Smieklīga kafijas krūze

Smieklīga kafijas krūze

Smieklīga kafijas krūze ir lieliska dāvana, kas tās saņēmēju kārtīgi sasmīdinās un turpinās to darīt ik reizi, kad tiks malkota rīta kafija vai tēja. Šī ir dāvana, kas piemērota tuvākajiem draugiem un visai ģimeneimammai, tētim, brālim un māsai.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Sāc katru dienu ar smaidu

Rīta iesākšana ar ierasto kafijas vai tējas krūzi lielākajai daļai cilvēku ir pavisam ierasts rituāls, bez kura ikdienu grūti iedomāties. Populārākā, droši vien, ir kafija, jo tā spēj no rītiem sniegt možumu un sagatavot mūs priekšā esošajai dienai. Taču kāpēc apstāties pie tā, ja dienu var iesākt ar smaidu uz lūpām par to, cik forša ir mūsu kafijas krūze?

Ikdienā ir svarīgi, lai veidojam sev apkārt pozitīvu vidi. Daudziem tas nozīmē sniegt sev burtiskus atgādinājumus pasmaidīt, ko varētu panākt arī kāda smieklīga kafijas krūze. 

Ja arī tu vēlies kādam nodot ikdienas prieku svētkos, tad varbūt tieši kāda smieklīga kafijas krūze ir vienkārša, taču lieliska ideja.

Smieklīga dāvana

Smieklīgas dāvanas ir paredzētas cilvēkiem ar lielisku humora izjūtu. Dāvinot šādu dāvanu, ir jāpārzina dāvanas saņēmēja humora izjūta un jāatrod piemērota dāvana. Par to jāpiedomā, lai nerodas pārpratumi un, lai dāvanas saņēmējs neapvainojas.

Oriģināla kafijas krūze ir smieklīga dāvana, kas tās saņēmējam ikdienā liks pasmaidīt. Turklāt katram ir savs apzīmējums par to, kas ir smieklīgs. Izvēloties krūzi, balsties uz dāvanas saņēmēja humora izjūtu. Varbūt tā būs krūze ar kādu muļķīgu zīmējumu, varbūt ar kādu anekdotes tekstu vai ko citu. 

Dāvanas sniegtā vērtība

Smieklīga kafijas krūze

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Labs dienas sākums

Ir labi savu dienu iesākt ar smaidu. Reizēm, it īpaši, ja jāceļas ļoti agri no rīta, aizmirstam par to, ka ir svarīgi savu dienu iesākt pareizi. Esam steigā un domājam tikai par to, kas šodien mūs sagaida. Smieklīga krūze liks pasmaidīt jau no paša rīta, kas būs veiksmīga daļa jau tūlīt pēc pamošanās.

Brokastis būs aizraujoša dienas daļa, kas, iespējams, liks pat kārtīgi pasmieties. Tas, protams, atkarīgs no izvēlētās krūzes. 

Veiksmīga turpmākā diena

Kā rītu iesāksim, tā arī dienu pavadīsim. Ne velti šāds motto ir ļoti aktuāls, jo daļa taisnības tajā tik tiešām ir. Turklāt reizēm nav nemaz nepieciešams nekas daudz, lai diena iesāktos veiksmīgi. Pat tāds minimāls prieka nesējs, kā iemīļotākā kafijas krūzīte, var būt atgādinājums pasmaidīt.

Līdz ar to, iespējams, nepieciešams pat izvēlēties kādu motivējošu krūzi. Kādam labāk patiks smieklīgs variants, citam kas iedvesmojošs. Tas atkarīgs no jubilāra gaumes un humora izjūtas.

Noderīgs ikdienas gadžets

Un visbeidzot – karsto dzērienu cienītājiem krūze noteikti arī noderēs. It īpaši tad, ja viņiem vēl nav izveidojusies sava iecienītākā krūze. Tad tev vēl ir viss potenciāls viņiem uzdāvināt vislabāko un jauno iecienītāko rīta kafijas krūzi.

Ko ņemt vērā

Smieklīga kafijas krūze

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Balsties uz saņēmēja humora izjūtu

Vienmēr ņem vērā saņēmēja humora izjūtu. Kas vienam šķiet smieklīgs, otram var likties aizvainojošs. Atrodi lielisko vidusceļu un dāvini šo dāvanu tikai tiem, kurus labi pazīsti.

Izveido oriģinālu krūzi pats

Ja vēlies dāvanu padarīt vēl īpašāku, izvēlies to personalizēt. Var atrast jau gatavas krūzes, bet vari arī pats izveidot dizainu – apdrukāt to ar kādu tekstu utt. Tādā veidā parūpēsies par to, ka dāvana ir oriģināla un unikāla. 

Pasniedz oriģinālā iesaiņojumā

Mūsdienās ierastais dāvanu maisiņš ir viens no garlaicīgākajiem dāvanas iesaiņošanas veidiem. Krūze tā vien sauc, lai to piepilda ar kādu našķi, gardumu vai ko citu. Tas var kalpot par jauku dāvanas papildinājumu. 

Ja jubilāram garšo tēja, piepildi krūzi ar īpašu beramo tēju no kādas ekskluzīva veikaliņa. Ja priekšroku dod kafijai, tad piepildi krūzīti ar kafijas pupiņām, piemēram. Tas gan būs aktuāli tad, ja jubilāram ir kafijas pupiņu automāts.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Ja vēlies parūpēties par to, ka mammai rītos vienmēr nākas pasmaidīt, tad smieklīga krūzīte ir labs sākums. Tā būtu forša dāvana, ja tavai mammai patīk jokot.

Tētim

Arī tētim droši var dāvināt kādu smieklīgu kafijas krūzi, kas atbilst viņa humora izjūtai. Lieliska diena būs garantēta, turklāt varbūt tieši abi ar mammu varēs no rītiem labi pasmieties.

Brālim

Savam brālim arī var dāvināt smieklus un pozitīvu enerģiju. Noteikti zināsi, kādi joki viņam ir visaktuālākie, lai tos uzliktu uz rīta kafijas krūzes.

Māsai

Arī savai māsai vari izvēlēties smieklīgu kafijas krūzi. Atliek tikai izdomāt, vai tas būs kāds smieklīgs teksts vai pati krūze.

Ģimenei

Kopumā jau smieklīga kafijas krūze ir dāvana, kas piemērota ikvienam tev labi pazīstamam un tuvam cilvēkam. Vari dāvināt šo dāvanu visai ģimenei – katram savu personalizēto joku krūzi. Laba dāvanas ideja Ziemassvētkos!

Draugiem

Tāpat arī pašiem tuvākajiem draugiem vari droši dāvināt šādu dāvanu. Tuvākajam draugam vai draudzenei noteikti mācēsi piemeklēt humora izjūtai atbilstošu vēstījumu uz krūzes.

Kur pirkt dāvanu

Smieklīga kafijas krūze

Šeit apkopojam vietas, kur iegādāties iepriekš minēto dāvanu.

Etsy smieklīgās krūzes

Stilīgas krūzes ar smieklīgiem attēliem un uzrakstiem vari atrast Etsy platformā, meklētājā ierakstot Funny mugs. Ja esi izdomājis nest krūzi uz apdruku, tad Etsy platformā var pasmelties arī iedvesmu – kādus jokus un teicienus.

Vēl variantus vari apskatīt rakstā Kafijas krūzes ar interesantiem uzrakstiem.

Lai izdodas iepriecināt svētkos!