Pastaiga gaisa takās

Pastaiga gaisa takās

Pastaiga gaisa takās ir interesanta dāvana, kas tās saņēmējam ļaus baudīt aktīvo atpūtu svaigā gaisā un baiļu pārvarēšanu adrenalīna piepildītas pastaigas laikā. Šī ir dāvana, kas piemērota visai ģimenei – bērniem, vecākiem, brālim un māsai, vīram un sievai.

Gaisa takas – labi pavadīts laiks pie dabas ar draugiem

Atpūta svaigā gaisā vienmēr ir laba ideja un veids, kā pavadīt laiku kopā ar saviem draugiem vai ģimeni. Meklējot veidus, kā apvienot atpūtu dabā ar ekstrēmām emocijām, radās gaisa takas. Vispopulārākā ir visiem zināmais Meža Kaķis – vairāku metru augstumā iekarinātas takas, kas ļauj pastaigāties līdz ar koku galotnēm, baudīt fantastiskus skatus un sevi arī izaicināt.

Tas ir lielisks aktīvās atpūtas veids, kas piemērots visai ģimenei – gan maziem, gan lieliem. Bērniem parasti ir takas, kas piemērotas konkrētam vecumam. Un pieaugušo gaisa takas mēdz būt sadalītas pa sarežģītības līmeņiem, kur bieži vien izteicošā ir stratēģija un spēks.

Interesanta dāvana

Interesanta dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju pārsteigs un neatstās vienaldzīgu. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs noteikti novērtēs un, iespējams, pat uzzinās ko jaunu. Šādas dāvanas saņemt ir īpaši patīkami, jo interesants ir dāvanas atklāšanas un izpētīšanas process.

Pastaiga pa gaisa takām ir aizraujošs piedzīvojums, kas patiks asu izjūtu cienītājiem. Lai arī klāt ir instruktori un viss notiek pēc drošības noteikumiem, šī ir interesanta dāvana, kas spēj sagādāt adrenalīnu. Emocijām bagāta pastaiga gaisā ir garantēta.

Dāvanas sniegtā vērtība

Pastaiga gaisa takās

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Aktīvā atpūta dabā

Pastaiga gaisa takās ir dāvana, kas tās saņēmējam sniegs atpūtu svaigā gaisā. Un nevis pastaigu vien, bet kārtīgu ķermeņa treniņu. Galvenais gaisa taku pastaigās ir gudrs spēka pielietojums un ķermeņa līdzsvara noturēšana. Darot ko nepareizi, var sanākt pārāk daudz spēka izmantot no rokām vai kājām. Šis būs aizraujošs piedzīvojums, kura laikā izprast balansu un saelpoties svaigu gaisu.

Iespēja pārvarēt bailes no augstuma

Reizēm labākais veids, kā pārvarēt bailes no augstuma, ir stāties tām tieši pretī. Iespējams, gaisa takas ir labs veids, kā beigt baidīties no augstuma. Gaisa takas parasti ir vairākos līmeņos un pat vienkāršākās gaisa takas iziešana sniegs lielu gandarījumu un lepnumu par sevi, un par paveikto!

Labi pavadīts laiks kopā

Vispatīkamākā dāvanas daļa jebkurā piedzīvojumā ir līdzi paņemtie cilvēki un iespēja dalīties piedzīvotajā. Jaunie iespaidi un emocijas, kas tiks gūtas gaisa takās, būs jautrākas kopā ar ģimeni vai draugiem.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Vecumam un garumam ir nozīme

Ja dāvanas saņēmējs ir bērns, tad jāņem vērā, ka nozīme ir vecumam un arī garuma parametriem. Var gadīties, ka visas trases nebūs atbilstošas pēc fiziskās sagatavotības un garuma.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija

Dāvanas saņēmējam jāzina, ka nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Īpaši, ja piedzīvojums tiks baudīts kopā ar draugiem vai ģimeni lielākā kompānijā. 

Kam piemērota šāda dāvana

Pastaiga gaisa takās

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Ģimenei

Pastaiga gaisa takās ir lieliska dāvana, kas piemērota visai ģimenei – gan pieaugušajiem, gan arī bērniem. 

Sievai

Gaisa takas ir labs veids, kā kopīgi pavadīt laiku ar savu mīļoto cilvēku, nododoties nelielām sacensībām un saelpojoties svaigu gaisu. Sievai patiks!

Vīram

Arī vīram šī ir piemērota dāvana iepriekš minēto iemeslu dēļ. Kā arī šī ir laba dāvana, ko vīram baudīt kopā ar draugiem kādā brīvdienā.

Absolventam

Pabeidzot skolu, absolvents būs gatavs ķert jaunas emocijas un doties piedzīvojumos, kā gaisa takas pastaigā!

Kur iegādāties

Lieliska vieta, kur doties baudīt dabas mieru un gaisa taku piedzīvojumus, ir Esenas dārzi

Pastaiga Esena dārzu gaisa takās darba dienā 2 personām

Šķēršļu trasi Esena dārzu kokos var iesākt ar vieglāko – mazo apli, kurā ir 16 atrakcijas ar noslēdzošu 40 metru garu nobraucienu. Šajā maršrutā savus spēkus  darba dienās varēs pārbaudīt arī paši mazākie apmeklētāji, pat 3 līdz 5 gadus veci drosminieki  savu vecāku pavadījumā.