Izjāde ar zirgu – aktīva atpūta pie dabas

Izjade ar zirgu

Izjāde ar zirgu ir romantiska un ļoti oriģināla dāvana, kas ļauj baudīt atpūtu svaigā gaisā, piedzīvot dabas skaistumu un pēc vēlmes šīs atmiņas iemūžināt fotosesijā. Lieliski piemērota dāvana ģimenei, vecākiem, un pārim.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Kā norit izjāde ar zirgu?

Ierodoties baudīt izjādi ar zirgu, sajūtas varētu būt patīkama satraukuma pilnas. Kuru katru mirkli tiks iegūtas jaunas sajūtas un neaizmirstama pieredze.

Ja šī ir pirmā reize zirga mugurā, satraukumam nav pamata. Pieredzējuši instruktori apmācīs dāvanas saņēmēju jāšanā ar zirgu, rūpējoties par savu un zirgu drošību.

Jāņem vērā, ka visbiežāk izjādē veiktais attālums atkarīgs no jātnieku sagatavotības un prasmēm – pavisam nepieredzējušie apmācību sāks laukumā, lai apgūtu pamata prasmes zirga vadībai, un tad izjādi varēs turpināt tālākā apvidū. Izjādes laikā, atkarībā no sezonas, dāvanas saņēmējam iespējams baudīt vasarīgi ziedošas pļavas, rudens lapkriti, sniegotus laukus vai dabas atmošanos pavasarī.

Papildus vienkāršai izjādei ar zirgu iespējams izvēlēties arī ekskursijas, lai uzzinātu vairāk par zirgu dzīvi. Ekskursijas laikā ekskursijas dalībnieki uzzinās daudz jauna un interesanta par zirdziņiem, to barošanu un dzīvi, kā arī iepazīs stalli.

Oriģināla dāvana

Izjāde ar zirgu ir romantiska un oriģināla dāvana, kas noteikti pārsteigs dāvanas saņēmēju. Būsim atklāti – neviens svētkos negaida, ka saņems šādu piedzīvojumu, ja vien tā nav bijusi īpaši pasūtīta vēlme dāvanu sarakstā. Tāpat arī neviens noteikti nedusmosies vai neskums, ja saņem šādu dāvanu, jo tā ir oriģināla, garantē lieliski pavadītu laiku un rada patīkamu satraukumu. Ko gan vēl no dāvanas var vēlēties?

Tāpat vērts pieminēt, ka izjādes ar gudrajiem un graciozajiem zirgiem jau gadsimtiem ilgi iecienījusi arī elitāra publika – karaliskās ģimenes, bruņinieki, muižnieki un uzņēmēji. Tieši tāpēc, ja meklē interesantu, izmeklētu un elegantu dāvanu, izjāde ar zirgu ir klasiska izvēle.

Dāvanas sniegtā vērtība

izjāde ar zirgu

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Aktīva atpūta svaigā gaisā

Izjādes ar zirgiem ir izslavēta kā viena no aizraujošākajām aktivitātēm, ko baudīt pie dabas. Vērot apkārt esošo skaistumu gracioza zirga sabiedrībā. Lai arī izjāde ar zirgu ir garīgi ļoti mierpilns process, šī aktivitāte pavisam noteikti var izvērsties arī par treniņu visam ķermenim.

Jāt ar lielu, spēcīgu dzīvnieku, kam ir savs raksturs un griba, ir visa ķermeņa treniņš. Izjāde ar zirgu liek izmantot prātu un muskuļus, par kuru eksistenci daži pat nenojauš, lai paredzētu manevrus un pielāgotos zirga kustībām. Izjādes laikā tiek nostiprināta kāju, vēdera un muguras muskulatūra un tiek trenēta koordinācija, līdzsvara izjūta, stāja un izturība.

Kvalitatīva atpūta svaigā gaisā nekad nav par daudz, tāpēc izjāde ar zirgu ir lieliska izvēle, lai izmēģinātu ko pavisam jaunu un kārtīgi atpūstos pie dabas.

Atslēgšanās no ikdienas raizēm

Izjādes ar zirgiem ir pielīdzināmas meditācijai, jo izjāde ir brīdis, kad jātnieks koncentrējas tikai uz to, lai vadītu zirgu, noturētu līdzsvaru un saglabātu pareizu stāju zirga mugurā. Tas ir lielisks veids, kā izvēdināt galvu, nedomāt par neko satraucošu un vienkārsi atslēgties no ikdienas problēmām. Tā ir vistiešākā mērā atpūta, kas ļauj būt te un tagad, nedomājot ne par ko citu.

Zirgi jau ilgi ir slavēti par to dziednieciskajām īpašībām un pozitīvo ietekmi uz cilvēka veselību. Taču ne katram ir izdevies pieredzēt to, cik dziļa var būt cilvēka un zirga mijiedarbība un kā tā var dziedēt emocionālu pārdzīvojumu sekas. Zirgi izdala īpašu mieru un harmoniju, kas palīdz relaksēties, koncentrēties uz esošo mirkli. Šī ir piemērota dāvana kādam, kam tas ir patiesi nepieciešams – atpūta gan dvēselei, gan prātam.

