Zīda spilvendrānas 

Zīda spilvendrānas

Zīda spilvendrānas ir praktiska dāvana, kas uzlabos saņēmēja matu un sejas ādas veselības stāvokli, kā arī sniegs telpai elegantu dizaina papildinājumu. Šī ir dāvana, kas varētu būt piemērota pārim sālsmaizē vai sievietei svētkos – mammai, māsai, draudzenei, meitenei.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Spilvendrānas veselīgākai ādai un matiem

Miegā tiek pavadīta iespaidīga daļa cilvēku dzīves. Tā kā cilvēka vidējais miega ilgums dzīves garumā ir 8 stundas, ir svarīgi, lai tas būtu kvalitatīvas atpūtas piepildīts. Ir svarīgi netaupīt līdzekļus, pārliecinoties par to, ka gulēšana norit uz ērtas gultas, ar ērtu gultas veļu. Viens no veidiem, kā parūpēties par komfortu un veselību, ir spilvendrānu izvēlē.

Zīda spilvendrānas mūsdienās tiek uzskatītas par vienu no labākajām gultasveļas izvēlēm. Ar vien populārāki kļūst zīda matu aksesuāri un gumijas, jo zīds ir īpaši maigs un rūpīgs pret matu veselību. Tieši tas pats tiek novērots ar sejas ādu. Salīdzinājumā ar kokvilnu, zīda spilvendrānas ilgtermiņā ir daudz labāks risinājums.

Ja tu meklē dāvanu kādam, kam rūp matu un ādas veselība, kvalitatīvas zīda spilvendrānas varētu būt jauks sveiciens svētkos.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Tiem, kam patīk praktiskas dāvanas, šī ir lieliska sveiciena izvēle. Ar praktisku dāvanu vienmēr izdodas trāpīt mērķī, jo dāvana jebkurā gadījumā tiek izmantota. Zīda spilvendrānas ir praktiska dāvana, kas vienlīdz saņēmējam sniegs prieku par skaisto gultas veļas papildinājumu. To novērtēs arī tie, kas pievērš uzmanību dizainam.

Dāvanas sniegtā vērtība

Zīda spilvendrānas 

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Matu veselības uzlabošana

Pateicoties zīda gludajai tekstūrai, mati tiek pasargāti no berzes, kas miega laikā var veidoties ar citu materiālu spilvendrānām. Līdz ar to zīds palīdz izvairīties no matu sapiņķerēšanās un elektrizēšanās. Ja jubilāram ir sprogaini mati, tad zīda spilvendrāna var būt īstais veids, kā savas lokas uzturēt veselīgas.

Citi materiāli, piemēram, kokvilna mēdz uzsūkt matos esošo mitrumu, atstājot matus sausus. Zīds tādā ziņā ir daudz labāks, jo tas ļauj matiem būt pašiem par sevi un uzglabāt tajos esošās eļļas, kas ir tik svarīgas matu veselībai.

Ādas veselības uzlabošana

Zīda spilvendrānas sniedz patīkamu gulēšanas pieredzi un optimālu vidi ādas veselībai. Tas ir materiāls, kas ir gluds un neburzāms, līdz ar to tas spēj mazināt grumbu parādīšanos ilgtermiņā. Nereti kokvilna miega laikā var radīt ādai nepatīkamu berzi.

Jau iepriekš minētā vērtība par mitruma neuzsūkšanu ir aktuāla ne tikai matiem, bet arī sejas ādai. Lai arī tas ir mīts, ka zīds spēj atbrīvot ādu no iekaisumiem un pinnēm, tad jebkurā gadījumā nepasliktina ādas stāvokli. Zīda spilvendrānas ļauj ādai paturēt savu mitruma stāvokli, rezultātā uzturot jauneklīga paskata ādu.

Patīkamāks miegs

Nav nekā labāka par spilvena apgriešanu uz otru pusi nakts vidū un nogulšanās uz vēsās spilvena puses. Zīda spilvendrāna spēj regulēt ķermeņa temperatūru. Tā kā zīds neuzsūc mitrumu, tas tieši pretēji raida to projām, ļaujot cilvēkam miega laikā palikt sausam un vēsam visas nakts garumā.

