Idejas, ko uzdāvināt draudzenei

dāvana draudzenei

Draugi ir vieni no svarīgākajiem cilvēkiem mūsu katra dzīvē. Viņi vienmēr būs blakus, lai palīdzētu, uzklausītu un arī labi pavadītu laiku. Kā jau jebkuras attiecības, arī draudzība ir jākopj un tai jāvelta īpašas pūles. Piemēram, savus draugus vienmēr vēlamies apsveikt arī svētkos, tāpēc jāzina, kas ir piemērotākās dāvanas draudzenei.

Šajā rakstā esam apkopojuši dažādas dāvanu idejas, ar ko svētkos pārsteigt un iepriecināt savas tuvākās draudzenes.

Ilgtspējīga ūdens pudele

ūdens pudele

Ar vien populārākas paliek ilgtspējīgās ūdens pudeles. Tās ļauj ikdienā pasaudzēt dabu, nepērkot dzērienus plastmasas pudelēs. Turklāt savas ūdens pudeles pārnēsāšana atgādina arī biežāk padzerties ūdeni, kas noved pie labākas veselības un vispārējās pašsajūtas.

Daudzreiz lietojamā ūdens pudele ir laba dāvana draudzenei, kurai rūp sava ietekme uz dabu. Tā kā pudeles ir pieejamas dažādas, tad vari piemeklē draudzenes dzīvesveidam atbilstošāko. Varbūt viņai noderētu viegla ūdens pudele sporta treniņiem, bet varbūt viņa priekšroku sniegtu tērauda pudelei, kas uztur dzēriena temperatūru stundām ilgi.

Lieliskus variantus atradīsi mūsu pašmāju uzņēmuma UDENSPUDELE.LV kategorijā Ūdens pudeles. Tur atradīsi dažādas pudeles ikvienam dzīvesveidam, piemēram, kā sportam, tā arī ikdienai birojā.

T-krekls ar oriģinālu apdruku

t-krekls

Zinot savas draudzenes gaumi un stila izjūtu, tev noteikti izdosies viņu iepriecināt arī ar kādu foršu t-kreklu. Tā ir laba dāvana, jo katra cilvēka skapī ir jābūt dažiem augstas kvalitātes t-krekliem. Tie ir noderīgi, jo neprasa pārāk daudz pūles un apģērba komplekts dienai jau ir gatavs. 

Lai izvēlētais t-krekls būtu interesantāks, izvēlies to ar kādu stilīgu apdruku. Te gan palīgā jāņem zināšanas par tavas draudzenes drosmi modē. Padomā par to, kas viņai vislabāk patiktu. Tu, kā viena no tuvākajām draudzenēm, noteikti zini par kādu dāvanu viņa priecāsies visvairāk. T-krekls ar oriģinālu apdruku ir dāvana, kas noderēs ikdienā un ļaus draudzenei izcelt savu personību.

Relaksējoša SPA procedūra

spa

Atpūta ir dāvana, ko saņemt svētkos vienmēr ir ļoti patīkami. Pirmkārt, jau tāpēc, ka šāda veida dāvana izrāda rūpes pret saņēmēju. Tas ir tik jauki – apzināties, ka saņēmējs par tevi ir parūpējies un nolēmis, ka varētu tevi palutināt ar kādu atpūtas piedāvājumu. Otrkārt, atpūta patiešām ir lieliska dāvana, ko izbaudīt. Īpaši tad, ja tiek uzdāvināta kāda nomierinoša un relaksējoša SPA procedūra.

SPA procedūru klāsts ir visai liels, tāpēc izvēle, ar ko palutināt savu labāko draudzeni, būs plaša. Visvienkāršāk SPA procedūras var uzdāvināt ar dāvanu karšu palīdzību, jo tad draudzene pati var izvēlēties laiku, kad to izbaudīt. Tas ir noderīgi arī tāpēc, ka vari uzreiz uzdāvināt dāvanu karti kādā SPA centrā. Tad draudzene varēs pati arī nolemt, kādu procedūru baudīt – pirti, baseinu, masāžas, sejas procedūras utt.

