Ceļojuma biļetes

celojuma biletes

Ceļojuma biļetes ir iedvesmojoša dāvana, kas ļaus doties aizraujošā piedzīvojumā vai mierpilnā atpūtā un labi pavadīt laiku. Tā ir lieliska dāvana sievietei un vīrietim, kā arī var būt piemērota dāvanas izvēle arī ģimenei un vecākiem. Galu galā visiem patīk skaista atpūta no ikdienas!

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Ceļojuma biļetes, kas ļaus aizbraukt kādā piedzīvojumā vai atpūtā

Ceļojums ir labs veids, kā atslēgties no ikdienas un atpūsties ar draugiem, ģimeni vai arī izbaudīt vienatni. Visbiežāk jau ceļojuma biļetes pērkam sev paši, taču mūsdienās ar iespēju tik ātri un ērti biļetes ieķert internetā, tā ir arī lieliska dāvanas ideja.

Ar ceļojumu biļetēm un to iegādi parasti gan ir dažādi apsvērumi, kas jāņem vērā. Vissvarīgākais aspekts, pēc kā tās daudzi parasti izvēlas, ir to cenas. Nereti esam meklējuši lidojumu biļetes tikai pēc cenas un atlaidēm vien – īpaši tad, ja gribās sev uztaisīt pārsteigumu un nav padomā neviens konkrēts galamērķis. 

Līdz ar to šī ir forša dāvanas ideja, ja gribās kādu pārsteigt ar atpūtu. Par to, kāpēc šī ir lieliska dāvanas ideja un ko ņemt vērā to izvēloties, lasi raksta turpinājumā!

Iedvesmojoša dāvana

Iedvesmojoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj sapņot par skaistām lietām un motivē tās piepildīt par realitāti. Iedvesmot otru cilvēku ir tik skaisti – tas uzreiz sagādāto dāvanu padara arī par ļoti īpašu un personīgu, jo, lai dāvanas saņēmēju patiesi iedvesmotu, ir jāzina viņa gaume un intereses. 

Mēs ticam, ka labi izplānots ceļojums var iedvesmot un atjaunot cilvēka enerģijas lādiņu. Tā ir patiesi iedvesmojoša dāvana, kas katram nāks par labu. Doties uz jaunām pasaules vietām un iepazīt dažādas kultūras ir idvesmojoši. Tas ir labs veids, kā palūkoties uz pavisam citu ikdienas dzīvi no malas.

Dāvanas sniegtā vērtība

celojuma biletes

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja labi atpūsties

Došanās ceļojumā ir varena iespēja paņemt atvaļinājumu un kārtīgi atpūsties no ierastās ikdienas steigas. It īpaši tad, ja dāvanas saņēmējs izbauda mierpilnu un relaksējošu atpūtu citās valstīs. Tad var izvēlēties kādu silto zemi vai vienkārši relaksētāku vietu, kur doties baudīt mieru un klusumu.

Un tomēr katrs atpūšas kā vēlas – vienam atpūta ir gulēt pie pludmales, kamēr cits atpūšas atklājot pasaules lielākās un rosīgākās pilsētas. Arī tā var būt fantastiska atpūta no savas ikdienas rutīnas.

Potenciāls sapņu piepildījumam

Mūsdienās ceļot ir daudz vienkāršāk un pieejamāk kā jebkad iepriekš. Tāpēc ir īstais laiks doties ceļojumos, kam iepriekš nav bijis pietiekami daudz laika, līdzekļu vai citu iespēju. Varbūt tavam dāvanas saņēmējam ir kāds sapņu ceļojums, kas būtu varena dāvanas ideja.

Saņemt dāvanā ceļojuma biļetes uz vietu, par kuru jau sen ticis sapņots, ir burvīga sajūta. Reizēm paši sevi pietiekami nelutinām, jo šķiet, ka vienmēr ir neīstais laiks un atliekam to uz vēlāku. Tad ir forši, ja kāds tevi var palutināt no malas un uzdāvināt to, ko tu patiešām vēlies.

