Vizāžista konsultācija

Vizāžista konsultācija

Vizāžista konsultācija ir izglītojoša dāvana, kas tās saņēmējai ļaus ne vien skaisti sapucēties, bet arī iegūt jaunas zināšanas un vērtīgus ieteikumus. Šī ir lieliska dāvana ikvienai sievieteimammai, māsai, sievai, draudzenei un kolēģei.

Skaista grima uzklāšana un sejas ādas saudzēšana

Sievietēm patīk pucēties un taisīties – ar skaistu grimu, piemērotu apģērba komplektu, rotaslietām un labi ieveidotiem matiem. Grims sniedz tik daudz iespējas, kas ļauj sapucēties kā vien pašai tīk. Iespējams sapucēties ikdienā ar maigu un tik tikko pamanāmu make-up, vai, piemēram, šiki sapucēties svētku pasākumam ar izteiksmīgu acu grimu un košu lūpukrāsu.

Vizāžisti ir speciāli trenēti grima guru, kas spēj pielāgot sejas ādas tipam un formai piemērotāko grimu, vērā ņemot arī pucēšanās iemeslu. Vizāžista konsultācija ir noderīga dāvana ikvienai sievietei, kas rūpējas par savu ādu, un it īpaši tām sievietēm, kas ikdienā valkā kosmētiku. 

Vizāžists varēs ne vien sapucēt skaistam vakaram, bet arī sniegt padomu par to, kādu kosmētiku izvēlēties, kādi produkti ir vislabāk piemēroti sievietes ādas tipam un kā par savu ādu rūpēties maigi un saudzīgi.

Izglītojoša dāvana

Izglītojoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļaus uzzināt ko jaunu un paaugstināt savu intelekta līmeni. Tās ir dāvanas, kas ļauj radošajam garam un prātam uzņemt vēl neizzinātus apgriezienus un iegūt ko noderīgu un ikdienā pielietojamu.

Vizāžisti ir profesionāļi, kas vizītes vai konsultācijas laikā varēs ar savām zināšanām dalīties gan praktiski, gan teorētiski. Zināšanas par kosmētiskajiem līdzekļiem smeļas daudz dziļāk par lūpukrāsas toni, jo katrā produktā ir dažādas pigmenta un sastāva formulas. Tās ne vienmēr ir piemērotas visiem ādas tipiem, tāpēc tikai profesionālis mācēs ieteikt īsto. Tieši tāpēc vizāžista konsultācija ir izglītojoša dāvana, kas noteikti patiks! 

Dāvanas sniegtā vērtība

Vizāžista konsultācija

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja skaisti sapucēties

Dāvanas saņēmēja, iegūstot vizāžista konsultāciju, to varēs izmantot skaista grima uzklāšanai. Ja šī dāvana tiks pasniegta dāvanu kartes formātā, tad jubilāre varēs šo pakalpojumu pataupīt kādam īpašam notikumam. Piemēram, sagaidot svētku reizi, varēs skaisti sapucēties un izmantot grima pakalpojumus uz visiem 100!

Jaunas zināšanas 

Vizāžisti mēdz sniegt arī meistarklases, kuru laikā iemācīties daudz ko vērtīgu. Tomēr arī parastas konsultācijas laikā iespējams noskaidrot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Arī saņemot skaistu grimu, dāvanas saņēmēja praktiski varēs aplūkot grima uzklāšanas procesu un iemācīties efektīvas tehnikas.

Vērtīgi ieteikumi

Vizāžists mācēs ieteikt arī labākos produktus, ko lietot ikdienā – gan grima ziņā, gan arī sejas ādas kopšanas ziņā. Tā kā vizāžistu ikdiena norit izmēģinot jaunu produkciju, veicot izpētes un praktiski pielietojot dažādu zīmolu dažādos produktus, profesionālam un pieredzējušam vizāžistam vajadzētu uzticēties un ieteikumus likt aiz auss.

Ko ņemt vērā

Vizāžista konsultācija

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Vizīte jāpiesaka laicīgi

Pavisam skaidra lieta, tomēr jāatgādina, ka uz pēdējo brīdi nedrīkst atlikt vizītes pieteikšanu. Īpaši, ja ir liels notikums uz kuru svarīgi sapucēties – svētki, izlaidums, kāzas utt. 

Dāvanu karte ir labākā izvēle

Ar dāvanu kartes palīdzību jubilāre pati varēs noteikt, kurā dienā pakalpojumu izmantot. Citādāk šo pakalpojumu kā dāvanu uzdāvināt būs visai neērti un grūti.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Tā kā ikvienai sievietei patīk pucēties, tad iespēja uzzināt, kā to darīt pareizi, būs jauka un rūpīgi pārdomāta dāvana māsai, draudzenei vai mīļotajai sievietei.

Mammai

Ja arī tavai mammai patīk pucēties un viņa labprāt noskaidrotu, kā to izdarīt vēl skaistāk un nekaitējot sejas ādai, uzdāviniviņai konsultāciju pie vizāžista!

Sievai

Jauka dāvana sievai

 būtu iespēja kādu dienu svinīgi sapucēties, pēc kā varētu sekot foršs uzaicinājums uz romantisku randiņu.

Kolēģei

Sievietes savā starpā bieži vien sarunājas par skaistumkopšanu, arī darba vidē. Ja ar kādu kolēģi jau esat kļuvušas par draudzenēm, tad arī šāda dāvana noteikti būs jauks pārsteigums kolēģei svētkos!

Kur iegādāties

Vizāžista konsultācija

Rīgā ir daudz profesionālu un labu vizāžistu, tāpēc, izvēloties īsto, jāspēj piedāvājums pielāgot savām vēlmēm. Mēs iesakām zemāk minēto vizāžisti Lindu Vesati, kas izmanto tikai un vienīgi dabai draudzīgus produktus.

Eko-Vizāžiste Linda Vesate

Eko-vizāžiste Linda Vesate ir viena no pagaidām nedaudzajām profesionālēm, kas lieto tikai dabīgu, vegānisku un uz dzīvniekiem netestētu kosmētiku. Viņa tic, ka skaistums iet roku rokā ar rūpēm par veselību un apkārtējo vidi, jo mēs visi esam saistīti vienā ekosistēmā. Linda tic, ka katras sievietes skaistumu ir iespējams izcelt, nekaitējot veselībai un videi.