Dāvanu karte restorānā

dāvanu karte restorānā

Dāvanu karte restorānā ir praktiska dāvana, kas dāvanas saņēmēja dienu padarīs īpašu – ļaus baudīt gardu maltīti un jauku kopā būšanu ar saviem mīļajiem cilvēkiem. Tā ir lieliska dāvana sievai vai vīram Valentīndienā, vecākiem Ziemassvētkos vai darba kolēģim dzimšanas dienā.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Gardas vakariņas restorānā – mirklis atpūtai

Baudīt vakariņas restorānā patīk ikvienam. Reizēm gribās vienkārši izrauties no ikdienas steigas, atpūsties un labi pavadīt laiku ar saviem mīlajiem cilvēkiem vai sen nesatiktiem draugiem. Restorāns ir piemērota vieta, kur atpūsties, baudīt gardu maltīti un vienlaikus iesaistīties sarunās pie vīna glāzes. 

Dāvanu karte restorānā ir īpaša dāvana, jo dāvinātājs var izvēlēties jebkuru restorānu. Izvēlēties dāvanas saņēmējam piemērotu atmosfēru, ēdienkarti un lokāciju. Tā ir iespēja dāvanas saņēmējam uzdāvināt viņa iemīļotā restorāna apmeklējumu vai tieši otrādāk – ļaut izbaudīt ko jaunu un uzdāvināt dāvanu karti restorānā, kas vēl nav iepazīts.

Universāla dāvana

Universāla dāvana ir tāda, kas piemērota dažādiem svētkiem un arī dažādiem cilvēkiem. Tā ir dāvana, kas varētu būt piemērota dzimšanas dienas apsveikumā, absolventam izlaidumā vai, piemēram, mīļotajam cilvēkam Valentīna dienā.

Restorāna apmeklēšanas iespēja ir praktiska un universāla dāvana, ko dāvanas saņēmējs noteikti izmantos. Tā ir dāvana, kas vienmēr ir piemērota izvēle un tās saņēmējs to noteikti izmantos. Uz restorāniem katru dienu arī neizdodas aiziet, tāpēc tas ir īpašs notikums – veids, kā izrauties no ikdienas un palutināt sevi ar augstvērtīgu ēdienu, jauku atmosfēru un skaisti iekārtotu vidi.

Dāvanas sniegtie rezultāti

dāvanu karte restorānā

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja izbaudīt gardu maltīti

Saņemot dāvanā restorāna apmeklējumu, garda maltīte ir garantēta. Izbaudīt dažādas profesionāla šefpavāra kopā saliktas garšas ir īsts gastronomisks piedzīvojums. Lai arī kādas būtu dāvanas saņēmēja gatavošanas prasmes, vakariņas restorānā ir veids, kā palutināt jebkuru. 

Restorāni atjauno ēdienkartes katru sezonu, daži pat katru nedēļu un dienu. Apmeklētajiem tiek piedāvāti tikai labāki produkti, ēdieni, kas veidoti no īpaši atlasītām sastāvdaļām – svaigām, sezonālām un augstvērtīgām.

Kopīgi pavadīts laiks

Davinot dāvanu karti restorānā, tā parasti ir paredzēta divām personām. Reti kurš dodas uz restorānu vienatnē, jo ir tik jauki dalīties sajūtās ar kādu līdzi paņemtu cilvēku. Restorāns ir piemērota vieta, kur pavadīt romantisku randiņu, satikt kādu sen nesatiktu draugu vai radinieku, vai pat novadīt darba tikšanos.

Īpašākai dienai

Tā kā uz restorānu neejam katru dienu, tad tas noteikti ir īpašs notikums. Restorāna darbinieki rūpējas par viesi un rada jauku atmosfēru, lai ikviens spētu sajusties īpašs. Tas ir notikums, kad par tevi parūpējas kādas cits un apkalpo ar laipnību un precizitāti. Diena, kad nav pēc darba jāpavada laiks virtuvē vai jātērē tam laiks kādā laiskā brīvdienā, ir īpaša diena. Šāda dāvana noteikti dāvanas saņēmēja dienu padarīs par īpašu.

Doties uz sadaļu Kur pirkt restorānu dāvanu kartes.

Ko ņemt vērā

dāvanu karte restorānā

Dāvinot jebkuru dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Dāvanas saņēmēja ēšanas paradumi

Mūsdienās ēšanas paradumi kļūst ar vien daudzveidīgāki un katrs izvēlas sev atbilstošāko. Ir jāpiedomā par dāvanas saņēmēja specifiskajiem ēdienu aizliegumiem un diētām.