Plašu klāstu ar SPA atpūtu atradīsi FromMe dāvanu piedāvājumā. Tā kā uz SPA procedūru dosies jubilāre pati, visērtāk šo dāvanu ir uzdāvināt ar FromMe dāvanu kartes palīdzību. Līdz ar to ieskaties kategorijā SPA dāvanu kartes un izvēlies draudzenei piemērotāko.

Augs stikla burkā

augs burkā

Forša un oriģināla dāvana puķu vietā varētu būt augs stikla burkā. To mēdz saukt arī par terāriju, jo pēc izskata tieši tam šī dāvana arī līdzinās. Augs stikla burkā tiek veidots kā vesela ekosistēma, kas sevi uztur bez īpašas cilvēka iesaistes. Tas nozīmē, ka draudzenei nebūs pārāk bieži šis augs jālaista vai kā citādi jāiesaistās tā kopšanā.

Augs stikla burkā parasti tiek veidots ļoti skaistās kombinācijās un būtībā kalpo par brīnišķīgu interjera dekoru. Tā kā tam nav nepieciešama bieža kopšana, tad šī dāvana varētu būt labi piemēŗota draudzenei, kas ikdienā ir aizņemta. Ja viņai nav pietiekami daudz brīvā laika, lai rūpētos par telpaugiem, tad šis ir lielisks risinājums.

Taro kārtis

taro kārtis

Taro kārtis ir interesanta dāvana, kas var būt piemērota atvērtai un rotaļīgai draudzenei. Katrs jau pats izvēlas, vai tādam lietām kā taro kārtis ticēt vai nē. Svarīgi piebilst, ka taro kārtis nepareģo nākotni, bet gan palīdz rast atklāsmes kāršu nolasīšanas mirklī. Šī varētu būt jautra un aizraujoša aktivitāte, ko baudīt kopā ar draudzenēm kādā meiteņu ballītē.

Lai pilnvērtīgispētu saprast taro kārtis, tās ir labi jāapgūst. Tad arī izvēlētās kārtis spēs sniegt kādas atbildes. Tās izskata ziņā var būt ar visdažādākajiem tēliem un zīmējumiem. Atliek vien piemeklēt draudzenes gaumei piemērotākās, lai arī vizuāli tās viņu uzrunātu. 

Sieru izlase ar vīnu

siers un vīns

Laba alkohola pudele vienmēr tiek uzskatīta par klasisku dāvanu – īpaši tad, ja tā tiek meklēta pēdējā brīdī. Ja arī tava draudzene tevi ir uzaicinājusi uz pēdējā brīža pasēdēšanu vai ballīti, tad jāskrien vien uz veikalu meklēt kāda laba vīna pudele.

Nav noslēpums, ka vīns izcili sader kopā ar piemērotiem sieriem. Līdz ar to veids, kā vīna pudeli padarīt par īpašāku dāvanu, ir izveidot komplektu. Atrodi laba vīna pudeli un piemeklē tam klāt dažādu sieru izlasi. Neaizmirsti vēl paķert svaigas ogas vai kādu augli. Tādā veidā varēsiet ar draudzeni baudīt dažādus sierus, izveidojot pašas savu siera plati. 

Divu dienu laivu brauciens

laivu brauciens

Ja tu meklē dāvanu draudzenei, kas ikdienā ir aktīva un labprāt bauda atpūtu dabā, tad šī dāvanas ideja ir īstā izvēle tieši viņai. Draudzenei, kuras svētki ir vasarā vai siltā pavasarī un rudenī varētu patikt divu dienu laivu brauciens. Galvenais ir nodrošināt draudzeni ar sabiedrību, uzdāvinot iespēju viņai doties kopā ar draugiem vai ģimeni.

