesmai ir labs veids, kā uzdāvināt kaut ko noderīgu un vienlaikus sirdi sildošu. Dāvanas, kas sniedz īpašas emocijas – sajūtu dāvanas – ir lielisks apsveikums svētkos, kad negribas uzdāvināt kaut ko tādu, kas netiks izmantots. 

Krāsojamā grāmata ir lieliska dāvana ikvienai radošai personībai, jo pieaugšana nenozīmē atteikšanos no krāsainajiem zīmuļiem. Par to, kāpēc šī dāvana ir labs apsveikums svētkos un aizraujoša ikdienas brīvā laika nodarbe, raksta turpinājumā. Iedvesmojoša dāvana ir tāda, kas ļauj sajusties labāk un rast jaunas idejas – to arī krāsojamā grāmata palīdz piepildīt.

Dāvanas sniegtā vērtība

Krāsojamā grāmata pieaugušajiem

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Miera terapija

Šīs dāvanas viena no galvenajām vērtībām ir tās spējas sniegt mieru. Krāsojot jaunu grāmatas lapu, visa uzmanība tiek veltīta krāsu izvēlei, zīmuļu vai jebkuru citu krāsu avotu kustībām. Tā ir efektīva meditācijas metode, jo bez problēmām iespējams koncentrēties vien uz doto mirkli.

Ja dāvanas saņēmējam ikdienā nākas sastapties ar lielāku stresa līmeni, tad šī varētu būt praktiska un iedvemojoša dāvana, kas palīdzēs atbrīvoties un aizmirsties.

Brīvā laika aizpildīšana

Krāsojamā grāmata ir arī lielisks brīvā laika aizpildīšanas veids, kas var kļūt arī par hobiju. Īpaši tagad, kad tik daudz laika pavadām pie ekrāniem. Arī krāsot, lasīt un rakstīt iespējams datorā, telefonā vai planšetē. Tomēr uz papīra tas sniedz pavisam citu gandarījuma un piepildījuma sajūtu. 

Radošā iedvesma

Krāsošanas process ir interesants, jo tev tiek dota pilnīga radošā brīvība – krāsu izvēle, to kombinācijas, ēnošana utt. Īpaši, ja jubilārs ir iesaistīts radošajā industrijā, tad šāda dāvana varētu palīdzēt gūt iedvesmu, jaunas projektu idejas utt.

Ko ņemt vērā

Krāsojamā grāmata pieaugušajiem

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies piemērotu sarežģītības pakāpi

Vien tas, ka krāsojamā grāmata ir piemērota pieaugušajiem, nepadara to par vienam standartam atbilstošu. Māksliniekiem varētu būt garlaicīgas pārlieku vienkāršas bildes, ko izkrāsot. Savukārt, kādam, kas vienkārši grib pakrāsot un aizmirsties, attēls ar 2000 vienībām varētu būt par baisu. Izvēlies jubilāram piemērotu krāsojamo grāmatu, lai tā tiktu izmantota.

Izvērtē, vai šāda dāvana tiks izmantota

Un visbeidzot – ne visi piekritīs, ka krāsojamās grāmatas ir vērtīga nodarbe. Ne visiem ir vienādi relaksācijas veidi, kas nemaz nav slikti. Tikai jāizvērtē, kāda dāvana piemērota dāvanas saņēmējam.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Draugiem

Ikvienam draugam vai draudzenei, kuriem patīk radoši izpausties un darīt to uz īsta papīra, kā bērnībā, krāsojamā grāmata varētu būt lieliska dāvana svētkos.

Sievietei

Šī ir laba dāvanas ideja sievietei svētkos. Ja zini kādu sievieti, kura novērtē radošas dāvanas, šī nepievils.

Mammai

Interesantai laika pavadīšanai vai miera iegūšanai – šī būs jauka dāvana mammai dzimšanas vai vārda dienā.

Kolēģiem

Ar laiku bieži vien kolēģi pārtop par draugiem. Ja strādā ar radošu cilvēku, ko esi labi iepazinis, tad šī dāvana varētu būt piemērota arī kolēģim