Skaisto mirkļu iemūžināšana

Un ja izjāde ar zirgu jau neizklausās pēc īsta sapņu piepildījuma, tad iespēja šo piedzīvojumu iemūžināt skaistos attēlos noteikti to paveiks. Izjādes ar zirgiem biezi vien ir iespējams apvienot ar fotosesiju – individuālu vai romantisku ar savu mīļoto cilvēku.

Rezultātā tiks pavadīta aizraujoša diena un iegūtas profesionālas un kvalitatīvas bildes. Izjādes laikā par to nebūs jāsatraucas, mēģinot balansēt līdzsvaru un vienlaikus domāt par perfekto attēlu. Izjāde ir paredzēta kā atpūta, kuras laikā ne par ko citu vairs nesatraukties, bet gan vienkārši baudīt.

Turklāt – daudzām dāmām fotosesija ar zirgu ir viens no mazajiem dzīves sapņiem, ko ļoti, ļoti gribās piepildīt.

Ko ņemt vērā

izjāde ar zirgu

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Piemērots apģērbs

Pirmkārt, dāvanas saņēmējam ir jābūt ģērbtam piemērotā apģērbā – pēc iespējas ērtākā, sportiskā, sezonai un laikapstākļiem atbilstošā.

Laiks sagatavoties

Otrkārt, ņem vērā, ka sagatavošanās izjādei prasa laiku – īpaši sievietēm, kam jāplāno īsto apģērbu gabalu piemeklēšana no savas garderobes un pat grims, ja paredzēta fotosesija ar zirgiem. Šī nav dāvana, ko var uzdāvināt un uzreiz doties ceļā. Šis gatavošanās process prasa laiku un iepriekšēju sagatavošanos – īpaši, ja paredzēta fotosesija skaisto atmiņu iemūžināšanai.

Kādos svētkos piemērota

Katrai dāvanai ir sava īpašā vērtība, ko vēlamies sniegt konkrētā gadījumā. Tāpēc ir svarīgi saprast, kādos sveikšanas gadījumos šī dāvana varētu būt piemērota.

Universāla dāvana dažādiem svētkiem

Izjāde ar zirgu ir universāla dāvana, kas pieejama gan ar fotosesiju, gan bez, gan 30 minūšu garumā, gan veselu 2h garumā. Tieši tāpēc šo dāvanu iespējams uzdāvināt gandrīz visās situācijās – gan dzimšanas dienā, gan vārda dienā. Šī ir lieliska dāvana Valentīndienā vai gada dienā savam mīļotajam cilvēkam.

Tā kā izjādes ir pieejamas visu cauru gadu, ja dāvanas saņēmējs labprāt baudītu izjādi pa piesnigušu mežu, tad šo dāvanau droši var dāvināt arī Ziemassvētkos vai Jaunajā gadā. Turklāt izjāde ar zirgu ir dāvana, ko iespējams pasniegt arī ar dāvanu karti – tādā veidā dāvanas saņēmējs pats izvēlēsies laiku, kad šo izjādi pieredzēt un izbaudīt.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievai vai mīļotajai sievietei

Izjāde ar zirgu ir romantiska dāvana – tajā tomēr slēpjas kas tik klasisks, skaists un mīļš. Tāpēc šī ir lieliska dāvana mīļotajai sievietei, sievai vai draudzenei dzimšanas dienā vai kādā īpašā notikumā. Izjāde ar zirgu ir neparedzama dāvana, kas noteikti pārsteigs sievieti. Tacu skaidrs ir viens – šī dāvana ir īsts sapņu piepildījums, no kura viņa nespēs un nemaz nevēlēsies atteikties.

Pārim

Katra meitene bērnībā ir sapņojusi par savu zirdziņu un katrs zēns kaut reizi ir iztēlojies sevi ar spožām bruņām stalta zirga mugurā. Izjāde ar zirgiem ir skaista un romantiska dāvana pārim. Tā ir iespēja pavadīt laiku kopā, abiem piepildīt sen lolotu sapni, sajusties kā romantiskā pasakā un doties neaizmirstamā randiņā.

Ģimenei

Izjādes ar zirgiem ir populāra izvēle atpūtai pie dabas ar visu ģimeni. Zirgu izjādes sajūsminās visos vecumos – mazākie var doties izjādē ar poniju jau no 2 gadu vecuma, pusaudži un pieaugušie var apgūt jāšanas prasmes nodarbībās un doties kopīgās izjādēs pa apkārtni.

Absolventam

Arī absolventam pēc skolas pabeigšanas noteikti patiks pavadīt laiku dabā un izbaudīt mieru.

Kur pirkt dāvanu

dāvanu karte izjādei fromme

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Izjādes ar zirgiem no FromMe.lv

Izjāde ar zirgu ir patiesi skaists notikums, ko uzdāvināt kādam svētkos. Izjādes ar zirgiem iesakām iegādāties FromMe.lv dāvanu karšu servisā. Tā plašajā piedāvājumā iespējams atrast izjādes, apmācības gan individuāli, gan arī visai ģimenei.

Ekstrēmās atpūtas piekritēji var iemēģināt spēkus arī skijoringā aiz zirga, bet tie, kas ir mierīgāki un dažādu apsvērumu dēļ baidās sēsties zirga mugurā, priecāsies par izbraucienu ar ģimeni zirga vilktās kamanās vai ratos. Izjādes ar zirgiem norisinās ļoti dažādi un tieši tapēc ir piemērota dāvana visai ģimenei – kopīgai atpūtai.