SPA procedūra

SPA procedūra

SPA procedūra ir relaksējoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs lielisku atpūtu un izrādīs rūpes. Šī ir mīļa dāvana, kas ir īpaši piemērota ikvienai sievietei tavā dzīvē – sievai, mammai, māsai, draudzenei, kā arī absolventei.

SPA procedūra, kas ļaus pilnvērtīgi atpūsties

SPA apmeklēšana ir labākais veids, kā atpūsties. Šajos centros un salonos atpūta ir profeisonāļu rokās. Par apmeklētāju parūpējas profesionāli masieri, kosmetologi un skaistumkopšanas eksperti. Viņi labi zina, kas katram ir nepieciešams, lai efektīvi un arī ātri atpūstos.

SPA procedūra ir laba dāvana aizņemtam cilvēkam, jo tā neaizņem visu dienu. Procedūru var izbaudīt jebkurā dienā, kad ir brīvāks rīts vai vakars – pirms vai pēc darbiem. Turklāt zem SPA procedūras var slēpties ļoti daudzas un dažādas atpūtas iespējas. 

Šī atpūtas dāvana var būt ārstnieciska masāža, pirts rituāls, atspirdzinoša SPA kūre, burbuļvanna vai piena vanna, šokolādes masāža, tonizējoša sejas masāža, pīlings, ietīšanas procedūra utt.

Relaksējoša dāvana

Dāvana, kas sniegs turpmāk minētos efektus – mierpilnu atpūtu, atslēgšanos no pasaules un arī veselības uzlabošanu, noteikti ir relaksējoša dāvana. Tās saņēmējs šādu dāvanu patiesi novērtēs, jo tā izrāda rūpes un mīlestību. 

Veidi, kā uzdāvināt šādu dāvanu, ir dažādi. Var sarīkot kopīgu atpūtu un doties baudīt relaksējošu procedūru kopā ar svētku jubilāru. Tādējādi baudot kopīgu atpūtu, kā arī kvalitatīvi pavadīto laiku divatā. Cits veids, kā uzdāvināt spa procedūru, ir ar dāvanu kartes palīdzību. Tas ļaus jubilāram pašam izvēlēties dienu un laiku, kad šo spa sarunāt un izbaudīt.

Dāvanas sniegtā vērtība

SPA procedūra

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Laiks atpūtai arī aizņemtā dienā

SPA procedūra ir izdevīgs veids, kā atpūsties arī starp darbiem. Atšķirībā no SPA brīvdienām, SPA procedūra aizņem vien 40min līdz divām, retākos gadījumos 3 stundām. Tā ir iespēja saplānot savu dienu un baudīt izvēlēto procedūru tad, kad jubilāram pašam tas ir visērtāk.

Efektīva relaksācija 

Lai arī SPA procedūra ir salīdzinoša īsa, tā ir ļoti efektīva. Ātri atpūsties nenozīmē slikti atpūsties. Reizēm, visu dienu sēžot ofisā, arī 20 minūšu gara pastaiga svaigā gaisā ar tēju termokrūzē var darīt īstus brīnumus. 

Tad nu iedomājies stundas garu, relaksējošu masāžu, kas tiek veikta pilnīgā mierā, klusumā un sveču gaismā. Vai tieši otrādāk – atsvaidzinošs citrusaugļu pīlings, kas tonizēs ādu un liks tai sajusties možai, gatavai dienas otrajai darbu daļai.

Dāvana, kas izrāda rūpes

Relaksējoša atpūta ir dāvana, ko vienmēr ir patīkami saņemt. Tā parūpēsies par to, lai jubilāts labi atpūšas un velta laiku sev. Šāda dāvana izrāda rūpes un mīlestību pret dāvanas saņēmēju, kas noteikti nozīmē daudz.

Kvalitatīvi pavadīts laiks kopā

Un ja tomēr dāvana ir paredzēta divām personām, tad tā ir laba iespēja kvalitatīvi pavadīt laiku kopā. Tas var būt kopīgs draudzeņu randiņš, kad manikīra vai pedikīra laikā kārtīgi izpļāpāties par notiekošo. Vai arī tas var būt romantisks randiņš ar savu mīļoto, kamēr abi kopā baudāt pāru masāžu. 

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

SPA procedūrai vajadzētu būt jubilāram pieejamā un tuvā vietā 

Tā kā SPA procedūra paver iespēju to izmantot jebkurā darba dienā, tad SPA centram vai salonam vajadzētu būt jubilāra pilsētā un tuvu viņa ikdienas atrašanās vietai. Lai ceļā nav jāpavada daudz laika.

SPA procedūru izvēlies pēc jubilāra vēlmēm

Tā kā zem SPA procedūras var slēpties tik daudzi atpūtas veidi, rupīgi apsver, ko jubilārs izbaudītu visvairāk. Tas var būt jauns manikīrs vai masāža. Iespējams, jubilāram nepatīk baseina peldes vai pirtis. Tas viss ir kārtīgi jāizdomā pirms dāvanas pirkuma.

Kam piemērota šāda dāvana

SPA procedūra

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Ikvienai sievietei patīk justies lutinātai un mīlētais. SPA procedūra davanā ir viens no veidiem, kā to izrādīt.

Sievai

Lieliska dāvana savai mīļotajai sievai ir relaksējošs SPA rituāls, kas ļaus kārtīgi atpūsties un pavadīt kvalitatīvu laiku vienatnē, klusumā un mierā.

Māsai

Arī māsai noteikti patiktu justies palutinātai un svētkos no sirds atpūsties kādā SPA centrā baudot pirts prieku vai peldoties baseinā un džakuzi.

Draudzenei

Šī var būt piemērota dāvana arī draudzenei – it īpaši, ja dosieties baudīt procedūru abas kopā. Tas var būt jauks randiņš, kura laikā abām draudzenēm labi pavadīt laiku un pārrunāt visus jaunumus!

Mammai

Mammas visbiežāk ir pelnījušas mīļu lutināšanau no saviem bērniem. Viņas mūsu labā tomēr dara tik daudz. Tāpēc iepriecini un savai mammai uzdāvini vislabāko un relaksējošāko procedūru, kas viņai sagādās lielu prieku!

Absolventam

Arī aboslventam pēc skolas pabeigšanas gribās atpūsties. Ir laiks atbrīvot gan ķermeni, gan prātu. Un kā vēl labāk to izdarīt, ja ne ar SPA procedūru?