Sieru izlase ar vīnu

sieru izlase ar vīnu

Sieru izlase ar vīnu ir interesanta dāvana, kas jubilāram ļaus nogaršot dažādus sierus un uzzināt vairāk par to kombināciju ar vīnu. Šī ir laba dāvana sievietei, mammai un arī saviem darba kolēģiem un priekšniekam svētkos.

Gatavs gardums siera cienītājam

Nav labākas kombinācijas par sieru un vīnu. Par to veidiem, protams, var vēl pastrīdēties, taču ikvienam, kuram nav svešs viens, visticamāk garšo arī otrs. Vīnu izvēle vien jau ir kā vesela zinātne, kas ne katram ir saprotama. Tad nu tevis veltītās rūpes un misija atrast labāko vīna un siera pāri ir labs izaicinājums foršai dāvanai.

Iemesls tam, kāpēc ierasts apvienot sieru ar glāzi vīna, ir gaužām vienkāršs. Siers – ēdiens, kas parasti ir visai trekns – bloķē garšu kārpiņu spēju sagaršot dzērienus. Izņemot labi piemeklētu vīnu. Tā skābums un saldums spēj lieliski izcelt siera garšu un kopā veido gardu kombināciju.

Kādam, kam garšo siera plates un vīns, šī būs lieliska dāvana svētkos. Siera plati vari izveidot pats, lai dāvanai piešķirtu īpašu vērtību.

Interesanta dāvana

Interesanta dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju pārsteigs un neatstās vienaldzīgu. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs noteikti novērtēs un ar prieku pieņems. Šī ir tāda dāvana, kas patiktu jebkuram vīna cienītājam.

Sieru izlase ar vīnu ir interesanta dāvana, jo tas ir kaut kas tik ikdienišķs un tajā pat laikā negaidīts. Protams, var arī sarunāt, ka uz jubilāra ballīti tu esi atbildīgais par sieru izlasi. Tomēr šī ir interesanta dāvana, kas noteikti kalpos arī par lielisku pārsteigumu. Ikviens vīna cienītājs to novērtēs.

Dāvanas sniegtā vērtība

Sieru izlase ar vīnu

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Gards pārsteigums

Dāvanas galvenā vērtība ir pašsaprotamais – tas ir gards pārsteigums. Jebkurš siera un vīna cienītājs būs sajūsmā. Turklāt sieru izlase paver tik daudz iespējas izpausties. Kādus tik sierus nevar apvienot. Tas pats ir arī ar vīniem, papildus uzkodām, skaistu pasniegšanas plati utt.

Iespēja uzzināt vairāk

Lai padarītu šo dāvanu vēl interesantāku, tad to var pārvērst arī par izglītojošu dāvanu. Iespējams, jubilāram ļoti garšo vīns un siers, taču viņš vēlētos par to uzzināt vairāk. Te arī rodas ideja.

Izvēlies skaistu koka dēlīti vai jebkādu citu virsmu, kur veidosi siera plati. Tad izvēlies piemērotus sierus. Ja jubilāram patīk riskēt un eksperimentēt, tad sarūpē viņam visdažādākos sierus, kas vēl nav garšoti. Tad izdomā veidu, kā katram pielikt klāt zīmīti par siera izcelsmi – valsti, garšas aprakstu utt. 

Laiks kopā 

Visticamāk, ka siera izlasi jubilārs viens pats neapēdīs. Laba siera plate ar piemērotu vīnu tā vien sauc pēc ballītes vai vismaz pasēdēšanas ar tuvākajiem draugiem. Līdz ar to šī dāvana sniegs arī patīkamu iemeslu satikties un gardi noēsties.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Parūpējies par jubilāra iecienītākajām garšām

Cik vīnu – tik sieru. Ja šis salīdzinājums nav saprotams, tad jāsaka tā – abu ir bezgala daudz. Līdz ar to arī izvēle pavisam neatvieglojas. Lai galīgi nenošautu greizi, padomā par jubilāra iecienītākajām garšām. Vai tas būs salds vai skābs vīns, sarkanvīns vai baltvīns. Tas pats process attiecas arī uz sieru izvēli. 

Atceries par vīna un sieru saskaņošanu

Galvenais, lai izvēlētais vīns sapas ar izvēlētajiem sieriem. Protams, var arī pasniegt vairākas vīna pudeles un izveidot veselu degustāciju.

Siera platei pievieno vēl citas uzkodas

Ja gatavosi siera plati pats, tad ir labi atgādināt arī par citām uzkodām. Tas ne tikai būs gardāks, bet arī vizuāli skaistāks papildinājums. Kad sieri izvēlēti, liec lietā krekerus, prošuto, vīnogas, vīģes, zemes un jebko citu, kas labi iederas.

Kam piemērota

Sieru izlase ar vīnu

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Ja jubilārei sievietei garšo siers un vīns, tad atliek tikai atrast labāko garšu kombināciju tieši viņas gaumei. Dāvanas koncepts noteikti ir īstais!

Mammai

Arī mammai šī varētu būt piemērota dāvana, īpaši, ja viņa jau aptuveni pārzina savus iecienītākos vīnus. Tad noteikti var atrast kādus jaunus sierus, ko viņa vēl nebūs nogaršojusi.

Kolēģim

Vīns un sieru izlase ir piemērota dāvana, ko pasniegt savam kolēģim svētkos. Tāpat kā vīna pudele vienmēr būs lietišķa dāvana, sieru papildinājums dāvanas vērtību nemaina.

Priekšniekam

Tāpat šī ir laba dāvana arī priekšniekam svētkos. Īpaši, ja nezini, kas viņam ir vislabāk nepieciešams un dāvanas izvēle nenāk viegli. Šī ir visai universāla dāvana – galvenais, lai garšo siers un vīns.

Draugam vai draudzenei

Ar draugiem noteikti jau esi piedzīvojis vīna baudīšanu un sieru degustēšanu, ja tas ir jūsu abu interešu lokā. Tad nu šī būs lieliska dāvana draudzenei vai draugam svētkos.