Jāveic iepriekšēja rezervācija

Vērts piebilst, ka pirms došanās uz restorānu, jāveic iepriekšēja rezervācija. Tas ļaus pārliecināties par restorāna darba laiku un vietu pieejamību.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mīļotajam cilvēkam

Restorāni ir īpaši jauka vieta kādam randiņam, lai atslēgtos no ikdienas un izbaudītu gardu ēdienu kopā. Tā ir vieta, kur satikties un izbaudīt vienam otra sabiedrību – tieši tapēc dāvanu karte restorānā ir lielisks pārsteigums savam mīļotajam cilvēkam, sievai vai vīram.

Pārim

Ja tiek meklēta dāvana diviem cilvēkiem kopīgi – pārim, tad restorāna apmeklējums ir laba izvēle. Tādā veidā tiek uzdāvināts kopīgi pavadīts laiks, ko pāris varēs izbaudīt pēc saviem ieskatiem, jebkurā viņiem piemērotā laikā.

Kolēģim

Lai arī restorāna apmeklējums tiek asociēts ar romantiskām vakariņām, tā ir arī lietišķa dāvana. Viss ir atkarīgs no izvēlēta restorāna. Tāpēc vakariņas restorānā var būt arī piemērota dāvana darbiniekiem svētkos vai kolēģim dzimšanas dienā.

Vecākiem

Šī varētu būt arī lieliska dāvana vecākiem, kas ļautu abiem izrauties no ikdienas un tikt palutinātiem ar jaunām un svaigām sezonas garšām.

Kur pirkt restorānu dāvanu kartes

dāvanu karte restorānā no fromme.lv

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Dāvanu karšu platforma FromMe.lv piedāvā iegādāties dažādas dāvanu kartes restorānu maltītēm. FromMe sadaļā Restorānu piedāvājumi atradīsi dāvanu kartes restorānos un kafejnīcās. Piedāvājumā ir arī specifiski piedāvājumi īpašām vakariņām un arī ēdiena pasūtīšanas iespējām.

Universālā dāvanu karte Restorāni Rīgā

Labākā restorānu dāvanu karte Latvijā ir universālā Restorāni Rīgā dāvanu karte. Tā ir dāvanu karte, ko pēc izvēles var izmantot vairākos restorānos Rīgā un Pierīgā. Dāvanu karti var iegādāties vērtībā no 20 EUR līdz 300 EUR, un izmantot vairākos piegājienos un vairākos restorānos, kamēr tās vērtība tiek pilnībā izmantota.

Dāvanu karti var izmantot šajos restorānos:

 • Restorāns Kozy Eats – vegānu restorāns, kur atvilkt elpu mūsdienu steidzīgajā dienas ritmā
 • Restorāns FERMA  – izsmalcināts restorāns, kas rada šedevrus no Latvijas reģionālās produkcijas
 • Restorāns B Bārs – vieta, kur ir apvienots labs restorāns un moderns bārs ar DJ un dejām brīvdienās
 • Vairāk Saules restorāni– 7 restorānos, Eiropas un Āzijas virtuves zem viena jumta
 • Restorāns Čemodāns – lieliska atmosfēra, mūzikas pavadījumā baudīt labāko no Eiropas ēdienkartes
 • Baltvilla restorāns – ēdienkartē pieejamie ēdieni spēs apmierināt ik viena gardēža prasības
 • Majorenhoff restorāns – iecienītākie ēdieni no pasaules daudzveidīgās ēdienkartes
 • Miro restorāns – iespēja baudīt īpašus uz oglēm gatavotus ēdienus
 • MUNCH Barbecue – bārbekjū, kur gardēži fantastiski pavadīs laiku
 • Tex-Mex Republic – restorāns, kur nobaudīt eksotiskus meksikāņu un Eiropas ēdienus
 • Restorāns Zilā Govs – īstā vieta nesteidzīgai gaisotnei, kur izbaudīt moderno latviešu virtuvi

Kuru restorānu izvēlēsies tu?

Lai gardi un izdevušies svētki!

Cerams atradāt Jums interesējošo dāvanu uz kādu no lieliskajiem restorāniem, ar ko iepriecināt kādu no sev pazīstamajiem.

Iesakām izlasīt arī šādus rakstus: