Floutings – pilnīga atslēgšanās no ikdienas

spa floutings

Floutings ir dāvana, kas tās saņēmējam ļaus pilnībā atbrīvoties no uzkrātās spriedzes, atpūsties un iegūt jaunu enerģijas sparu. Zināms, ka paši nereti aizmirstam sev atgādināt par atpūtu, tāpēc lielisks veids, kā sniegt kādam brīdi atpūtas, ir floutinga procedūras pasniegšana dāvanā. Tā ir oriģināla un relaksējoša dāvana, ko īpaši novērtēs sieviete, vecāki vai pāris.

Kas ir Floutings

Floutings ir pilnvērtīga relaksācija – procedūra, kas ļauj ķermenim atsābt, prātam sajust, iespējams, nekad iepriekš vēl nesajustu neizmērāma miera devu. Procedūra notiek aptuveni 30cm seklā baseinā, īpaši aprīkotā floutinga istabā – gaismas un skaņas necaurlaidīgā telpā. Galvenais, kas šo procedūru padara par floutingu, ir spēcīgais ūdens blīvums. Saskarsmē ar sāli tavs ķermenis paceļas virs ūdens un paliek tādā stāvoklī aptuveni 90 minūtes. Lai arī pelde var būt gan aktīva, gan arī pasīva, galvenais ir pilnībā atbrīvoties un ļaut ķermenim atpūsties.

Magniju izdalošais ūdens (saturošs Epsom sāli) tiek pielāgots tavai ķermeņa temperatūrai panākot efektu, kas drīz vien no vannas apmeklējuma pārtop par lidojumu bezsvara stāvoklī. Jau pāris minūšu laikā tu pieradīsi pie ūdens temperatūras un to pilnībā nejutīsi.

Floutinga procedūras sniegtās labās īpašības ir balstītas uz zinātniskiem faktiem un pētījumiem. To īpaši ir iecienījuši atlēti un sportisti pirms satraucošām un izšķirošām sacensībām, kā arī pēc nogurdinošiem un spēkus izsmeļošiem treniņiem. Tas pierāda vien to, ka floutings tiešām spēj palīdzēt gan stresa piepildītiem prātiem, gan fiziski nogurušiem ķermeņiem.

Relaksējoša dāvana

Relaksējoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam sniegs pilnvērtīgu atpūtu. Floutēšana ir visātrākā un dziļākā mūsdienās zināmā relaksācijas un meditēšanas metode. Tai ir vesels lērums pozitīvu priekšrocību, kas palīdz uzlabot veselību. Tas vien pierāda, ka floutings ir kas vairāk par vienkāršu SPA procedūru.

Dāvanas sniegtā vērtība

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Neparasta pieredze

SPA atpūta un veidi, kā mēs ļaujam sev atslābināties, izpaužas ļoti dažādi. Taču uzreiz ir skaidrs, ka floutings nespēj pielīdzināties klasiskajai muguras masāžai, pirts apmeklēšanai vai baseina peldei. Floutings ir pieredze, ko grūti aprakstīt, ja tas līdz šim nav izmēģināts. Tāpēc tas notiekti būtu jāizmēģina katram vismaz reizi dzīvē.

Floutings noteikti ir oriģināla dāvana, ko pasniegt kādam jaunu sajūtu cienītājam. Šī ir iespēja nodoties vēl nepieredzētai relaksācijai, sajust pilnīgu mieru, atbrīvoties no jebkādām ikdienas raizēm un satraukumiem. Un patiesībā, lai sajustos labāk, nav nepieciešams nedēļu ilgs atvaļinājums vai mierīgas brīvdienas laukos. Reizēm tiešām pietiek ar kā jauna un neparasta izmēgināšanu, lai piedzīvotu ko vēl iepriekš nezināmu.