Jauni iespaidi un labi pavadīts laiks

Kopumā ceļojuma biļetes ir lieliska dāvana ar labu pievienoto vērtību. Mūsuprāt, šī dāvana ir vērtīga galvenokārt tāpēc, ka tā ir iespēja gūt jaunus iespaidus. Pat tad, ja tas ir neliels ceļojums uz mūsu pašu kaimiņu valstīm, arī tur var redzēt ko jaunu un iegūt aizraujošus pirmos iespaidus.

Un par to jau tā ceļošana arī ir – atpūsties, gūt jaunus iespaidus un labi pavadīt laiku. 

Ko ņemt vērā

celojums davana

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Parūpējies par saņēmēja vēlmēm

Galvenais ir izvēlēties tādas ceļojuma biļetes, kas dāvanas saņēmējam patiešām patiks. Ceļošana var būt ļoti individuāla izvēle, tāpēc ir labi jāzina saņēmēja intereses un vēlmes.

Veids, kā par to pārliecināties, ir vienkārši uzdot pareizos jautājumus. Un ja tiešā veidā pašam jubilāram prasīt negribās, tad var pajautāt kādam kopīgam tuviniekam vai draugam. Visbiežāk jau par sapņu ceļojumiem mēdzam ar saviem draugiem šad un tad parunāt.

Pārliecinies, ka ceļojums tiek ieplānots labā laikā

Un tad vēl viens atbildīgs solis ir veikt izvēli par to, kad ceļojums tiek ieplānots. Vislabākais variants ir ieplānot to vairākus mēnešus uz priekšu, lai nepieciešamības gadījumā saņēmējs varētu paņemt brīvlaiku vai atvaļinājumu.

Pretējā gadījumā ceļojums kā dāvana sagādās vairāk raizes kā relaksāciju, kas ir galvenā vērtība. Tāpēc iesakām veikt izpēti un dāvināt šo dāvanu atbildīgi – lai tā patiesi iepriecina un kļūst par vienīgi prieka avotu!

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Nopirkt ceļojuma biļetes ir laba dāvana sievietei svētkos. Īpaši tad, ja tā ir tava mīļotā sieviete, sieva. Tad varēs daudz vienkāršāk un efektīvāk ieplānot kopīgu ceļojumu, kur doties un ko izbaudīt.

Vīrietim

Tāpat tā ir laba dāvana vīrietim, jo patiesībā jau ceļot patīk visiem. Tā ir universāla dāvana, ko jo īpaši ērti būs ieplānot saviem tuvākajiem cilvēkiem.

Ģimenei

Kopīga atpūta var būt laba dāvana ģimenei. It īpaši ceļojums, kas ilgi visiem paliks atmiņā. Turklāt ir dažādi īpaši ģimenes ceļojumu piedāvājumi, kas sanāk vēl izdevīgāki – dažādi atpūtas kompleksi utt.

Draugiem

Arī kopīgs ceļojums ar draugiem izklausās pēc vareni labi pavadīta laika kopā. Bieži vien draugiem katram ir savs darba grafiks un ieplānot kaut ko kopīgi ir izaicinoši. Taču ja biļetes būs jau nopirktas labu laiku iepriekš, beidzot izdosies tas sen plānotais kopīgais ceļojums!

Vecākiem

Un vēl šī ir laba dāvana vecākiem, kas ļaus viņiem pavadīt laiku kopā un atklāt jaunas sajūtas. Atkarībā no abu vecāku vēlmēm un iespējām, vari piemeklēt viņiem atbilstošāko piedavājumu. Varbūt tas būs neliels ceļojums uz blakus zemi, bet varbūt kādas kūrortpilsētas apmeklējums. 

Kur pirkt dāvanu

kur pirkt davanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Ceļojuma biļetes ērti iegādājamas internetā

Visvienkāršāk iegādāties ceļojuma biļetes var internetā, dažādās vietnēs, kas tam speciāli ir paredzētas. Viena no mūsu ieteiktajām ir https://tickets.lv/, kur ir iespējams pārlūkot dažādus galamērķus un atrast izdevīgākos piedāvājumus.

Kopumā varam droši apgalvot, ka ceļojuma biļetes ir ērti sarūpējama dāvana, ja labi pārzini sava jubilāra vēlmes un iespējas!

Lai izdodas no sirds iepriecināt ar dāvanu, kas ilgi paliks atmiņā!