Sveču gatavošanas komplekts

Sveču gatavošanas komplekts

Sveču gatavošanas komplekts ir radoša dāvana, kas tās saņēmējam ļaus izveidot ko skaistu un, iespējams, arī iegūt jaunu hobiju. Šī ir jauka dāvana pārim vai sievietei svētkos – mīļotajai meitenei, sievai, mammai, draudzenei vai māsai.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Radošais komplekts – izveido savu sveci pats

Tiem, kam patīk radoši izpausties, nereti atrast piemērotas dāvanas var būt īsts piedzīvojums. Mūsdienās ir tik daudzas idejas, kā radoši izpausties – zīmēt, līmēt, gleznot, labot, gatavot utt. Viens veids, kā pasniegt foršu un radošu aktivitāti, ir uzdāvināt sveču gatavošanas komplektu.

Sveces izveidot nav pavisam grūti, tāpēc tā varētu būt piemērota dāvana gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem veidotājiem. Tā var būt arī interesanta dāvana bērniem, ko izveidot kopā ar draugiem vai vecākiem.

Sveču liešanas process ir visai meditatīvs, tāpēc šī var kalpot par labu dāvanu arī tiem, kam ir aizņemta ikdienu un prasās pēc nelielas pauzes.

Radoša dāvana

Radoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļaus radoši izpausties, sajusties iedvesmotam un pašam kaut ko radīt. Tā ir dāvana, kas noteikti iepriecinās cilvēkus, kuriem patīk kāds mākslas izpausmes veids. 

Šajā gadījumā sveču gatavošanas komplekts iegūšana ir radoša dāvana, jo tā ļaus jubilāram tikt pie pašam savas sveces. Tas ir aizraujošs process, kurā iespējams izpausties un radīt ko patiesi skaistu pašam savām rokām.

Dāvanas sniegtā vērtība

Sveču gatavošanas komplekts

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja izveidot ko skaistu

Tas, kas darināts paša rokām, vienmēr ir daudz īpašāks. Uzreiz izdodas vairāk novērtēt konkrēto objektu. Tiem cilvēkiem, kam patīk sveces, noteikti būs aizraujoši pārmaiņas pēc izveidot tās pašiem. Tā tomēr ir iespēja radoši izpausties un izveidot ko patiesi skaistu.

Iegūt jaunu hobiju

Nekad nevar zināt, kas dāvanas saņēmējam patiešām iepatiksies un varbūt pat kļūs par viņa jauno hobiju.

Sveču liešana ir skaists process, kura laikā rodas gandarījums. Īpaši, ja ar otro reizi izdodas ar vien labāk un labāk. Tad arī noteikti rodas sajūta, ka šis varētu kļūt par veiksmīgu hobiju un pat biznesa ideju. Radošas dāvanas spēj sniegt piepildījuma sajūtu, un ir tik patīkami šādu sajūtu nodot savējiem svētkos.

Pavadīt laiku kopā

Sveču liešana var būt arī dāvana, kas saved kopā cilvēkus uz aizraujošu aktivitāti. Sveces gatavot var kopā ar savu mīļoto cilvēku un labi pavadīt laiku kopā. Tāpat tā var būt aizraujoša aktivitāte, ko izbaudīt ar bērniem vai ar visu ģimenes loku kopā.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies skaistu dāvanu

Izvēlies tādu dāvanu, kas sagādātu prieku tev pašam. Tas ir galvenais dāvināšanas likums – dāvini to, ko  tev pašam būtu prieks saņemt! Protams, ņemot vērā konkrēto jubilāru.

Parūpējies par pietiekami vienkāršu un saprotamu procesu

Uzdāvinot radošas dāvanas, kas jāveido pašam, ir svarīgi iepazīties ar procesa gaitu. Pārliecinies, lai sveču gatavošana būtu pēc iespējas aizraujošāka un patiešām pieejama. Lai jubilāram nav pēc tam jāiegādājas kādi papildus gadžeti utt.

Kam piemērota

Sveču gatavošanas komplekts

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Sveču gatavošanas komplekts ir lieliska dāvana sievietei, kurai patīk veidot ko jaunu. Ja viņai nav sveša māksla un radošā darbība, tad šāda dāvana it īpaši tiks novērtēta.

Mammai

Ja arī tavai mammai patīk radoši izpausties, sveču gatavošanas komplekts varētu būt īstā apsveikuma izvēle. Īpaši tad, ja viņa vēl nekad nav mēģinājusi izveidot sveci pati!

Māsai

Sveču gatavošanas komplekts varētu būt stilīga dāvana arī māsai, piemēram, dzimšanas dienā vai izlaidumā.

Draudzenei

Ar draudzenēm biežāk tiek pārrunātas aktualitātes un jaunās intereses. Ja tavai draudzenei patiktu veidot savu sveci, šī dāvana ir viņai piemērots apsveikums!

Pārim

Kvalitatīvi pavadīts laiks kopā pārim vienmēr nāk par labu. Sveču gatavošana varētu būt jauks veids, kā pavadīt laiku kopā un izveidot ko skaistu.

Kolēģiem

Šī varētu būt arī aizraujoša dāvana kolēģiem vai darbiniekiem. Īpaši, ja tā saņemta no priekšnieka – sveču gatavošana var būt labs veids, kā sadraudzēties ar jauniem cilvēkiem arī darba vidē.

Kur pirkt dāvanu

Esam apkopojuši dažas vietas, kur šādu dāvanu iegādāties.

Sveču liešanas komplekts no Sveču darbnīcas

Ja pirms vairāk kā simts gadiem sveču liešana bija mājsaimniecības darbs, vēlāk industriāls produkts, tad „Pilns sveču liešanas komplekts” ir mēģinājums atbilstoši cilvēka individuālajiem estētikas uzskatiem un prasmēm atbalstīt sava individuālā produkta – sveces jeb mākslinieciska parafīna veidojuma izstrādi, piedevām izmantojot, mūsdienīgus sveču „pusfabrikātus”.

Sveču pagatavošanas komplekts no Darināt.lv

Šis ir vēl viens variants – eko sojas vaska sveču pagatavošanas komplekts. Komplektā ietilpst 150gr sojas vasks; krāsviela; formiņas; instrukcija; lipeklīši. Ir pieejamas arī dažādas krāsas, no kā izvēlēties.

Lai radoši svētki!