Relaksējoša atpūta

Floutinga laikā tu esi pilnībā pakļauts izolācijai. Tieši šī izolācija no apkārtējās pasaules liek tev sajust pašam sevi un palikt ar savām domām vienatnē. Tas ir lielisks veids, kā atpūtināt ķermeni un tikt skaidrībā ar lietām, kas tev jau kādu laiku noslogo prātu.

Floutings ir piemērots brīdis, kad atrisināt iekšējus konfliktus pašam ar sevi. Tieši šīs procedūras laikā daudzi to ir spējuši paveikt – dzejnieki sacerēt jaunus dzejoļus un gūt iedvesmu, sportiski relaksēties un atbrīvot prātu no satraukuma, matemātiķi atrisināt sarežģītas problēmas un vienādojumus, kas ilgi nav likuši mieru. Esot pakļautam tik spēcīgai relaksācijai, prātu apvelta jauns enerģijas lādiņš, tiek gūta iedvesma un viss sakārtojas kā pa paluktiņiem.

Vispārēja veselības uzlabošana

Esot stresa stāvoklī, mūsu smadzenes izdala stresa hormonus – kortizolu un adrenalīnu. Konstanti esot šajā stāvoklī, šīs vielas tiek pastiprināti izdalītas, kas nav veselīgi un kaitē smadzeņu darbībai. Viens no lielākajiem riskiem ir depresija. Tieši ar to cīnās floutēšanas procedūra – relaksācijas laikā ievērojami spēj samazināt kortizola izdalīšanās līmeni un, līdz ar to, arī depresiju. Pēc floutinga cilvēki daudz labāk spēj tikt galā ar savu stresu un pārvarēt satraucošas situācijas, kā arī atrast tām risinājumus daudz vieglāk nekā iepriekš.

Vēl viena veselību uzlabojoša ietekme, kas piemīt floutingam, ir atbrīvošana no fiziskām sāpēm. Cilvēkiem ar hroniskām un stresa izraisītām muskuļu sāpēm floutings ir palīdzējis kā fizisku sāpju samazināšanas kurss. Floutēšana nodrošina labāku asinsriti un asinsplūsmu uz smadzenēm, orgāniem un muskuļiem.

Tāpat arī floutings ir atzīts par lielisku treniņu komponentu. Pēc šīs procedūras tu spēsi atgriezties pie plānotajiem treniņiem ar jaunu sparu un spēsi to izdarīt daudz ātrāk. Floutings samazina pienskābes daudzumu asinīs, kas novērš muskuļu sāpes pēc treniņiem.

Veids, kā pavadīt laiku kopā

Floutinga procedūru iespējams baudīt gan vienatnē, gan arī divatā. Galvenais, par ko ir jāpiedomā, ir lai līdzi paņemtais cilvēks ir uzticams un viņa klātbūtnē tu jūties droši. Floutings tomēr paredz pilnīgu relaksāciju, kas nebūs iespējama, ja otrs cilvēks visu laiku tevi traucēs un neļaus tev nodoties absolūtai atpūtai, kas ir šīs procedūras mērķis.

Un tomēr floutings var būt lielisks veids, kā ar kādu satuvināties. Abiem būt kopā vienā telpā un ūdenī, sajust bezsvara stāvokli un izbaudīt relaksāciju. Lai būtu kopā, nav obligāti jāsarunājas vai kā citādi jākomunicē. Svarīgākais ir abiem kopā pieredzēt floutingu un izbaudīt vienam otra klātbūtni. Dalīt šo mierpilno pieredzi un kopā kļūt veselīgākiem, laimīgākiem un mierpilnākiem.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Bailes no slēgtām telpām

Lai arī ir grūti atrast kādu, kas atteiktos no kādas SPA procedūras, ar floutingu vērts būt uzmanīgam. Tas mēdz sagādāt nelielas raizes tiem, kas pastiprināti izjūt nepatiku pret atrašanos šaurā telpā jeb klaustofobiju.

