Personalizēts sienas kalendārs

kalendars

Personalizēts sienas kalendārs ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs palīdzēs saplānot ikdienu un padarīs to mierīgāku. Šī ir lieliska dāvana ikvienam, kam ir daudz darāmā ikdienā – sievietei, vīrietim, absolventam, kolēģim

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Jaunā gada sienas kalendārs

Katram ir nepieciešams savs kalendārs, lai ērtāk izplānotu savas ikdienas gaitas – sapulces, svētkus, notikumus, mērķus un sapņus. Katrs savu kalendāru lieto pēc savām vajadzībām. Sienas kalendārs var kalpot par lielisku pierakstu vietu, kur atzīmē visu svarīgo un notiekošo. Tas ir labs veids, kā plānot ikdienu gan sev pašam, gan, piemēram, visai ģimenei.

Ja sienas kalendārs tiek novietots labā un ērti pieejamā vietā, tad tas izcili pilda savu funkciju. Atliek vien apskatīties ne tikai vārda dienas, bet arī visus citus notikumus, ko ģimenes locekļi vai tu pats esi sarakstījis.

Kalendārs kalpos arī par skaistu un estētisku interjera objektu, ja tas tiks izvēlēts atbilstoši jubilāra gaumei.

Personalizēta dāvana

Vislielākā vērtība piemīt tām dāvanām, kurās ieguldītas rūpes un laiks – personalizētas dāvanas. Tās dāvanas saņēmējam liek justies atšķirīgam, mīlētam un arī īpašam. Personalizētas dāvanas bieži vien ir arī oriģinālas, jo tās paredzētas konkrētam cilvēkam un nevienam citam šāda dāvana nav pieejama. 

Kalendārs ir ikdienas gadžets, kam ir liela nozīme. Tas var tikt aši nopirkts kādā grāmatnīcā, taču noteikti daudz īpašāk būs izveidot to paša rokām. Varbut fiziski, varbūt grafiski. Mūsdienās iespējams personalizēt savus kalendārus un izprintēt tos pēc savām vajadzībām. Tā būs personīga dāvana, ko jubilārs augstu novērtēs.

Dāvanas sniegtā vērtība

Personalizēts sienas kalendārs

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja savu kalendāru papildināt pēc nepieciešamības

Personalizēts kalendārs visbiežāk tiek veidots ar lieliem datumu laukiem, ko pašam papildināt. Tajos var būt sarakstītas vārda dienas un var arī nebūt. Tas viss ir kalendāra veidotāja rīcībā. 

Bieži vien nopērkamajos kalendāros ir tik vien vietas, cik ir bijis nepieciešams, lai ierakstītu vārda dienas. Tomēr ir labi, ja kalendāru var veidot arī kā pārskatāmu ikdienas plānotāju – ar dzimšanas dienām, sapulcēm, izlaidumiem, draugu satikšanām, ārstu pierakstiem utt.

Viss svarīgais vienuviet

Gandrīz visiem ir savs ikdienas plānotājs, taču ne vienmēr tas ir atvērtā veidā pieejams. Visbiežāk plānotājus pārnēsājam līdzi, taču mājās ne vienmēr atveram. Tad nu sienas kalendārs ir kā vizuāls atgādinājums par lietām, ko plānotājs var ļaut aizmirst dienas gaitā.

Skaista un mīļa dāvana

Ja veidosi jubilāram personalizētu kalendāru, tā būs tik mīļa dāvana. Tas ir jauks veids, kā parūpēties par dāvanas saņēmēja ikdienu. Visus plānus jau nekad nevar zināt un paredzēt, taču ja būsi ierakstījis svarīgākos notikumus un visu paziņu, draugu un ģimenes svētkus, tas jau būs daudz.

