Publiskās runas meistarklase

Publiskās runas meistarklase

Publiskās runas meistarklase ir iedvesmojoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs vērtīgus padomus, uzlabos pašapziņu un iemācīs domāt kritiski. Šī ir lieliska dāvana gan sievietei, gan vīrietim dzimšanas dienā.

Meistarklase, kas palīdzēs pilnveidot savas publiskās uzstāšanās prasmes

Meistarklases ir lielisks veids, kā turpināt apgūt jaunas prasmes un iemācīties ko jaunu arī pēc skolām, universitātēm un koledžām. Mūžu dzīvo – mūžu mācies! Un kāpēc gan ne, ja tas iespējams tik patīkamā veidā. Publiskās runas prasmes ir lieta, ko kā priekšmetu ne visur iemāca, lai arī vajadzētu.

Pārliecinoša uzstāšanās lielas publikas priekšā ir prasme, ko ikkatram vajadzētu trenēt un apgūt vismaz virspusējā līmenī. Un kā jau arī daudzas citas prasmes, arī šo iespējams apgūt pēc skolas beigšanas kādā aizraujošā un kvalitatīvā meistarklasē.

Iedvesmojoša dāvana

Iedvesmojoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj sapņot par skaistām lietām un motivē tās piepildīt par realitāti. Iedvesmot otru cilvēku ir tik skaisti – tas uzreiz sagādāto dāvanu padara arī par ļoti īpašu un personīgu, jo, lai dāvanas saņēmēju patiesi iedvesmotu, ir jāzina viņa gaume un intereses. 

Kādam, kam publiskā uzstāšanās un runu sniegšana sagādā prieku, bet vienlaikus arī neprātīgu satraukumu, publiskās runas meistarklase būtu ļoti noderīga dāvana. Tā ļautu jubilāram sajusties par sevi pārliecinātākam, jo ar pareiziem padomiem un kārtīgu sagatavošanos, izdodas arī labāk sevi pārstāvēt publikas priekšā. Šī ir iedvesmojoša dāvana, kas ļaus pilnveidot sevi ļoti plašā spektrā, par ko vairāk lasi raksta turpinājumā.

Dāvanas sniegtā vērtība

Publiskās runas meistarklase

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Vērtīga prasme turpmākajā karjerā

Efektīva publiskās runas prasme var ievērojami palīdzēt karjerā. Par sevi pārliecināts publiskās runas eksperts pārzina arī kritisko domāšanu, vadību, profesionalitāti. Šīs visas ir ļoti vērtīgas prasmes, kas nepieciešamas ikvienā darba tirgū.

Publiskā runāšana pasākumos un konferencēs rada uzticamību. Jo vairākos pasākumos tiek runāts un jo lielāki to ir, jo labāk. Tad šādas uzstāšanās var pievienot arī savam CV.

Tāpat publiskā runa var palīdzēt arī darba tikšanās izcelties no citiem kolēģiem. Jubilārs iemācīsies pārstāvēt savas idejas, tās aizstāvēt un pierādīt apkārtējiem.

Veids, kā uzlabot pašapziņu

Publiskās runas prasmes iet roku rokā ar savas pārliecības uzlabošanu. Tiekot pāri bailēm un nedrošībai, kas rodas no domas par publisko runu, ir ļoti lieliska sajūta. Saikne, kas tiek izjusta ar auditoriju runas laikā, ir kā atgādinājums par to, ka tavas idejas un viedokļi ir svarīgi.

Jubilāra pašapziņas līmenis augs ar pieredzi. Tas arī sniegs daudzus citus bonusus un pārliecība tiks izjusta ne vien uz skatuves, bet arī privātajā dzīvē – tikšanās vai randiņā, piemēram.

Kritiskā domāšana

Publiskās runas rakstīšana prasa ievērojamu daudzumu pārdomu, sākot ar auditorijas analīzi un beidzot ar pēdējo teikumu. Nepietiek ar kādu ziņu, kas jānodod auditorijai. Ir jāpārdomā arī galvenā runas ziņa un tās atbilstība konkrētai auditorijai.

Uzlabotas komunikācijas spējas

Kad tiek veidota runa, ir rūpīgi jāpadomā par pārliecināšanas stratēģiju un runas dikciju, lai veiksmīgi nodotu ziņu auditorijai. Šāda veida domāšana ar laiku ievērojami attīstīs komunikācijas spējas. 

Personiskās attiecības, sociālie pasākumi un dažādas darba situācijas bieži vien pieprasa, lai veiksmīgi tiktu nodotas idejas citiem cilvēkiem, uzņēmējiem. Publiska runāšana pievēršas ideju komunikācijai. Ar to iespējams iemācīties mierīgi pārņemt pretēju skatupunktu, izklāstīt savas idejas sakarīgā veidā, kā arī aizstāvēt savu viedokli.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Jāatrod kvalitatīvi meistarklases kouči

Lai pieredze tiešām būtu vērtīga, ir jāspēj atrast kvalitatīvi un profesionāli meistarklases kouči – vadītāji.

Pārliecinies par to, ka jubilārs šādu dāvanu vēlas

Publiskā runa ir prasme, kas ir ļoti vērtīga dažādās dzīves situācijās, tomēr tā nav lieta, ko var uzspiest. Jubilāram pašam ir jāgrib kļūt drošākam un pārliecinātākam.

Kam piemērota

Publiskās runas meistarklase

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Pārliecība par sevi ir svarīga daudzās ikdienas jomās. Ja meklē dāvanu sievietei, kas nemitīgi meklē veidus, kā pilnveidoties, šī ir laba izvēle. Šī varētu būt laba dāvana ikvienai sievietei tavā dzīvē – draudzenei, sievai vai mammai.

Māsai vai brālim

Šī varētu būt laba dāvana arī brāļiem vai māsām svētkos – neatkarīgi no vecuma. Publiskā runa ir prasme, ko iemācīties nevar ne par agru, ne par vēlu.

Vīrietim

Arī vīrietim prasme publiski pārstāvēt savu viedokli un būt par sevi pārliecinātam, ir ļoti noderīga profesionālajā vidē. Šī varētu būt laba dāvana vīram vai tētim, piemēram.

Absolventam

Pēc skolas absolvēšanasvislabāk var saprast, ko turpmāk dzīvē gribas darīt profesionālajā jomā. Ja publiskās runas meistarības ir kas tāds, kas absolventam vēl noderētu, izlaidums ir labs laiks, kad šādu dāvanu pasniegt.

Kur iegādāties

Esam atlasījuši lielisku vietu, kur papildināt savas zināšanas un uzlabot prasmes publiskajā runā.

Oratore – publiskās runas institūts

1 stunda individuāla tieši tavas tiešsaistes komunikācijas diagnostika, kādas ir jūsu vājās un stiprās puses. Publiskās runas konsultācija tiešsaistē sniegs sekojošus bonusus – praktiski ieteikumi, balstoties uz “Oratore” efektīvas digitālās  komunikācijas piramīdu; efektīvas komunikācijas “piramīdas” testa rezultāti; pilna pieeja “Oratores” domubiedru Faceboook grupai; uz koučinga metodi balstīta saruna, kas veicina domāt pašam un saņemt jaunus risinājumus par veiksmīgu komunikāciju.