Floutinga procedūras meistari gan cenšas šo pieredzi pielāgot katram un palīdzēt pārvarēs bailes. Lielākam komfortam floutingu iespējams uzsākt ar nomierinošu mūziku, kas lēnām procedūras laikā izzūd. Tāpat, lai sajustu lielāku telpas brīvību, iespējams baseina durvis atstāt vaļējas, tādējādi mazinot šaurās telpas apziņu.

Procedūru iespējams baudīt arī divatā

Ja dāvanas saņēmējs justos komfortablāk floutingu izbaudot ar savu otro pusīti vai kādu citu uzticamu draugu vai ģimenes locekli, tas ir iespējams. Šo relaksējošo piedāvājumu iespējams izbaudīt arī divatā.

Kādos svētkos piemērota

Katrai dāvanai ir sava īpašā vērtība, ko vēlamies sniegt konkrētā gadījumā. Tāpēc ir svarīgi saprast, kādos sveikšanas gadījumos šī dāvana varētu būt piemērota.

Dzimšanas diena

Floutings varētu būt lieliski piemērota dāvana dzimšanas dienā, jo šajā dienā jubilāram vēlamies parādīt to, cik viņš ir īpašs. Šis ir īstais brīdis, kad izrādīt rūpes, pateikties par visu labo un palutināt ar īpašu SPA procedūru.

Kalendārie svētki

Floutings ir oriģināla dāvana, kas varētu būt piemērota dažādiem svētkiem – īpaši kalendārajiem svētkiem kā, piemēram, Valentīndiena, Ziemassvētki, Mātes diena utt. Šī dāvana galvenokārt izrāda rūpes pret dāvanas saņēmēju, ko saviem tuviniekiem vēlamies izrādīt visvairāk.

Īpaši dzīves notikumi

Šī varētu arī būt īpaši noderīga dāvana zīmīgos dzīves mirkļos, kad ir nepieciešama relaksējoša atpūta pēc smagi padarīta darba vai lielām dzīves pārmaiņām. Tāpēc šī ir piemērota dāvana izlaidumam, pārvākšanās gadījumā vai vienkārši gada izskaņai Vecgada vakarā.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vecākiem

Floutinga procedūra, kā jau iepriekš tika minēts, ir dāvana, kas izrāda rūpes. Visvairāk par veselību un labsajūtu rūpējamies par saviem mīļajiem tuviniekiem un ģimeni, tāpēc šī ir lieliska dāvana vecākiem svētkos.

Pārim

Foutings ir lieliska dāvana savam mīļotajam cilvēkam kā arī pārim, tāpēc, ka šo procedūru iespējams baudīt divatā. Šis ir labs risinājums dāvanai arī tad, kad tiek meklēta dāvana pārim kādos īpašos svētkos. Atrasties bezsvara stāvoklī ar savu mīļoto cilvēku, veicināt savstarpējo uzticību un kopīgi atpūsties – dāvana noteikti būs izdevusies.

Absolventam

Pēc skolas vai augstskolas pabeigšanas, relaksējoša procedūra noteikti būtu ļoti augstu novērtēta dāvana. Tāpēc šī ir lieliski piemērota dāvana absolventam.

Kolēģim

Floutings ir pietiekami profesionāla dāvana, ko uzdāvināt arī savam kolēģim. Galu galā ar kolēģiem pavadām kopā ikdienu un izveidojam pat draudzīgas attiecības.

Kur iegādāties

Floutings ir relaksējoša procedūra, ko vislabāk iegādāties dāvanu karšu formātā, lai dāvanas saņēmējs pats spētu sarunāt sev vēlamo laiku un datumu.

Floating Universe ir salons Rīgā, kas piedāvā floutinga apmeklējumu vienai personai. Ja dāvana tiek meklēta pārim, tad piedāvājumā ir arī floutings pārim, kas šo pieredzi var padarīt par īpašāku un drošāku notikumu.