Veids, kā mīļi un oriģināli papildināt kalendāru, ir personalizējot ikmēneša attēlus. Vai arī izvēloties vienu attēlu, ja tas ir noplēšamu mēnešu kalendārs. Izvēlies foršus attēlus, kas jubilāram visa gada laikā liks pasmaidīt. Tie var būt motivējoši un iedvesmojoši vārdi, vai kādas mīļas atmiņas un ģimenes attēli.

Organizētāka ikdiena un mazāk stresa

Un galu galā ar kalendāru tu jubilāram sniegsi mierpilnāku ikdienu. Uzdāvināsi viņam iespēju sevi pilnveidot, kļūt organizētākam un punktuālam. 

Ko ņemt vērā

Personalizēts sienas kalendārs

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Atstāj kalendārā brīvu vietu pierakstiem

Ir svarīgi veidot kalendāru tā, lai jubilārs pats to spēj koriģēt un personalizēt pēc ikdienas vajadzībām.

Izvēlies pietiekami lielu formātu

Balstoties uz dāvanas saņēmēju un viņam pieejamo telpu, izvēlies kalendāra izmēru. Ja tas ir mazs ofiss, kur kalendārs visticamāk tiks lietots, tad arī kalendārs var nebūt pārāk liels. Ja jubilāram mājās ir daudz tukšas sienas, tad kalendārs var kalpot par stilīgu interjera objektu un būt vizuāli pamanāms.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Ikvienai sievietei, kurai ikdienā ir daudz darāmā, noderēs personalizēts kalendārs. Tā var būt arī mīļa dāvana sievai, kas noderēs ikdienas darbos.

Vīrietim

Tāpat arī vīrietim kalendārs būs praktiska un noderīga dāvana svētkos. Tas ir arī labs pārsteigums vīram, kā motivēt un atbalstīt viņu ikdienas steigā.

Absolventam

Pēc izlaiduma dzīve nebūt nebeidzas – tā tikai sākas. Absolventam noteikti būs daudz jaunu plānu, ko ierakstīt savā jaunajā sienas kalendārā. 

Skolotājai

Skolotajai, kā nevienam citam, ir nepieciešams plānotājs. Tik daudz skolnieku un tik daudz darbu, kam izsekot līdzi! Mīļa dāvana no visas klases, kas var sākties jau pirmajā septembrī!

Kolēģim

Sienas kalendārs var būt arī lietišķa dāvana saviem kolēģiem, darbiniekiem un arī priekšniekam.

Ģimenei

Sienas kalendārs var būt lielisks veids, kā visai ģimenei plānot savu ikdienu kopā.

Vecākiem

Un visbeidzot arī vecākiem noteikti būtu mierīgāks prāts, ja varētu visu paspēt un izdarīt laikus. Ja būs kalendārs, kas par to atgādina, tad arī visi svētki tiks labāk saplānoti un atcerēti!

Kur pirkt dāvanu

Personalizēts sienas kalendārs

Esam apkopojuši dažas vietas, kur ātri izprintēt un personalizēt sienas kalendārus.

Sienas kalendārs no Printify

Estētiskus un funkcionālus kalendārus iespējams izveidot pie Printify. Tie ir A3 izmērā, baltā krāsā un veidoti no 100% ekoloģiska papīra.

Balts Paper kalendāri

Dažādus kalendārus var atrast arī Balts Paper interneta veikala sadaļā Kalendāri. Tur atradīsi gan galda, gan arī sienas kalendārus dažādām gaumēm.

Printmix kalendāri

Apzinoties dažādās klientu prasības un vajadzības, Printmix drukas serviss piedāvā jau 16 kalendāru veidu sagataves – klientam ir tikai jāizvēlas tīkamākais kalendāra veids un jāinformē projektu vadītājs par to, ar kādu informāciju izvēlētais kalendāra makets ir jāpapildina.

Personalizēts kalendārs no Copy Pro

Savukārt Copy Pro piedāvā katram kalendāra mēnesim pievienot savu īpašo komentāru, izveidot savu vāka noformējumu, variēt ar kalendāra apjomu un veidot to no viena līdz pat 24 mēnešiem.