Vannas bumbu komplekts

vannas bumbas

Vannas bumbu komplekts ir relaksējoša dāvana, kas tā saņēmējam sniegs iespēju mājās sarīkot SPA kūri, atslābināties un nomierināt gan ķermeni, gan prātu. Šī ir lieliska dāvana ikvienai sievietei svētkos – māsai, mammai, draudzenei, sievai.

Relaksējošs SPA rituāls mājās

Visbiežāk relaksējošu atpūtu meklējam SPA centros, taču aizmirstam, ka tik pat labi relaksēties varam arī mājās. Vislabākā atpūta tomēr ir pašam savās mājās un viens veids, kā to izbaudīt, ir silta, relaksējoša burbuļvanna. Tiem, kam vannā iet ļoti patīk – īpaši vēsos rudens vai ziemas vakaros – laba dāvanas ideja ir vannas bumbu komplekts.

Ja mājās ir visi nepieciešamie skaistumkopšanas produkti, īstenu SPA rituālu iespējams sarīkot arī pašam. Siltas vannas apmeklēšana ir pirmais un vissvarīgākais solis, kas palīdzēs atslābināties un nomierināt ķermeni un prātu. Vannas bumbās parasti ir dažādas smaržīgas ēteriskās eļļas, kas nomierina un arī uzlabo noskaņu.

Skaists vannas bumbu komplekts var būt fantastiska dāvana, kas pasniegta no sirds. Ja ir vēlme un intereses, vannas bumbas iespējams izveidot arī pašam. 

Relaksējoša dāvana

Dāvana, kas sniegs turpmāk minētos efektus – mierpilnu atpūtu, atslēgšanos no pasaules un arī veselības uzlabošanu, noteikti ir relaksējoša dāvana. Tās saņēmējs šādu dāvanu patiesi novērtēs, jo tā izrāda rūpes un mīlestību. 

Vannas bumbas ir dāvana, kas nekad nebūs lieka īstam vannošanās mīlim. Tiem, kam sildīšanās burbuļvannā ļoti patīk, patiks arī vannas bumbu komplekts. Ir forši izmēģinā jaunas vannas bumbas – it īpaši tās, kas veido dažādas krāsas un to salikumus vannā. Tad bumbas izšķīšana ir vesels process, kurā lūkoties.

Dāvanas sniegtā vērtība

vannas bumbas

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

SPA no savām mājām

Skaistumkopšanas preces saņemt dāvanā ir ļoti patīkami, jo tās palīdz izmēģināt jaunus produktus un ļauj sevi kārtīgi palutināt. Nedēļas beigās, kad darbi ir padarīti, tā vien gribās labi atpūsties un būt mierā. Vannas bumbas ļaus sarīkot SPA no savām mājām – nekur neejot un nebraucot. Un arī ietaupot ne vien laiku, bet līdzekļus.

Iespēja relaksēties

Vannas bumbās ir pievienotas ēteriskās eļļas u.c. sastāvdaļas, kas palīdz relaksēties. Vannošanās process ir relaksējošs pats par sevi, taču vannas bumbas šo pieredzi vienīgi uzlabo. Āda kļūst zīdaini maiga, smaržas priecē degunu un uzlabo vispārējo omu. Ar šādu dāvanu jubilāre saņems ne vien skaistu vannošanās komplektu, bet arī patīkamu vakaru relaksācijā.

Atslābināts ķermenis un prāts

Ir svarīgi veltīt laiku sev – atpūtai vienatnē, lai spētu palutināt ķermeni un atpūtināt prātu. Ar šīs dāvanas palīdzību tu uzdāvināsi arī mirkli no dienas, kas tiks pavadīts mierā. Ikdienas skrējienā ne vienmēr atceramies par sevi un pilnvērtīgu atpūtu. Tad nu, saņemot šādu dāvanu, jubilāre sajutīs laiku atpūsties un arī mīlestību, kas caur dāvanu nodota.

Ko ņemt vērā

vannas bumbas

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Rūpīgi izvērtē dāvanas saņēmēju

Ieteikums ir visai passaprotams, tomēr atgādināšanas vērts. Pirms izvēlies šādu dāvanu, padomā, vai jubilāram vispār patīk vannoties, vai labāk priekšroka vienmēr tiek dota dušai. Tāpat arī jāizvērtē, vai jubilāram mājās vispār ir vanna.

Skaisti iesaiņo dāvanu

Tā kā vannas bumbas jau pašas par sevi ir skaistas, tās jācenšas iesaiņot drošā veidā – lai pārbrauciena laikā nesadruptu. Visbiežāk gan tās jau ir iesaiņotas skaistos dāvanu komplektos. Ja vannas bumbas taisīsi pats, tad iesakām tās iesaiņot skaistā kastītē ar brīvo vietu pildījumu.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Vannas bumbas un jebkuras citas skaistumkopšanas preces ir lieliska dāvana sievietei, kurai patīk izmēģināt dažādus jaunus produktus.

Māsai

Skaists vannas bumbu komplektiņš varētu būt mīļa un noderīga dāvana māsai, piemēram, vārda dienā vai izlaidumā – ar domu beidzot pelnīti atpūsties.

Mammai

Ja arī tavai mammai patīk baudīt burbuļvannu sniegto relaksāciju un mieru, smaržīgas vannas bumbas būs jauka dāvanas izvēle.

Draudzenei

Sieviete vienmēr zinās, ko uzdāvināt citai sievietei. Vannas bumbas ir visai universāla dāvana tām draudzenēm, kurām patīk iet vannā.

Sievai

Arī mīļotajai sievai piemērota dāvana varētu būt vannas bumbas. Tās ļaus viņai pilnvērtīgi relaksēties, vienlaikus parūpējoties par savu labsajūtu un ādu.

Kur iegādāties

vannas bumbas

Zīmoli, kas rada pārdomātu un kvalitatīvu kosmētiku un skaistumkopšanas preces, ir NOTINO un STENDERS.

NOTINO vannas bumbu komplekts

NOTINO piedāvājumā ir plaši pieejama dažāda vannas un dušas kosmētika. Iespējams atrast nepieciešamāko katra gaumei un vajadzībām. Piedāvājumā ir gan vannas bumbas ar saldo vaniļas aromātu, gan nomierinošo lavanadas aromātu. Dzirkstošās vannas bumbas ļaus relaksēties un atpūsties no ikdienas steigas ikvienam.

STENDERS kosmētika labsajūtai

STENDERS ir vannošanās rituālu un ķermeņa kopšanas eksperts. Piedāvājumā ir visdažādāko aromātu ķermeņa un matu kopšanas produkti, kā arī, protams, burbuļbumbas, kas padara zīmolu unikālu. STENDERS dāvanu karte ļaus dāvanas saņēmējai pašai izvēlēties sev vislabāk patīkamās vannas bumbas!