Laivu brauciens ir lielisks veids, kā labi pavadīt laiku dabā un izmēģināt savus spēkus airēšanā. Parasti jau laivu braucienu maršruti ir visai izaicinoši, pēc kuru noslēgšanas ir milzīgs lepnums un gandarījums. Ja vien šī dāvana draudzenei sniegs pozitīvas emocijas, tā jau būs izdevusies uz visiem 100!

Mīļa pidžama

pidžama

Ja tomēr redzi savu draudzeni vairāk kā mājās sēdētāju ar labu filmu un gardumiem, tad varbūt viņa vairāk novērtētu kādu mīļu un ērtu pidžamu. Tā ir īpaši jauka dāvana Ziemassvētkos, kad gribās pavadīt savu brīvo laiku siltumā un omulībā. 

Tā kā esi viens no tuvākajiem cilvēkiem savai draudzenei, tad noteikti arī zini, kādas pidžamas viņai patīk. Mīļa pidžama varētu būt jauka dāvana, kas būs gan noderīga, gan arī sniegs draudzenei pozitīvas emocijas.

Vannas bumbu komplekts

vannas bumbu komplekts

Vēl viena mīļa un sievišķīga dāvanas ideja ir vannas bumbu komplekts. Ja tavai draudzenei mājās ir vanna, kuru viņa bieži izmanto, tad šī dāvana noteikti tiks novērtēta. Tas ir tāpat kā uzdāvināt relaksējošu SPA, tikai bez nepieciešamības doties kaut kur ārpus sava mājokļa. 

Šī ir piemērota dāvana aizņemtai sievietei, kurai ne vienmēr ir brīvs laiks doties uz SPA centriem. Un, atklāti sakot, ja mājās ir pašam sava vanna, tad īstena atpūta var sākties ar burbuļvannu, jūras sāli un dažiem kvalitatīviem skaistumkopšanas līdzekļiem. Varbūt tieši tā ir labākā dāvana draudzenei šajos svētkos.

Dabīgo akmeņu rokassprādze

rokassprādze

Klasiska dāvana, ko dāvināt savai labākajai draudzenei, ir kāds draudzību apliecinošs simbols. Visbiežāk tā ir kāda īpaša rotaslieta, ko draudzene varētu valkāt ikdienā vai kādos īpašos mirkļos. Līdz ar to lieliska dāvana, kas apliecinātu jūsu abu draudzību un iepriecinātu draudzeni svētkos varētu būt dabīgo akmeņu rokassprādze.

Rotaslietas, kas veidotas no dabīgajiem akmeņiem, ir ārkārtīgi skaistas un sievišķīgas. Ja arī savas draudzenes gaumi tu aprakstītu tieši šādi, tad viņa bez šaubām priecātos papildināt savu rotaslietu kolekciju ar ko tik skaistu. Lai padarītu šo dāvanu vēl īpašāku, rokassprādzi iespējams arī personalizēt ar kādu īpašu vēstījumu vai draudzenes iniciāli.

Ja tomēr nepārzini draudzenes gaumi tik labi, lai izvēlētos viņai atbilstošāko rotu, noderēs Nela Gems dāvanu karte. Jubilāre varēs izvēlēties rotaslietas pati sev, kā arī kristālu krāsojumu.

Vizāžista konsultācija

vizāžista konsultācija

Draudzenei, kurai patīk pucēties un vienmēr labi izskatīties, noderēs dāvanā konsultācija pie vizāžista. Šī ir dāvana, kuru vislabāk ir pasniegt ar dāvanu karti, lai saņēmēja pati var sarunāt konsultācijas laiku. Tad arī draudzene varēs izvēlēties kādu īpašu notikumu, kam skaisti sapucēties.

Ja tavai draudzenei patīk pucēties un arī iemācīties ko jaunu, tad vizāžista konsultācija labi noderēs. Pie profesionāla vizāžista tava draudzene tiks skaisti sapucēta, kā arī iegūs dažādus ieteikumus par labākajiem skaistumkopšanas produktiem un kosmētikas uzklāšanas tehnikām.

