Garda kafija

kafija

Garda kafija ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs ko baudāmu un, iespējams, ļaus izmēģināt jaunas kafijas garšas. Tā ir lieliska dāvana svētkos gan ģimenes vīrietimtētim,  gan arī lietišķajā vidē – priekšniekam, darbiniekiem un kolēģim.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Skaisti iesaiņota kafija

Pienākot svētkiem, vēlamies savējos iepriecināt ar skaistām un noderīgām dāvanām. Tām ne vienmēr ir jābūt lielām un ļoti dārgām dāvanām. Visbiežāk patiešām tiek novērtētas praktiskas dāvanas, kas jubilāram sniegsreālu vērtību, kā, piemēram, viņa iecienītākā kafija.

Ja jubilārs, kam tu meklē dāvanu, ir īstens kafijas cienītājs, tad viņam noteikti patiks iespēja izmēģināt kādu jaunu kafiju. Varbūt viņam jau ir iecienītākā kafija, bet varbūt tu vari viņu pārsteigt ar ko vēl neizmēģinātu.

Arī kafijas veidi ir dažādi. Varbūt piemērotākā būs maltā kafija, bet varbūt arī kādas vēl neizmēģinātas un aromātiskas kafijas pupiņas būs īstā izvēle. Galvenais ir parūpēties par skaistu iesaiņojumu, lai dāvanai piešķirtu īpašu vērtību.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Kafijas cienītājiem noteikti nākas iegādāties kafiju visai bieži. Ir cilvēki, kas nespēj iedomāties savu dienu iesākt bez kafijas krūzes. Taču ir arī īsteni kafijas entuziasti, kas dienā spēj izdzert pat piecas un vairāk kafijas krūzītes – īpaši, ja ir pašam savs kafijas automāts. Tādā gadījumā kafija ir nudien praktiska dāvana ar kuru izpalīdzēsi jubilāram.

Dāvanas sniegtā vērtība

Garda kafija

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Noderīga dāvana

Kafija ir dāvana, kas īstam kafijas cienītājam vienmēr būs noderīga. Pat tad, ja mājās jau ir vareni kafijas krājumi, būs iespēja izmēģināt uzdāvināto kafiju. Ja tā būs skaisti noformēta un īpaši jubilāra gaumei atlasīta, tā vienmēr tiks novērtēta.

Iespēja izmēģināt jaunu garšu

Ir tik daudzi kafijas veidi, ka reizēm grūti izvēlēties. Lai dāvinātā kafija būtu pavisam īpaša, iesakām to meklēt pie kafijas grauzdētājiem vai īpašos kafijas veikalos. Tādā veidā atradīsi interesantākas garšas un aromātus, iegādājoties kafiju, ko parastā lielveikalā varbūt nemaz nevar nopirkt.

Jubilāram tā būs laba iespēja izmēģināt ko jaunu un, iespējams, arī atrast savu jauno mīļāko kafiju.

Mierpilns mirklis sev pašam

Kafijas baudīšana ir mirklis, ko ikdienā var veltīt sev. Īpaši tad, ja diena ir paskrējusi nemanot un darbu ir ļoti daudz. Tad kafijas krūze var būt tās dažas minūtes, ko var paņemt vienīgi sev un klusuma baudīšanai. Tā var būt meditācija kafijas krūzē, kas ir arī jauks novēlējums kādam svētkos.

Laiks kopā ar citiem

Savukārt tiem, kam labprātāk patiktu baudīt kafiju sabiedrībā, šī dāvana var sniegt iemeslu ar savu jauniegūto kafiju padalīties ar kādu citu. Piemēram, divatā baudīt gardu kafiju un papļāpāt par dienas notikumiem. Kafijas krūze var būt ne tikai meditācija, bet arī veids, kā pavadīt laiku kopā ar tuviniekiem, draugiem un kolēģiem.

Ko ņemt vērā

Garda kafija

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pārzini jubilāra kafijas preferenci

Kafijas veidu un garšu ir ļoti daudz. Īpaši tad, ja ieiesi īstenā kafijas veikaliņā – būsi pārsteigts ar to, cik daudz dažādus zīmolus vēl nekad nemaz neesi ievērojis. Lai nenošautu greizi, ir svarīgi pārzināt jubilāra kafijas preferences. Uzzini jubilāra iecienītāko kafijas veidu, kā arī noskaidro, kādas garšas cienītājs viņš ir.

Neaizmirsti parūpēties par skaistu iesaiņojumu

Dāvinot kafiju, svarīgs ir arī piemērots dāvanas iesaiņojums. Tas pasniegto dāvanu padarīs vēl īpašāku un atmiņā paliekošāku.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Labas kvalitātes kafija ir piemērota dāvana vīrietim, kam garšo kafija. Šī dāvana ir noderīga, kā arī izrādīs sava veida rūpes pret vīrieti. 

Priekšniekam

Domājot par piemērotākajām dāvanām priekšniekam, kafija nav slikts variants. Tā ir lietišķa dāvana ar kuru grūti nošaut greizi. Īpaši, ja zini, vai viņam mājās ir kafijas automāts vai nē. Tad arī piemērotas kafijas izvēle būs vienkāršāka.

Darbiniekiem

Tāpat ir ar darbiniekiem. Augstas kvalitātes kafija var būt labs veids, kā darbiniekiem pateikt paldies par paveikto un nedaudz iepriecināt.

Kolēģiem

Ja vēlies uzdāvināt kaut ko vērtīgu savam kolēģim, bet nezini ko, kafija ir laba izvēle. Īsteniem kafijas cienītājiem vienmēr būs prieks saņemt dāvanā vēl neizmēģinātu kafiju.

Tētim

Ja arī tavam tētim garšo kafija, tad šī būs lieliska dāvana ar ko iepriecināt. Tā ir praktiska un tētiem, kas spēj novērtēt noderīgas dāvanas, noteikti patiks.

Kur pirkt dāvanu

Šeit apkopojam vietas, kur iegādāties iepriekš minēto dāvanu.

Zīmola Es Mīlu Kafiju interneta veikalā

Garda kafija

Es Mīlu Kafiju ir kafijas entuziastu radīts zīmols, kura veikaliņā ir teju viss nepieciešams augstvērtīgas kafijas baudīšanai. Protams, ka ir arī sadaļa Kafija, kur iespējams izvēlēties labas dāvanas kafijas cienītājiem. Tur atradīsi dažādu zīmolu kafijas pupiņas, malto kafiju un pat ēdamās kafijas krūzītes.

Kafija un kafijas kapsulas no 220.lv

220.lv kafija un kafijas kapsulas

Interneta veikals 220.lv piedāvā plašas izvēles produkciju ikdienai, arī gardu kafiju un kafijas kapsulas. Te atradīsi zināmus zīmolus un uzņēmumus, kuru piedāvājumā ir izcilas kvalitātes kafija.

Lieliska oriģinālā dāvana svētkos!