Līdz ar to rezultātā veidojas arī patīkamāks un kvalitatīvāks miegs. Ja cita materiāla spilvendrānas nomainīšana spēj uzlabot miega kvalitāti, to noteikti ir vērts pamēģināt.

Glīta dizaina izvēle

Un visbeidzot, zīds ir bezgala skaists un elegants. Tas jebkurai guļamistabai piešķirst patīkami izsmalcinātu atmosfēru. It īpaši tad, ja laika gaitā dāvanas saņēmējs izvēlēsies no zīda materiāla izvēlēties arī visu pārējo gultas veļu.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Parūpējies par pareizā izmēra atlasīšanu

Lai arī visbiežāk spilveni ir standarta izmērā, joprojām pastāv visdažādākie spilvenu veidi un līdz ar to arī izmēri. Ja arī tavs jubilārs ir nestandarta spilvena lietotājs, tad uzzini, kāda izmēra spilvedrānas viņš parasti iegādājas.

Pārzini dāvanas budžetu

Zīds ir dārgs materiāls, līdz ar to vienas spilvendrānas cena varētu būt ap 50 EUR. Vislabāk būtu iegādāties divas spilvendrānas uzreiz, komplektam, līdz ar ko cena būs krietni augsta.

Kam piemērota šāda dāvana

Zīda spilvendrānas 

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Zīda spilvendrāna varētu būt jauka dāvana mammai svētkos, kas atgādinās viņai rūpēties par savu labsajūtu un iepriecinās ar ko skaistu.

Māsai

Ja arī tavai māsai patīk dažādas mājlietas, tad kvalitatīvas spilvendrānas varētu būt jauks apsveikums kādos svētkos.

Draudzenei

Kvalitatīvs miegs un veselības uzlabošana ir vienmēr novērtēta dāvana draudzenei. Viņu tu noteikti zini vislabāk, tāpēc nekļūdīsies arī ar spilvena izmēriem vai krāsas preferencēm.

Meitenei

Zīda spilvendrānas varētu būt arī jauks pārsteigums tavai mīļotajai meitenei svētkos. Ja viņai patīk mīļas un sievišķīgas dāvanas, zīds ir tieši laikā.

Sievietei

Kopumā zīda spilvendrānas varētu būt lieliska dāvana sievietei, kurai ir svarīgi parūpēties par savu matu un ādas veselību. Turklāt zīda spilvendrānas ir tik skaistas, ka ikviena sieviete būs priecīga tās saņemt dāvanā jebkurā gadījumā.

Pārim

Tāpat zīda spilvendrānas varētu būt arī piemērota dāvana pārim svētkos, piemēram, kāzu jubilejā vai varbūt pat sālsmaizē.

Kur pirkt dāvanu

kur pirkt Zīda spilvendrānas 
Attēls ņemts no Magnolia Silk FB galerijas.

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Katrina Silks dabīgais zīds

Zīmols Katrina Silks rada augstākās kvalitātes dabīgā zīda izstrādājumus skaistumam, stilam un veselībai. Katrina Silks piedāvā iegādāties dabīgā zīda spilvendrānas dažādās krāsās, kā arī daudzus citus zīda izstrādājumus.

Magnolia Silk Collection

Uzņēmums Magnolia Silk Collection rada skaistas zīda lietas un aksesuārus – matiem, sejas ādai un arī miegam. Līdz ar to tur iespējams iegādāties arī zīda spilvendrānas skaistās krāsās. Ir variācijas arī komplektos ar zīda acu maskām nakts miegam.

Silkvei Boutique dāvanu karte

Vēl viens uzņēmums, kas tirgo skaistas zīda lietas, ir Silkvei Boutique. FromMe.lv dāvanu karšu uzņēmuma piedāvājumā ir Silkvei Boutique dāvanu karte, kas ļaus dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties sev vēlamo spilvendrānu vai jebkuru citu zīda aksesuāru.

Justīnes Valdmanes zīds

Pašmāju interneta veikals no Justīnes Valdmanes arīdzan piedāvā iespēju iegādāties zīda satīna spilvendrānas dažādās nokrāsās. 

Lai izdodas atrast piemērotāko!