Plānotājs jaunajam gadam

plānotājs

Plānotājs ir iedvesmojoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iespēju būt organizētam, piepildīt savus sapņus un ikdienā atrast vairāk brīva laika. Šī ir lieliska dāvana gan sievietei, gan vīrietim Ziemassvētkos vai Jaunajā gadā. Dāvana piemērota arī lietišķajā vidē – priekšniekam, kolēģim, darbiniekiem

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Plānotājs jauniem mērķiem un sapņiem

Tuvojoties jaunam gadam, sākam domāt par savām personīgajām apņemšanām. Veicam izpēti par topošajiem darbiem, nostādam mērķus, ko gada laikā sasniegt. Lielisks palīgs ir plānotājs – gan tiem, kas tādu lieto jau gadiem ilgi, gan tiem, kas tādu vēl tikai pirmo reizi šogad atklās.

Studentiem un skolniekiem jauns gads sākas jau septembrī, līdz ar ko plānotājs var būt noderīgs jau no rudens dienām. Citiem savukārt plānotāja iesākšana parasti asociējas ar pirmo janvāri – jaunu lapu, kad uzsākt jaunus sapņus, mērķus un pierakstus.

Plānotāji ir ļoti dažādi un katram jāspēj izvēlēties sev piemērotākais. Mūsdienās tās vairs nav tikai kopā sastiprinātas lapas ar brīvām rindiņām personīgajiem pierakstiem. Tās ir veselas atmiņu klades, kur pievienot attēlus, pierakstīt tikšanās, plānot savus treniņus, pastaigas, budžetu, rēķinus. Visa ikdiena var tikt satilpināta plānotājā.

Iedvesmojoša dāvana

Iedvesmojoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj sapņot par skaistām lietām un motivē tās piepildīt par realitāti. Iedvesmot otru cilvēku ir tik skaisti – tas uzreiz sagādāto dāvanu padara arī par ļoti īpašu un personīgu, jo, lai dāvanas saņēmēju patiesi iedvesmotu, ir jāzina viņa gaume un intereses. 

Jauns plānotājs vistiešākajā veidā ir iedvesmojoša dāvana tāpēc, ka tas tiek pasniegts ar novēlējumu piepildīt visus sapņus. Lai to panāktu, nepieciešams sapņus realizēt, pierakstīt, saplānot. Noderīgs un ērts plānotājs palīdzēs iedvesmoties arī turpmāk ikdienā visa gada garumā, piepildot gada sākumā nostādītos mērķus. 

Dāvanas sniegtā vērtība

plānotājs

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Organizēti pieraksti par darāmajiem darbiem

Plānotāja galvenais mērķis ir kalpot par vietu, kur pierakstīt visu, kas uz sirds. Visus darāmos darbus, sapulces, ārstu pierakstus, vizītes utt. Visi plāni ir vienuviet, lai visu izdodas atcerēties. Tas arī ir galvenais plānotāja ieguvums kā dāvanai – ikdienā izdosies būt organizētam un arī daudz mierīgākam.

Sapņu piepildījums un vizualizācija

Plānotājs jaunajam gadam sniedz iedvesmu un kalpo par tādu kā atskaites punktu. Tas tiek uzskatīts par jaunu sākumu, kad apņemties jaunas aktivitātes, padomāt par to, kā savu ikdienu pilnveidot. Konstanti pierastot savus sapņus un mērķus, ar vizualizācijas palīdzību to izdodas ātrāk piepildīt.

Rakstot ar roku vairā atceramies piefiksēto informāciju, līdz ar ko arī tiecamies pretī tās sasniegšanai. Laika gaitā varēs arī redzēt progresu un izvērtēt, vai tiek darīts viss nepieciešamais, lai sapni sasniegtu.

Vairāk brīva laika

Visu plānojot laicīgi un bez lieka stresa, dienas laikā radīsies vairāk laika citām aktivitātēm. Visbiežāk laiku nolaupa tieši stresošana un savas dienas neefektīva izmantošana. Kad viss būs saplānots, uzreiz arī prātā viss saliksies kā pa plauktiņiem. Atradīsi vietu un laiku arī radošajām aktivitātēm, iemīļotajiem hobijiem un vienkārši atpūtai.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Ņem vērā jubilāra personīgo gaumi

Katram ir sava gaume, iemīļotāko krāsu palete utt. No plānotāja var sagaidīt daudz, jo tas ietekmēs vispārējo garastāvokli un to, kā paies ikdiena. Tāpēc izvērtē jubilāra gaumi un vēlmes, veicot šo pirkumu.

Izvēlies neparastu, stilīgu plānotāju

Parastu plānotāju ir daudz – pilnas grāmatnīcas. Izvēlies ko īpašu. Plānotāju ar interesantām aktivitātēm, vietai zīmējumiem, atgādinājumiem, budžeta plānošanai utt.

Kam piemērota

plānotājs

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Ikvienai sievietei patīk dāvanas, kas ir skaistas un elegantas. Arī mūsdienās radītie plānotāji ir skaisti, krāsaini, estētiski patīkami, turklāt arī ērti un parocīgi. 

Mammai

Ja arī tava mamma ir aizņemta sieviete, kurai vienmēr gribās paveikt vairāk, tad plānotājs ir dāvana tieši viņai. Uzdāvini mammai jaunu gada iedvesmu!

Māsai vai draudzenei

Arī māsai un draudzenei noteikti patiks saņemt nelielu, somiņā ietilpīgu plānotāju ikdienas gaitu fiksēšanai.

Vīrietim

Katram vīrietim, kura ikdiena paiet darbos, pierakstos un sapulcēs, noderēs vienkāršs, bet elegants ikdienas plānotājs.

Kolēģim

Profesionālajā darba vidē reizēm dāvanas atrast ir grūti – īpaši Ziemassvētkos. Piemērota dāvana kolēģim varētu būt stilīgs un elegants plānotājs – noderīgi un lietišķi.

Priekšniekam

Praktisks un elegants plānotājs varētu būt arī simboliska dāvana priekšniekam jaunajā gadā.

Darbiniekiem

Tāpat arī otrādāk – no priekšnieka labas dāvanas darbiniekiem varētu būt forši plānotāji, iespējams, pat ar uzņēmuma logo vai attēlu.

Kur pirkt dāvanu

BALTS plānotāji
BALTS plānotāji

Plānotājus iespējams iegādāties katrā grāmatnīcā, taču iesakām sākumā savu perfekto plānotāju pameklē starp pašmāju ražotāju veikumiem.

BALTS Paper Goods plānotāji

Pašmāju uzņēmums BALTS Paper Goods rada dažādas skaistas un kvalitatīvas papīrlietas. Starp plašo piedāvājumu ir pieejami arī lieliski plānotāji jaunā gada mērķu un ikdienas izplānošanai. Piemēram, plānotājs kalendārs būs vērtīgs ikdienas sabiedrotais, kas ļaus jubilāram pierakstīt visu svarīgo un aktuālo.

Ja nepieciešamas vēl idejas, tad rakstā Latvijā radīti plānotāji atradīsi vairākus plānotāju veidus no pašmāju dizaineriem un ražotājiem.

Lai izdodas iepriecināt jubilāru ar vērtīgu dāvanu!