Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem

Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem

Ikdienā darba vidē pavadām daudz laika, tāpēc nereti kļūstam par labiem draugiem ar saviem kolēģiem un arī darbiniekiem. Ja arī tu vēlies iepriecināt savus darbiniekus, tad vērts jau laicīgi padomāt par to, kas ir noderīgas un interesantas Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem.

Galvenais dāvanu pasniegšanas iemesls svētkos ir pateikt paldies par padarīto darbu un veiksmīgo sadarbību. Ziemassvētki simbolizē arī gada beigas, kad uzņēmumā vislabāk var atskatīties atpakaļ uz gada laikā paveikto.

Šajā rakstā esam apkopojuši dažādas Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem, kas no sirds iepriecinās un joprojām būs lietišķas.

Personalizēta krūze ofisa ikdienai

Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem

Nevar nošaut greizi ar noderīgas dāvanas izvēli. It īpaši tad, ja saviem darbiniekiem uzdāvināsi ko tādu, kas viņiem noderēs darba vides ikdienā. Personalizēta kafijas vai tējas krūze varētu būt viena no šādām dāvanu idejām.

Lai šī dāvana būtu vērtīgāka, iesakām krūzes apdrukāt vai kā citādi personalizēt. Tādā gadījumā krūze būs laba dāvana katram darbiniekam, jo tās savstarpēji atšķirsies. Šī ir īpaši laba doma tad, ja uzņēmums ir neliels un darbinieku starpā visi viens otru labi zina. Tad katram noteikti var izdomāt kādu saistītu sveiciena tekstu vai attēlu.

Lai ikdiena norit uz pozitīvas nots, labs variants ir smieklīga kafijas krūze, par ko arī uztaisījām atsevišķu rakstu mūsu dāvanu ideju sadaļā.

Restorāna apmeklējums

Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem

Labi paēst vienmēr ir atzīta ideja, it īpaši aktuāli tas ir Ziemassvētkos. Mēs visi bez šaubām nevaram sagaidīt mirkli, kad varēs ar visu ģimeni sēsties pie svētku galda un baudīt svinīgo maltīti. Pēc Ziemassvētkiem gan vēlme svinēt un atpūsties nemaz tik ātri nepazūd, tāpēc restorāna apmeklējums ir labs veids, kā atpūsties no gatavošanas un baudīt gardu maltīti ārpus mājas.

Gardēžu kolektīvam noteikti būs piemērota dāvana, kas ļaus izbaudīt lielisku vakaru kādā izsmalcinātā restorānā. Tik bieži ikdienā nemaz nesanāk tos apmeklēt, tāpēc darbinieki priecāsies par iespēju turpināt svētkus arī pēc Ziemassvētku vakara. Dāvanu karte restorānā ļaus ieplānot, kad šo dāvanu izmantot pašiem.

Plānotājs nākošajam gadam

plānotājs dāvana

Ziemassvētki ir piemērots laiks, kad sākt domāt par nākošo gadu – arī izvēloties Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem un kolēģiem. Plānotājs nākošajam gadam ir viena no praktiskākajām dāvanām šajos svētkos. Pastāv visai liela iespēja, ka darbinieki paši sev vēl plānotājus nav sarūpējuši.

Lai šai dāvanai piešķirtu īpašu vērtību, plānotājam var pievienot kādu sveiciena tekstu vai uzņēmuma logo, piemēram. 

Šī ir dāvana, kas ļaus pierakstīt ne tikai savus plānus un ikdienas darbus, bet arī nākotnes sapņus un mērķus. Tā ir dāvana, kas iedvesmos! Lieliskus pašmāju ražotāju plānotājus atradīsi apkopotus rakstā Latvijā radīti plānotāji jaunajam gadam.

Kvalitatīva termokrūze ikdienai

udenspudele.lv termokrūze

Praktiska dāvana, kas ir īpaši piemērota ziemas aukstajam laikam, ir kvalitatīva termokrūze. Tā ir piemērota ikvienam kafijas vai tējas, vai jebkura cita karstā dzēriena cienītājam. Laba termokrūze dzērienu karstā temperatūrā ļaus baudīt ilgstoši – vairāku stundu garumā. Tāpat, protams, arī vasarās varēs veldzēties ar atspirdzinoši aukstu dzērienu.

Kvalitatīvas termokrūzes ir laba dāvana, ko pasniegt darbiniekiem, jo uz termokrūzes var arī atzīmēt kādu personisku ziņu vai varbūt pat uzņēmuma logo. Katram vajadzētu būt savai termokrūzei, ko ērti paņemt līdzi arī braucienā pa ceļam uz darbu vai kādā garākā pastaigā.

Universāla dāvanu karte ar plašu izvēli

fromme karte

Dāvana, ar ko nav iespējams nošaut greizi, ir plašas izvēles sniegšana universālas dāvanu kartes formātā. Lielisks piemērs ir FromMe karte, ko darbinieki varēs izmantot pie vairāk kā 50 FromMe partneriem visā Latvijā.

Lai sniegtu priekšstau par to, ko ar šo dāvanu karti var izvēlēties, tad tie ir piedāvājumi praktiskiem pirkumiem, hobijam, veselībai un atpūtai, ceļojumiem un aktīvās atpūtas piedzīvojumiem. Ar šo dāvanu karti var braukt uz kalnu slēpot, var doties ekskursijās uz kaimiņzemēm un uz tālākām zemēm, var atpūsties SPA centros un iet uz ārstnieciskajām masāžām. Saraksts ar iespējām tiešām ir ļoti plašs.

Turklāt ar dāvanu karti ir ļoti vienkārši nodot patīkamas sajūtas lietišķā veidā. Dāvanu karte tiek iesaiņota skaistā aploksnē ar papildinātu šokolādi. Gaumīgi un sirsnīgi.

Radoša meistarklase

radoša dāvana

Ziemassvētki ir lielisks brīdis, kad uzdāvināt dāvanas ar novēlējumu iemācīties ko jaunu. Nereti jaunais gads iesākas ar mērķu un apņemšanās sarakstu, ko gada laikā vēlamies piepildīt. Līdz ar to laba dāvana darbiniekiem Ziemassvētkos varētu būt kāda aizraujoša meistarklase, kas ļaus pavadīt laiku kopā un darīt to interesantā veidā.

Viens veids, kā šo dāvanu realizēt, var sarīkot to kā team-building pasākumu. Visi darbinieki kopā varētu doties uz kādu radošu meistarklasi, tādējādi veicinot gan komandas garu, gan arī produktivitāti darba vidē.

Ražots Latvijā dāvanu karte vietējo atbalstam

ražots latvijā dāvanu karte

Dāvanu karte ir laba izvēle tieši tāpēc, ka darbinieki, to saņemot, varēs paši izvēlēties sev piemērotāko dāvanu. Universālas dāvanu kartes, kā Ražots Latvijā dāvanu karte šo iespēju izvēlēties paplašina vēl vairāk. Šajā dāvanu kartē ir apvienots nevis viens, bet vairāk kā 10 dažādi pašmāju ražotāju uzņēmumi.

Līdz ar to dāvanu kartes saņēmēji varēs izvēlēties uzņēmumu, kas viņus uzrunā visvairāk. Tad doties uz konkrēto veikaliņu un no tā piedavājuma izvēlēties sev ko noderīgu.

Tā kā šajā dāvanu kartē ir apvienoti dažādi pašmāju uzņēmumi, tad ar šo dāvanu izdosies arī atbalstīt kādu no vietējiem mazajiem uzņēmumiem. Labs darbiņš, kas Ziemassvētkos būs padarīts.

Galda kalendārs nākošajam gadam

kalendārs

Tā kā Ziemassvētkos aktuāls ir arī jaunais gads, dāvanu izvēle kļūst plašāka. Plānotājam līdzīga dāvana varētu būt kalendārs. Tas ļautu darbiniekiem būt produktīvākiem un vienmēr laikus saplānot savus darbus. Tāpat arī bonuss ir kolēģu vārda dienu neaizmiršana gada garumā.

Šo dāvanu var izvēlēties dažādiem mērķiem. Tas var būt skaists kalendārs, ko mājoklī pielikt pie sienas. Personalizēts sienas kalendārs būs īpaši forša izvēle. Taču tas var būt arī galda kalendārs, ko uzlikt darbā uz sava galda. Piemēram, neliels kalendārs, kur katru dienu nāk klāt arī kāds novēlējums vai jociņš pozitīvai dienai.

