Pašdarinātas ziepes

Pašdarinātas ziepes

Pašdarinātas ziepes ir jauka dāvana, kas tās saņēmējam sniegs smaržīgu un unikālu skaistumkopšanas produktu, kas darināts no sirds. Šī dāvana ir piemērota jebkuram vannošanās un spa baudītājam, īpaši sievieteimammai, sievai, māsai vai draudzenei.

Smaržīgas un skaistas ziepes mājas spa piedzīvojumam

Pašdarinātas dāvanas vienmēr ir lieliska ideja svētku apsveikumam. Ziepes ir dāvana, ko pašam pagatavot ir visai vienkārši, turklāt iespējams arī improvizēt ar dažādām smaržām un sastāvdaļām.

Visvienkāršāk pašam pagatavot ziepes ir iegādājoties jau gatavas ziepes lielā gabalā – bez īpašas krāsas, lai atstātu vietu improvizācijas. Esošās ziepes sagriezt gabaliņos un izkausēt, lai vēlāk spētu ziepēm izveidotu formu pēc savas vēlmes. Tā var būt sirsniņa, zvaigznīte, četrstūris, rombs utt. Jebkas, ko tu vēlies – un kāds mājās ir formas trauciņš. Izkausētajām ziepēm atliek pievienot krāsvielu, kādu aromātu no ēteriskajām eļļām, beigās ziepes sasaldējot.

Vēl viens veids ir pagatavot pašam savas ziepes ar skrubja funkciju veidojošu tekstūru. Izkausētām ziepēm pievieno, piemēram, kafiju. Šīs ziepes kalpos par lielisku mājas spa sastāvdaļu. Lai āda pēc ziepju lietošans ir īpaši gluda un zīdaini maiga, pievieno lavandas eļļu. 

Pašdarināta dāvana

Pašdarināta dāvana ir tāda, kas tās saņēmējā rada īpašas emocijas. Ir skaidrs, ka paštaisītas dāvanas radīšanas procesā ir bijis ieguldīts laiks, pūles un enerģija. Tas liek dāvanu novērtēt vēl vairāk un sajusties īpašam. 

Jebkura paša darinātā dāvana ir ļoti mīļa un dāvanas saņēmējam ļaus sajusties īpaši svarīgam. Šī paštaisītā dāvana ir lielisks veids, kā vienas dienas laikā sagatavot mīļas dāvaniņas visai ģimenei, piemēram, Ziemassvētkos. Ziepju gatavošanā iespējams diezgan pamatīgi izpausties gan sastāvdaļu ziņā, gan arī ārējā noformējuma dēļ.

Dāvanas sniegtā vērtība

Pašdarinātas ziepes

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Smaržīgs spa sabiedrotais

Saņemt dāvanā kādu skaistu un smaržīgu skaistumkopšanas līdzekli vienmēr ir patīkami, īpaši sievietēm. Pašgatavotas ziepes var būt ļoti jauka un smaržīga dāvana, ko iespējams pielāgot dāvanas saņēmēja gaumei. Izvēloties krāsas un aromātus, kas patiktu tieši jubilārei – ar ēteriskajām eļļām var tik ļoti eksperimentēt un radīt ar vien jaunus produktus jeb dāvanas ar ko iepriecināt.

No sirds gatavota dāvana

Katra dāvana, kuras sagatavošanā ir ieguldītas pūles un laiks, ir īpaša dāvana. Tādu saņemot, uzreiz gribās priecāties vairāk, jo cilvēks ir īpaši parūpējies par to, lai uzdāvinātu ko īpaši mīļu un unikālu. Ar pašgatavotām ziepītēm vai jebkuru citu pašdarinātu dāvanu, līdzi tiek uzdāvinātas arī rūpes.

Laiks, ko veltīt vienīgi sev

Uzdāvinot ķermeņa kopšanas līdzekli, tu automātiski arī uzdāvini laiku, ko dāvanas saņēmējs varēs veltīt sev. Tas būs kā mīļš atgādinājums, ka ir jāpaņem pauze un jāatpūšas. Pašu mājās izveidots spa vakars var būt ļoti relaksējošs un tad ziepes vai paša taisīts skrubis būs jauks palīgs!

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Parūpējies par labu kvalitāti

Ziepes ir dažādas – citas cietākas, citas mīkstākas. Patīkamāk ir saņemt dāvanā ziepes, kas maigi lutinās ādu, būs visai mīkstas un putojošas. Piedomājot par šādām detaļām, tu pārliecināsies vien par to, ka dāvana patiesi tiks novērtēta.

Piešķir dāvanai personiskumu

Lai arī dāvana ir paša rokām gatavota, ja to uzdāvinās visai ģimenei vai draugu lokam, gribētos, lai katram ir savas atšķirīgās ziepes. To var panākt ar citādākām krāsām, smaržām, ziepju tekstūrām vai formiņām.

Parūpējies par skaistu iesaiņojumu

Pašam gatavojot dāvanas, arī pašam jāparūpējas par iesaiņojumu. Ziepes skaisti var iesaiņot auduma maisiņā ar savelkamu augšiņu, piemēram. Protams, var arī iesaiņot skaistā papīrā vai kastītē.

Kam piemērota šāda dāvana

Pašdarinātas ziepes

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Pašdarinātas skaistumlietas vienmēr ir jauka dāvanas ideja sievietei svētkos. Tā tiks novērtēta no visas sirds. 

Mammai

Mammām mīļas dāvanas no bērniem patīk vienmēr. Pašdarinātas ziepes parādīs mammai, ka dāvanā esi ieguldījis laiku un pūles, kas noteikti tiks novērtēts.

Sievai

Ja sievai tuvojas svētki, tad viņa vēl jo īpaši novērtēs paša darinātu dāvanu. No sava mīļotā vīrieša bieži vien šādu dāvanu negaida, tāpēc tā varētu būt ļoti īpaša un atmiņā paliekoša palutināšana.

Māsai

Arī māsai, kā jau sievietei, pašdarināts skaistumkopšanas produkts varētu būt jaks apsveikums, piemēram, vārda dienā.