Stilīgi legingi

legingi

Vēl viena dāvana, kas papildinās tavas draudzenes drēbju skapi, ir stilīgi legingi. Tas ir viens no universālākajiem apģērbu gabaliem, jo tam ir tik daudz pielietošanas spējas. Legingi var būt labs sabiedrotais ne tikai sportā un treniņos, bet arī staigāšanai pa mājām. Labi sakombinētus legingus ar pārējo apģērbu var valkāt arī ikdienā.

Ja vēlies savai draudzenei svētkos uzdāvināt kaut ko skaistu un ērtu, stilīgi legingi ir īstā izvēle. Lai šī dāvana būtu izdevusies, atrodi kādu foršu uzņēmumu, kas tirgo krāsainus un unikālus legingus. Mums katrai mājās jau ir desmit melnu legingu pāri, tāpēc iepriecini draudzeni ar viņas jaunajiem mīļākajiem legingiem.

Dāvanu karte skaistam manikīram

dāvanu karte manikīram

Došanās pie manikīra ir patīkams process, kuru daudzas sievietes patiesi izbauda. Tā ir vismaz viena stunda, ko iespējams pavadīt pilnīgā mierā. Kamēr profesionāle strādā pie skaistā manikīra, mēs varam baudīt atelpas brīdi un atpūsties no ikdienas steigas. Ja arī tava draudzene bez manikīra nevar iedomāties savu ikdienu, tad dāvanu karte skaistam manikīram varētu būt viņai labi izvēlēta dāvana.

Tā kā dāvanu karte ļaus iespēju izvēlēties laiku sarunāt pašai, tad draudzene varēs ērti pielāgoties pēc sava grafika. Arī par pašu manikīra dizainu un izskatu varēs parūpēties tieši viņa. Līdz ar to šajā dāvanā nav vietas nošaut greizi.

Piedzīvojumi uz SUP dēļa

brauciens ar sup

Vēl viens aktīvs piedzīvojums, kas ļaus draudzenei izbaudīt ūdens priekus un svaigu gaisu, ir piedzīvojums uz SUP dēļa. Braucieni uz SUP dēļiem ir palikuši ļoti populāri, jo tie ļauj bez steigas peldēt pāri ūdens virsmai un baudīt apkārt notiekošo. 

Īpaši interesanti ir nesteidzīgi braucieni pa Rīgas centra kanālu, kur iespējams iejusties tūrista ādā un apskatīt pilsētu no cita skatu leņķa. Dabas miera cienītājai labāk patiktu SUP piedāvājums, kur braucienu iespējams baudī dienas noslēgumā ķerot saulrietu vai rīta agrumā sagaidot saullēktu mierpilnā Ķemeru purvā.

Ēst gatavošanas meistarklase

ēst gatavošanas meistarklase

Mūžu dzīvo, mūžu mācies! Ja arī tavai draudzenei šāds moto nav svešs un viņa labprāt sevi pilnveido dažādās jomās, tad kāda meistarklase varētu būt forša dāvana. Tā ļaus apgūt ko jaunu un velti laiku netērēt. Piemēŗam, ēst gatavošanas meistarklase varētu noderēt gan tiem, kam patīk gatavot, gan tiem, kas to vēl īsti labi neprot. 

Ja tava draudzene ēst gatavošanā vēl nav profiņš, tad šī meistarklase noteikti viņu iedrošinātu un ļautu iemācīties ko jaunu. Savukārt, ja tava draudzene virtuvē jūtas kā zivs ūdenī, izvēlies kādas specifiskas virtuves meistarklasi, lai arī viņai izdodas iemācīties ko jaunu!

Ceram, ka tev ir izdevies atrast kādu foršu dāvanas ideju, ar ko pārsteigt savu draudzeni!

Vairāk idejas atradīsi mūsu kataloga sadaļā Dāvanas draudzenei.

Savukārt, ja neatrodi neko vēlamu, tad ieskaties īpaši specializētajā TopDavanas.lv bloga sadaļā Ko dāvināt draudzenei.

Lai izdodas!