Dāvanu karte skaistam manikīram

dāvanu karte skaistam manikīram

Dāvanu karte manikīram ir relaksējoša dāvana, kas tās saņēmējai ļaus skaisti sapucēt nagus, radoši izpausties ar to dizainu un arī mierpilni atpūsties. Šī ir lieliska dāvana ikvienai sievietei – māsai, sievai, draudzenei vai mammai.

Manikīrs labai noskaņai un skaistam izskatam

Mēdz teikt, ka pēc tā, cik sakopti ir cilvēka nagi, var daudz izsecināt arī par pašu personu. Apmeklēt manikīra un pedikīra prodecūras vienmēr ir patīkami, jo tas sniedz mirkli atpūtas un iespēju atslēgties no pasaules. Turklāt rezultātā izdodas palutināt sevi ar skaisti sapucētiem nagiem pēc izvēles.

Daudzām sievietēm un arī vīriešiem patīk regulāri veikt manikīru, jo ir vienkāršāk šādu procedūru uzticēt profesionālim. Savu nagu kopšana pašam var aizņemt daudz laika un pūļu. Tāpēc šī ir ikdienu atvieglojoša dāvana, ko ar dāvanu kartes palīdzību dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties izmantot parastā ikdienā, svētkos vai kādā citā īpašā notikumā.

Relaksējoša dāvana

Dāvana, kas sniegs augstāk minētos efektus – mierpilnu atpūtu, atslēgšanos no pasaules un arī veselības uzlabošanu, noteikti ir relaksējoša dāvana. Tās saņēmējs šādu dāvanu patiesi novērtēs, jo tā izrāda rūpes un mīlestību.

Manikīra procedūra var ilgt vienu stundu – vai vairāk. Tas atkarīgs no procedūras sarežģītības un vēlmēm. Tas ir laiks, kad var apstāties un veltīt šo mirkli pašam savām domām un plāniem. Tā ir relaksējoša dāvana, jo procedūra ir patīkama, radoša un nesteidzīga.

Dāvanas sniegtā vērtība

dāvanu karte manikīram

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja skaisti sapucēt nagus

Šīs dāvanu kartes galvenā vērtība ir iespēja skaisti sapucēt nadziņus ikdienai vai kādam īpašam notikumam. Sakoptas rokas ļauj sajusties daudz labāk – īpaši, ja prieks par saviem nagiem.

Tas arī rada lielisku pirmo iespaidu gan darbā, gan pivātajā dzīvē. Turklāt, ja manikīra pakalpojumus izmantot jau labu laiku ir ierasts, tad šī dāvana labi atvieglos ikdienu.

Radoša izpausme

Pēc noskaņojuma nagu dizainu iespējams piemeklēt pašam – bēšus toņus mierīgai ikdienai, košus nagus vasarai utt. Tomēr daļa no jautrības ejot pie manikīres, ir nagu dizaina izdomāšana.

Ejot pie profesionālas meistarītes, dāvanas saņēmēja varēs izvēlēties stilīgu nagu dizainu – iespējams, pat katram nagam pilnīgi citu dizainu. Ar vien modernāk paliek kombinēt dažādus toņus, grafikas un zīmējumus. Tāpēc ir patīkami jau iepriekš pameklēt iedvesmu blogos un atrast kādu skaistu dizainu.

Mirklis atpūtas un relaksācijas

Saņemot dāvanā jaunu manikīru, tiek saņemts arī brīvs laiks. Manikīrs var ilgt vairāk kā vienu stundu, kas aizņemtajā ikdienā ir visai liels laika brīdis. Tomēr, lai sevi sapucētu, šo laiku mēdzam veltīt. Tā ir laba izdevība visus darbus nolikt malā, papriecāties par sevi, par vius padarīto un ļaut prātam atpūsties.

Manikīra laikā tiek uzlabota arī asinsrite, jo gan manikīra, gan pedikīra procedūrā ir iekļauta arī neliela masāža. Viss nepieciešamais, lai procedūra sniegtu prieku un mieru vienlaikus.

Ko ņemt vēra

dāvanu karte skaistam manikīram

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pārliecinies par laba salona atrašanu

Kvalitatīvs manikīrs ir ļoti svarīgs, jo izveidotais nagu manikīrs būs jāvalkā trīs līdz sešas nedēļas. Pirms ieskriet jebkurā nagu kopšanas salonā un iegādāties dāvanu karti, noskaidro jubilāra gaumi, vēlmes un labāko atbilstošo salonu.

Parūpējies par skaistu dāvanas pasniegšanu

Dāvanu kartes sākotnēji var šķist garlaicīgas – vien tāpēc, ka dāvana tiek pasniegta aploksnē. Tāpēc vērts parūpēties par skaistu iesaiņojumu, klāt pievienotu apsveikuma kartīti vai gardu šokolādi.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Jauns manikīrs ir lieliska dāvana ikvienai sievietei, kurai patīk sapucēties, justies skaistai un sakoptai.

Māsai

Šī ir lieliska dāvana arī māsai svētkos – īpaši pirms izlaiduma vai kāda nozīmīga pasākuma.

Draudzenei

Labs apsveikums savai labākajai draudzenei ir svaiga manikīra uzklāšana. To iespējams apvienot arī ar draudzīgu randiņu, abām dodoties pie manikīres kopā vienlaicīgi.

Sievai

Arī mīļotajai sievai noteikti būs prieks tikt palutinātai ar šādu jauku dāvanu vārda vai dzimšanas dienā.

Mammai

Klasisks manikīrs ikdienai vai košs svētku manikīrs skaistam pasākumam iepriecinās katru sievieti. Mammai šis būtu ļoti jauks un noderīgs pārsteigums svētkos.

Kur iegādāties

Manikīra pakalpojumu dāvanu kartes iespējams iegādāties gandrīz katrā nagu kopšanas un skaistumkopšanas salonā.

Dāvanu karte salonā Kolonna

Skaistumkopšanas salons Kolonna piedāvā daudzas lieliskas skaistumkopšanas procedūras, ieskaitot manikīru un pedikīru.