Vīna degustācija

degustācija

Vēl viena dāvana, kas ļaus piedzīvot foršas emocijas un joprojām var tikt pasniegta lietišķā vidē, ir vīna degustācija. Arī šo pasākumu var pasniegt darbiniekiem individuāli, bet var arī sarīkot vīna degustāciju visiem kopā, kādā izbraucienā.

Vīna degustācija parasti ir aizraujošs process, jo tas ļauj izmēģināt desmitiem dažādu vīna šķirņu un garšu. Par uzkodām un vīna darināšanas stāstu parasti arī viesu uzņēmēji parūpējas. 

Dāvanu komplekts

zedavanukomplekti.lv

Labs veids, kā parūpēties par to, lai darbinieku dāvanas Ziemassvētkos būtu skaisti iesaiņotas un visiem vienādi sadalītas, ir veidojot dāvanu komplektus. Uzņēmums ZeDavanuKomplekti.lv tieši par to arī parūpējas. Viņi par pamatu ņem kādu praktisku dāvanu, kas ikdienā būtu noderīga. Šo dāvanu iesaiņo komplektā ar kādu gardumu, un dāvana ir gatava.

Svarīgi ir izvēlēties dāvanu, kas priecēs sirdi jau uzreiz tās saņemšanas brīdī. Piemēram, ja jāizvēlas dāvanu komplekts ar termokrūzi, tad to varēs baudīt vēlāk – kad katrs darbinieks pagatavos sev gardu tēju vai kafiju. Tāpēc ir labi pasniegt termokrūzi ar šokolādes konfektēm, piemēram. Tās varēs nogaršot jau uzreiz!

Garda kafija

garda kafija dāvana darbiniekiem

Vēl viena laba dāvanas ideja darbiniekiem varētu būt garda kafija. Īpaši tad, ja ir zināms, ka kolektīvā visi ir gardas kafijas cienītāji. Tad šī būs lieliska izvēle, ar kuru izdosies trāpīt tieši mērķī.

Galvenais uzdevums būs parūpēties par to, lai dāvana ir skaisti iesaiņota. Tā kā kafija ir visai vienkārša dāvana, tās iesaiņojums būs galvenais pārsteiguma elements. Varbūt var izvēlēties kādu dāvanas papildinājumu, piemēram, stilīgu kafijas krūzi.

Floutinga procedūra relaksācijai

floutings dāvana

Ziemassvētki ir lieliski piemērots brīdis, kad dāvināt atpūtas piedāvājumus. Ja kolektīvs ir neliels, tad darbiniekus var palutināt ar kādu relaksējošu SPA procedūru. Viens no interesantākajiem un iedarbīgākajiem atpūtas veidiem ir floutings. Tas stundas laikā ļaus sajust bezsvara stāvokli, ļaujot savam prātam un ķermenim pilnībā atbrīvoties.

Labs veids, kā šādu dāvanu uzdāvināt, ir dāvanu karte floutingam. Tad darbinieks pats varēs izvēlēties laiku, kad šo procedūru izbaudīt. Turklāt dāvanu karti var skaisti noformēt un pasniegt kā elegantu dāvanu svētkos.

Dāvanu karte braucienam uz kalnu

Arī aktīvās atpūtas veids ir laba atpūta. Tiem, kas labprāt pavada savas brīvdienas dodoties atpūtā pie dabas vai darot ko trakulīgu, brauciens uz kalnu varētu būt lieliska dāvanas izvēle. Ja jau pirms Ziemassvētkiem laikapstākļi lutina ar biezu sniega kārtu, tad nav laika domāt divreiz – jābrauc uz tuvāko kalnu slēpot.

Ja arī darba kolektīvs ir aktīvās atpūtas entuziastu pilns, tad dāvanā dāvanu karte Žagarkalnam būs īstā dāvana. Žagarkalns ir viena no lielākajām un senākajām slēpošanas bāzēm Latvijā ar dažādu grūtības pakāpju trasēm. Tāpēc te būs interesanti gan iesācējiem, gan arī jau slēpošanas profiņiem.

Ceram, ka tev ir noderējušas šīs Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem!

Lai izdodas sirsnīgi apsveikt savus darbiniekus Ziemassvētkos!